Skocz do zawartości
LukeXE

Akcja - GLS grał w piłkę 50kg paczką z kaskadą

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra przejdzmy do sprawy daje mniej niz 5% szans na wygranie (Tylko z pomoca Boga i Partii).

Nie popadajmy w skrajności... :mur: boga mi brakuje :lol:

 

1. Podstawa protokol spisuje sie przy odbiorze to ze regulamin stanowi ze moze byc to pozniej nic nie znaczy bo wartosc dowodowa jest obnizona

2. Nie stac cie na sadzenie sie z GLS uwierz na slowo.

3. Ja lepiej opakowane wysylam telefony komorkowe niz Ty Kaskade.

1. Nie dalo sie i nie mialem na to wplywu. Ktora osoba mi to jeszcze powtorzy ?

2. Nie śmiem wątpić.

3. Gdybyś miał parę godzin na zapakowanie tego nadwymiarowego i nieproporcjalnego agregatu, sam byś sie zdziwił, ale dziękuje, wiem, od kogo kupować komórki.

 

Opakowanie było jakie było, moja wina też tu jest i to duża, ale do cholery bez jaj, wychodzi na to, że tłumaczenie GLS będzie takie:

 

"Ahhhh, zapakował źle Pan paczkę, nasz kurier własnie ćwiczył rzuty i jakoś sie tej paczce upadło...ale to Pana wina, bo powinna być lepiej zapakowana, żeby nasi ludzie mogli lepiej i pewniej pracować !"

 

Opakowanie było widać już w pierwszym poście, a dopiero teraz (faktycznie jak stwierdził hary), wszyscy to zauważyli.

Edytowane przez LukeXE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie popadajmy w skrajności... :mur: boga mi brakuje :lol:

Nie bój, on jest tutaj, między nami :lol:

 

1. Nie dalo sie i nie mialem na to wplywu. Ktora osoba mi to jeszcze powtorzy ?

2. Nie śmiem wątpić.

3. Gdybyś miał parę godzin na zapakowanie tego nadwymiarowego i nieproporcjalnego agregatu, sam byś sie zdziwił, ale dziękuje, wiem, od kogo kupować komórki.

 

Opakowanie było jakie było, moja wina też tu jest i to duża, ale do cholery bez jaj, wychodzi na to, że tłumaczenie GLS będzie takie:

 

"Ahhhh, zapakował źle Pan paczkę, nasz kurier własnie ćwiczył rzuty i jakoś sie tej paczce upadło...ale to Pana wina, bo powinna być lepiej zapakowana, żeby nasi ludzie mogli lepiej i pewniej pracować !"

 

Opakowanie było widać już w pierwszym poście, a dopiero teraz (faktycznie jak stwierdził hary), wszyscy to zauważyli.

Jak to już mania napisał "nie biegaj za stadem". Czego chyba większość nie rozumie, a ryba nie wiedzieć czemu, próbuje jeszcze rzucać kłody pod nogi. Prawdziwa jedność w fachu i branży :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam list od GLS`u.

 

Doczepili sie (ku uciesze większości) do opakowania oraz, jak to stwierdzili, nie zalakowałem i nie oznaczyłem opakowania, zeby teraz dochodzic, ze bylo otwierane.

 

Odpisze do nich zeby mi zwrocili pieniądze za wysylke ktora nie opuscila granic polski i za stracony czas, jesli to kompletnie nie ich wina ze zniszczyli paczke, bo to ja zle zapakowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalakowac nie problem wosk+ np. klucz i juz jest jakis znaczek ze to jego plaby itp. opakowanie heh nie twoja wina rzeczywiscie po grubszym zastanowieniu oni powinni uwazac, ale ... nie zwalnia ciebie to z odpowiedzialnosci zapakowania jej solidnie bo wkoncu ty odpowiadasz za swoj sprzet najbardziej i warunki w jakim go chcesz tarnsportowac... to jak ze zwierzetami powinien byc zapewniony humanitarny transport ze strony sprzedawcy, a jezeli zwierzatko zdechlo to juz nie wina kuriera jak nie miala powietrza... przyklad moze glupi ale tak jest..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie ze teraz trzeba udowadniac ze paczka nie byla otwarta itp. Moze fachowe plomby i notariusza zeby potwierdzil? Paczka moze i byla slabo zapakowana ale to nie daje nikomu prawa rzucac nia i obchodzic sie w sposób z jakim obchodzi sie z workiem ziemniakow. Wszyscy wiedza ze kurierzy slabo zarabiaja i musza prowadzic wlasna dzialalnosc, ale co to klineta obchodzi. Klienta obchodzi zeby paczka zostala odebrana i dostarczona w nienaruszonym stanie. A to jak to jest wykonywane to juz wiemy. A propos paczek, wlasnie dostalem jedna z Polski, mama wyslala 2 miechy temu, poczta polska chyba uzywa konia zeby rozwozil, nie wspominajac o stanie paczki.

