Skocz do zawartości
VerB

Chello>modem>di-524>hp Pavilion

Rekomendowane odpowiedzi

sprzedalem kompa stacjonarnego i zakupilem lapa, draznilo mnie latanie z kablem po mieszkaniu wiec zalozylem wifi, u mnie w pokoju wszystko ladnie smiga na antence z zestawu d-linka, jednak jak pojde 2 pokoje dalej to juz brak sygnalu, podejzewam ze to wina slabej anteny i co za tym idzie slabego sygnalu, wifi znam tylko od podstaw, kiedys pomagalem zakladac siec na antenach kieunkowych ale to bylo troche temu, mam problem bo nie wiem jaka antene wybrac zebym mial neta w calym mieszkaniu, czy moze ktos mi polecic antenke nie droga a sprawdzona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej ustawić AP tak aby siał równo po całym mieszkaniu ? Szafka w korytarzu jest dobrym pomysłem albo inne mało widoczne miejsce. Jak nie chcesz przerabiać to kup coś ale nikt ci nie da gwarancji że to będzie bujać.

 

Co prawda antenka z zestawu ma całe 2dBi ;]

 

Ceny na allegro są lekko śmieszne. Za 7dBi 45 zł. Albo ten towar 5dBi Cenę tej antenki edka skomentował bym tak - zwyczajne wymuszenie. Ciekaw jestem kto to kupuje :D Poszukaj schematu i zrób sam. Bo naprawde to co do kupienia jest to się nie nadaje do niczego. No chyba że lubisz wydawać to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie problem w tym ze nie moge dac tego dlinka w takie centralne miejsce w mieszkaniu bo kabel z chello leci z 3 pokoju przez 2 do 1 czyli mojego przez 2 sciany i u mnie wylazi w rogu sciany i tam mam model no i ruter postawiony na szafce, juz sam nie wiem co zrobic, zostawic ta antene co mam i olac to czy faktycznie kupic lub zrobic cos samemu, moze ktos jeszcze sie wypowie na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...