Skocz do zawartości
milus86

Dziwny Problem Z Nagrywarą Dvd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam cholernie nietypowy (i przy tym bardzo denerwujący) problem. Istaluje dooma 3 i jest ok do momentu kiedy trzeba zmienić płytę. Wyskakuje komunikat Insert Disk 2, no więc ja zgodnie z wolą intalatora zapodaje płytkę nr 2 i.... nic, cały czas to durne okienko. Myśle, może płyta nieprzeczyszczona no ale po włożeniu wyczyszczonej płytki to samo, wchodze do "Mojego komputera" sprawdzić co z płytką jest nie tak... i jakie było moje zdziwienie kiedy się zorientowałem że dysku E (w moim wypadku właśnie nagrywara) ni ma i już. Przed instalacją wszystko było ok. Po ponownym uruchomieniu kompa już normalnie napęd widział. Spróbowałem jeszcze raz zainstalować DOOMa no i tym razem poszło. Tylko co się wtedy stało?? Czemu nagle przestał widzieć nagrywarkę. Boje sie że to wcale nie było jakieś przypadkowe zniknięiu i jeszcze nie raz się ono powtórzy. Co to może być?? Pomóżcie!!

 

 

 

A64 3200+ (Venice), MB ASUS A8V Deluxe, 2x512MB DDR400 Kingston CL3, HDD 80GB WDJ800B, nagrywarka Lite-ON SOHW1633S, grafa R9800Pro 128MB/256bit, Zasiłak Chieftec 420W Dual Fan. 2OS: 1.WinXP 2.Win2003 Server STD Edition.

Edytowane przez milus86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Sprawdz czy nie wylaczaja lub nie odinstalowywuja ci sie kanaly IDE. Mialem cos podobnego ale u mnie zasilacz wylaczal napedy bo nie wyrabial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...