 

Luke mam nadzieje ze cos wywlczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam za wiele czasu wiec szybko:

LukeXE jaka jest Realna strata gotowkowa na tym sprzecie w takim stanie w jakim go oddali (przepraszam ale nie znam sie na tym) bo rozumiem ze wiele da sie odzyskac.

Z kim koresponduejsz w rmaach reklamacji filia ktora przyjela paczke? (wiem wiem kazdy dozial gls to osobna firma niejako)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licząc na naprawe, gazy, izolacje, rury, zmiana oleju i inne szmery bajery to lekką ręką kolo 700-800zl + cena wysylki (300zl).

 

Pisze do filii w Poznaniu (Gadki kolo Poznania), tam jest ich siedziba.

 

Magdalena Owczarz, tak ta Panna sie nazywa z którą załatwiam wszystko.

Edytowane przez LukeXE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ladnie probowales ich... przewalic o bagatela 2 tys zł ;] cenisz swoj czas nieziemsko...

Czas czasem ale trzeba miec wiedze aby all poskladac do kupy. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ladnie probowales ich... przewalic o bagatela 2 tys zł ;] cenisz swoj czas nieziemsko...

Wiesz, może nie sam czas, ale kasa wydana na gazy, próby, przeróbki, naprawde dziesiątki godzin łącznie spędzone przy kalibracji, naprawde nudnej żeby to takie temperatury robiło i dziesiątki innych rzeczy sprawiają, że większość tej cięzkiej pracy poszła na marne.

 

Jak ktoś rozbije ci samochod gdzie jest szkoda calkowita, to chcesz kase za calosc, a nie zeby bylo akurat na naprawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ladnie probowales ich... przewalic o bagatela 2 tys zł ;] cenisz swoj czas nieziemsko...

Wiesz, lekarze biorą po 50-100zł za wypisanie w 1min recepty, a informatyk za zainstalowanie windy 60zł/h... trzeba sie cenić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, lekarze biorą po 50-100zł za wypisanie w 1min recepty, a informatyk za zainstalowanie windy 60zł/h... trzeba sie cenić

Taa kto był na badaniach na prawko wie o czym mowa. Troche wymachiwania rekami, sprawdzeniem czy sie widzi oraz zmierzenie ciśnienia, całosc nie trwała dłuzej jak 5 minut a jak szybko pozbyłem sie 50 złotych...zgroza :blink:

Ale to takie małe OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa kto był na badaniach na prawko wie o czym mowa. Troche wymachiwania rekami, sprawdzeniem czy sie widzi oraz zmierzenie ciśnienia, całosc nie trwała dłuzej jak 5 minut a jak szybko pozbyłem sie 50 złotych...zgroza :blink:

Ale to takie małe OT

W moim przypadku stary dziadek popatrzył powiedział "dobrze.." i pofruneło coś koło 5 dych :|

 

Luke może sie domagać dużo wiecej, kto udowodni ile stracił duchowo, miał zawieźćkaskade na konkurs czy coś, kaskada miała reprezentowac Polskę i poprawić nasze stosunki polityczne, a że nie dojechała grozi to wojną.. :lol:

Czyż nie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed sądem Luke nie ma wiekszych szans, jednak sprawę mozna zalatwic bardziej "polubownie" ;) . Otoz GLS raczej nie chciałby, aby to trafilo do prasy, a prasa kocha tego typu historie - Luke jest mlodym polskim talentem, ktory rozwija swoje niekonwencjonalne zainteresowania (z takich jak on Polska moze byc dumna:>), a przez niekompetencje GLS nie mogl pojawic sie ze swoją kaskadą na miedzynarodowej imprezie, na ktorą czekał przeciez z niecierpliwościa od wielu lat:> Kto po takim artykule weźmie strone GLS?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Kto po takim artykule weźmie strone GLS?:>

zawistna część naszego forum, a na ich czele przywódca Ryba <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie widzę, że nie patrzycie na to realnie. Ryba natomiast tak, więc zostawcie go w spokoju.

 

Jakoś żadnej zawiści nie przedkładam, a jestem tego samego zdania. a takie głupie teksty jak powyżej sieją tylko trolle.

 

Nie rozumiem czego tu można zazdrościć, może tego, że kolega LukeXE jest w plecy ładne pieniądze. Pomyśl zanim napiszesz kolejną bzdurę.

 

Środowisko powinno sobie pomagać, a nie zazdrościć. Gdyby LukeXE potrzebował informacji z mojej dziedziny też bym mu pomógł, bo widzę w tym sens, co robi on i reszta budujących FC i pobijających rekordy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W DHL to jest tak ze jak zniszcza sprzet to oddaja tylko wartośc netto :?

Pozaty, trzeba przedstawić FV towaru - podać cenę i wrtośc ubezpieczenia - przy czym do 2000 jest za 1zł.

