Skocz do zawartości
Pietrro

Ktora Chlodnica Lepsza?

Rekomendowane odpowiedzi

Stoje przed wyborem kupna chlodnicy do wc, musi uciagnac 3 bloki, ktora z Black Water 122 Ultimate VS COOLTEK EXSTREAM 120 mm Dual VS Alphacool NexXxoS Xtreme IIjest wg was najwydajniejsza? Biore pod uwage tylko chlodnice na 2x120 na strone gdyz inaczej ciezko by bylo mi to zmiescic. Prosze o wasze opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opinia uzytkownikow potwierdza, testow nie ma

kiedys sie za to wzialem... ale bardzo ciezko to porownac... poleglem :(

 

A do konkretnego podkrecania na max ten cooltec podola? Czy to juz raczej w chlodnice 3x120 musze miec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz temat o rekomendowanych częściach do WC... popatrz na galerie użytkowników, popatrz na temperatury i dojdź do jakiegoś wniosku sam... :mur:

To byl maly offtopic, W temacie pytam o konkretne roznice miedzy tymi chlodnicami wiec niech kolega nie pisze nic lepiej skoro potrafi tylko jechac zamiast cos konstrywnego napisac. Caly ten dzial przeczytalem swoja droga wiec bez takich mi tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byl maly offtopic, W temacie pytam o konkretne roznice miedzy tymi chlodnicami wiec niech kolega nie pisze nic lepiej skoro potrafi tylko jechac zamiast cos konstrywnego napisac. Caly ten dzial przeczytalem swoja droga wiec bez takich mi tutaj.

A co mam konstruktywnego napisać skoro było to X razy :?:

Kolega z opcji "SZUKAJ" nie skorzystał jak widać...

 

:arrow: LINK 1

:arrow: LINK 2

:arrow: LINK 3

:arrow: LINK 4

:arrow: LINK 5

P.S. konstruktywnego jak coś... :wink:

 

I bez takich mi tutaj :lol:

Edytowane przez piotralek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mam konstruktywnego napisać skoro było to X razy :?:

Kolega z opcji "SZUKAJ" nie skorzystał jak widać...

 

:arrow: LINK 1

:arrow: LINK 2

:arrow: LINK 3

:arrow: LINK 4

:arrow: LINK 5

P.S. konstruktywnego jak coś... :wink:

 

I bez takich mi tutaj :lol:

Prosze nie poprawiac literowek, to nie praca dyplomowa;) Dziekuje za linki, wiele czytalem ale nie wszystko jak widze;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do konkretnego podkrecania na max ten cooltec podola? Czy to juz raczej w chlodnice 3x120 musze miec?

do podkręcania na max nie stosuje się chłodnicy tylko chłodziarke jak już :P

 

no i wypada czasami poszukac, bo juz wiele razy bylo ze cooltek jest najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponował to jednak przykleic lub cos zrobic bo takie tematy moga sie powtarzac a takto moze by ktos przeczytał konkretny temat (to by sie dowiedział COOLTEK i wszystko jasne )

 

Tak kszonek ja to rozmumiem ze jest tylko jest małymi literami i praktycznie na samym końcu wiac i to DUZA CZCIONKA walnac i bedzie SUPER( moze sie przestana takie tematy pojawiac :P) podkreslam moze :P

Edytowane przez orlontko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...