Skocz do zawartości
romek

Pc Dance Mat Deluxe - Bawimy Się Tańcząc

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy z nas lubi się czasem zabawić. Taniec i muzyka pozwalają na oderwanie się od szarej codzienności. Teraz nie musisz już iść na dyskotekę, aby stać się królem parkietu. Na rynku pojawił się produkt, który umożliwia taneczne szaleństwa w domowym zaciszu. PC DANCE MAT DELUXE to urządzenie, przy którym każdy znajdzie coś dla siebie. Na dokładny opis zapraszam do dalszej części artykułu.

 

Autor: Damian "D2mian" Piotrowski

 

Dołączona grafika

 

Pełna treść artykułu pod tym linkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zasad funkcjonowania polecam film Wasabi.

 

Co do maty. Tak własnie pomyslalem jak by sie na tym w gry gralo? :-) Polew. Choc pewnie kolejna wersja Nintendo WII ver.b bedzie oprocz dwoch kontrolerow jeszcze mate miala :-)

Edytowane przez Cichon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ja niekumaty jestem, ale z tego filmu nie bardzo zalapalem na czym tak naprawde polega zabawa :)

Poszukaj na youtube pod hasłem Stepmania albo dance Dance Revolution ;)

 

W skrócie: musisz stawać na odpowiednie pola na macie w rytm utworu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

W skrócie: musisz stawać na odpowiednie pola na macie w rytm utworu.

...co w przypadku gry w dwojke daje mnostwo frajdy - i mimo, ze wyglada dosc latwo i banalnie, to na wyzszych poziomach trudnosci okazuje sie, ze czasami dwie nogi to za malo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...co w przypadku gry w dwojke daje mnostwo frajdy - i mimo, ze wyglada dosc latwo i banalnie, to na wyzszych poziomach trudnosci okazuje sie, ze czasami dwie nogi to za malo ;)

Najlepiej obejrzeć film maminsynek tam to dopiero gość wymiata. B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdeka odkopane, ale wpadło mi to cuś w oko. ;-)

Wyapsaiona zabawa na jakąś imprezkę, chyba coś takiego sobie sprawię! Swoją drogą, można odpalać gry z jedną matą z opcją na kilku playerów na zmianę?

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...