Kurierzy są powaleni - KAŻDA FIRMA - koleś z DHL przy mnie rzuca po camochodze paczkami "bo ma za dużo" i się wsieka ze ma tyle pracy (kretyn - ma własną działąlnośc i mu od paczki płacą)

Ale i tak wolę DHL bo przynajmniej dojezdzają.

Ja mam udokumentowane w meilach i na pismie jak przez 2 TYGODNIE probowalem zamówić kuriera z UPS by zabrał do serwisu notka.

Kolega ma udokumentowane jak UPS pisze awizo - a w domu jest INWALIDA, który nie pracuje nigdzie i nigdzie nie wychodzi.. a kurier twierdzi ze nikogo nie było..

GLS - spoko goscie - dalinaszą przesyłke innej firmie i jeszcze podrabiali podpisy. Jesteśmy 200zł w plecy i nikomu się nic nie udowodni...

Tak wygląda prawda.. a co możesz im zrobić?

Nic.. mają tak sformuowane umowy że nic nie da się zrobić.

Zeby nie doszło do sytuacji ze oddadzą ci wartość napisaną na paczcce. Bo z DHL tak własnie by było... A by udowodnić ze do 2 000 masz wartości koło 800zł - to musisz się okazac fv, a jak jej nie masz to co udowodnisz? - jedyne to chyba zebyś załatwił z serwisu agd jakąś starą fv duplikat i rżnał głupka że to agregat od lodówki jakiś zaawanspwany czy cuś.. te głupki się nie skapną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy jakiś pracownik jedzie do niemiec - to zarabia czasem 6000 zł - w polsce zarobiłby 600zł - w tym samym zawodzie.. wiecie jaka jest róznica - jakość i czas pracy.

Gdyby kurierzy się starali - mieliby mniejsze uszkodzenia paczek mniejsze poslizgi czyli i więcej klientów i mniej reklamacji - czyli więcej kasy i mniej papierkowej roboty - czyli znów więcej kasy..

Powiedzcie mi - co da jakiemuś kretynowi na sortowni rzucanie paczką?

Mi się wydaje że rzucanie paczką wymaga więcej energii niż delikatne wolne przełożenie jej..

Co np. dało kolesiowi który nam moich oczach pierd**** kartonem innej firmy w kąt samochodu, bo się o niego potknął jak wyciagał mój karton?

Dla głupoty nie ma żadnego wytłumaczenia.

Jak ja bym rzucał towarem - bo mi mało prłacą - to bym wyleciał z roboty - a to że kurier - to ma inne prawa?

Kupilibyście notka którym sobie rzucałem z kumplem?

Jaki cel mieli kolesie przebijając wózkiem widłowym kompa moje kolegi z innego sklepu?

 

Przede wszystkim - jeśli karto wrócił przepakowany - jest już wielki problem dla GLS - ale właśnie się zastanawiam - jak im udowodnisz?

Chyba zacznę robić fotki kartonów i zbierał pod nimi podpisy kuriera.

 

Zgodnie z procedurą - kurier nie moze odebrać źle zapakowanej paczki...

 

Polacy mają ten problem ze myślą w kategoriach - najpierw płaca potem praca..

Jest niestety na odwrót. (też bym chciał by było inaczej :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednej z aukcji kupiłem dysk, dziś rano otrzymałem od sprzedającego takiego maila z informacją

Szanowni Państwo zwracamy sie z nieprzyjemna informacja iz około 28 dysków wysłanych paczkami do Państwa zostało uszkodzonych lub zaginęło u spedytora GLS część z państwa otrzymała juz paczki firma Masterlink po wymianie i przepakowaniu dlatego tez prosimy o jeszcze trochę cierpliwości gdyż firmie GLS nie spieszy sie z wyjaśnieniem w/w sprawy.

...

no comment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ladnie probowales ich... przewalic o bagatela 2 tys zł ;] cenisz swoj czas nieziemsko...

ale Ty stary masz tupet. co to za tekst "przewalić"? postaw się w jego sytuacji? jak Ci ktoś stłucze buźkę na ulicy, że spuchnie jak piłka to będziesz żądał tylko kilku groszy za zimne okłady które przywróciły jej poprzedni wygląd? cz Ty przypadkiem nie robisz w firmie kurierskiej, że sie tak głupio wychylasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o to... chciał kupe kasy nie dostanie nic... dobrze wiesz ze np. poczta polska nie jest skłonna do wypłat duzych odszkodowan, a na te ustawowe... trzeba czekac miesiacami... pozatym dlaczego jest tak w polsce ze za to zeby nie zajebali mi paczki musze dopłacac? co ta ma byc :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczta zaj** mi ram, paczka była ubezpieczona na 950zł i dostałem całość, straciłem tylko na przesyłce, trwało to prawie pół roku ale się udało ;)

 

ostatnio dostałem paczkę schenkerem, ok poza tym że kurier był burakiem i umówienie się z nim było niewykonalne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...