Skocz do zawartości
deadhead

Mp3

MP3  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który ?

    • 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0
    • 5
      0
    • 6
      3
    • 7
      0
    • 8
      0
    • 9
      0
    • 10
      0
    • 11
      1
    • 12
      0
    • 13
      6
    • 14
      0
    • 15
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że teoretycznie już było, ale kilku które tutaj są nigdzie nie widziałem recenzowanych / omawianych, a wydaje mi się ze część jest na identycznych/ podobnych podzespołach. Szukam mp3 z wbudowaną baterią , min. 512 mb do 354 zł ;P z wyświetlaczem, tylko nowy... dlatego nie ma tutaj iPod'a Shuffle 512 MB... najwyżej, że to nie robi różnicy ;]

Który ?

1. samsung 210 zł + dostawa

2. EasyTouch 242 zł + dostawa

3. iTec 1gb 227 + dostawa

4. BTC 252 zł + dostawa

5.Sony 200 zł

6.Sansa 258 zł

7.JVC 299 zł

8.grundig 249

9.grundig 200 + dostawa

10. grundig 299

11. MPIO 349 zł

12. MPIO 299 zł

13.creative 354 zł

14.Philips 290-300 zł

15.Philips290-300 zł

Jest jakakolwiek (duża ?) różnica jakościowa pomiędzy Samsung, Sony, JVC, Grundig, MPio, Creative, Philips ? Btw tego nie znalazłem.. ile taka bateria wytrzyma ? Widziałem, że gwarancja na sam odtwarzacz jest np. 12 mies a bateria 6 mies :blink:

Myslałem o Sony, ale nie wiem czemu nie widzialem w akcesoriach kabla USB... <_< jesli "droższy" to chyba Creative albo Philips ? Słuchawki któregoś modelu róznia się "jakością" :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze jak chcesz mieć wbudowany akumulator to szukałbym samsunga, np. klik, klik , sony miałem, mogę powiedzieć, ze gra na poziomie irivera, szumi troszkę mocniej, niesamowicie szybko się ładuje, jest cichy i to jego największa wada...chcociaż nie, najgorsze jest instalowanie SonicStage :)

 

Tu masz 1GB samsunga w atrakcyjnej cenie: klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też bym Ci polecał Samsunga a konkretnie yp-u2 (sam go mam :)), są wersje z radiem rds i bez, grają świetnie wogole nie ma porównania z yp-u1, bardzo dużo osób mówi że yp-u2 lepiej gra od serii T irivera i wcale się im nie dziwię bo też mam takie zdanie, zresztą wystarczy popatrzeć na recenzje na necie, wszystkie serwisy baaardzo wysoko oceniają jakość dźwięku do tego 9 stopniowy EQ i naprawde dobra litowo-polimerowa bateria, która moze nie trzyma zbyt długo (jakieś 13 godz) ale szybko się ładuje, tyle ode mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co polecilibyście do ~300 zł, może być minimalnie więcej. Poszukuje czegoś nie mniejszego niż 1 GB, i o najlepszym stosunku cena / jakość. Byłbym wdzięczny za pomoc :)

 

P.S.

Jeśli pytanie powinienem zadań w innym dziale proszę o przeniesie, uznałem, że podpięcie się pod temat raczej nikomu nie zaszkodzi :)

Edytowane przez bziumak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co polecilibyście do ~300 zł, może być minimalnie więcej. Poszukuje czegoś nie mniejszego niż 1 GB, i o najlepszym stosunku cena / jakość. Byłbym wdzięczny za pomoc :)

 

P.S.

Jeśli pytanie powienienem zadań w innym dziale proszę o przeniesie, uznałem, że podpięcie się pod temat raczej nikomu nie zaszkodzi :)

Ja byłbym wdzięczny za napisanie tego posta w temacie o odtwarzaczach (forum Audio). Rozumiem, że w tym temacie autor chciał zrobić ankietę, ale w Twoim przypadku nie widze przeciwwskazań :).

 

A w ogóle to najlepiej będzie jak poszukasz w temacie o mp3, bo zalożę się, że odpowiedź na takie pytanie padła z 20 razy.

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...