Jump to content

Recommended Posts

Mam do wyboru dwa lapki..jeden ma ati x200 a drugi intela 950. nie mam pojecia co jest lepsze. intel jest nowszy i obluguje directx 9.0c natosmiat ati directx9,0 b. ati ma 350 mhz a intel 400. i nie wiem w sumie co bedzie lepsze. doradzcie. do tego intel ma 4 potoki a ati 2 potoki....ale wiecie ati to ati...wiec nie mam pojecia co wybrac...niech ktos madry sie wypowie

Edited by FSC

:lol: Jak chcesz scigac sie na OSie to wszystko jedno czy jedziesz CC sporting czy SC sporting uzyszkasz i tak slabe czasy bo to trasa na ktorej scigaja sie rajdowki WRC ;) Wiec az tak bardzo sie tym nie przejmuj bo jesli chodzi o gry to i tak zle i tak nie dobrze ;)

Edited by baxxxio

Test zintegrowanych kart na Anandtech. Generalnie lepiej wypada Radeon, ale to jest taka klasa kart że właściwie obie są słabe jeśli chodzi o nowsze gry.

ale ja nie kupuje lapka zeby grac w nowe gry. gram w gry..ale stare..z mojego dziecinsta i tylko tamte mnie bawia i interesuja. dlatego kresem moich oczekiwan bedzie, quake 3, unreal tournament, colin 4, nba 2004....tego typu gry.

ale ja nie kupuje lapka zeby grac w nowe gry. gram w gry..ale stare..z mojego dziecinsta i tylko tamte mnie bawia i interesuja. dlatego kresem moich oczekiwan bedzie, quake 3, unreal tournament, colin 4, nba 2004....tego typu gry.

To właściwie nie masz się czym martwić bo na obu wiekszość starszych gier chodzi bez problemów. W temacie o grach na GMA możesz sobie prześledzić co i w jakich detalach idzie.

To właściwie nie masz się czym martwić bo na obu wiekszość starszych gier chodzi bez problemów. W 2457802[/snapback]

To właściwie nie masz się czym martwić bo na obu wiekszość starszych gier chodzi bez problemów. W 2457802[/snapback]
To właściwie nie masz się czym martwić bo na obu wiekszość starszych gier chodzi bez problemów. W temacie o grach na GMA możesz sobie prześledzić co i w jakich detalach idzie.
dzieki..link mi bardzo pomogl....stwierdzilem ze za duzych roznic nie bedzie....ale i tak x200 korzystniej wypada z tego wynika.

Zgodność intela w grach to... tragedia :) Posiadam Intelowską GMA i wiem co pisze ;) Co do ATI X200 - żadna rewelacja, lecz z odpaleniem gier już lepiej - ale co da Ci odpalenie gry skoro w menu będzie po 10 klatek? :lol2:

Pozdrawiam

Poznaniak