Skocz do zawartości
Aurora001

Jakie łyżwy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Zima jest jak kazdy widzi a wedlug synoptykow utrzyma sie to jeszcze przez jakis czas wiec niestety nie mam co marzyc o nartkach w najblizszym czasie. Musze wiec znalezc sobie nowe zajecie na zime oprocz roweru a raczej powrocic do lyzwiarstwa.

 

Dawno dawno temu jeszcze za czasow jak bylem malym szkrabem jezdzilem na figurowkach i musze przyznac ze z tego co pamietam robilem cuda :P No nie wazne, jezdzilem bardzo dobrze. Lecz niestety moja przygoda z lyzwami skonczyla sie jakies 10 lat temu. Jeszcze potem byly rolki i dosc agresywna jazda na rampie ale to tez przeszlosc.

 

I tu pojawia sie moje 1sze pytanie do osob ktore maja wieksze doswiadczenie w temacie. Zastanawiam sie nad powrotem do figurowek ale staram sie rozwazyc zakup hokejowek. Tu jest moj 1szy problem.

 

Druga sprawa jest potrzebuje porad jak, co i gdzie kupowac. Na co zwracac uwage etc. Nie lubie kupowac kota w worku i nie mam zaufania do sprzedawcow.

 

Zeby troche ulatwic zadanie, potrzebuje łyżw raczej dla bardziej zaawansowanego uzytkownika, nie bede miec problemow z powrotem na tafle jak i opanowaniu 'sztuki' jazdy na nowo.

Dodam tylko ze bede jezdzil raczej sporadycznie w weekendy, jazda rekreacyjna ale biore pod uwage jakies bardziej widowiskowe rzeczy ale raczej nie mam na mysli skakania.

Oczekuje czegos naprawde wygodnego w uzytkowaniu.

 

PS. Jesli to istotne, mam raczej waska stope chociaz podejzewam ze z lyzwami jest jak butami narciarskimi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehs.. podczepiam się z pytaniem ;]

Byłem wczoraj na lodowisko pierwszy raz w życiu i strasznie mi sie spodobało [;

Całkowity początkujące jestem i chce moje pierwsze łyżwy - szczerze to wolałbym aby była najprostsze i najtansze - bo nie trzeba mi jakichs pro ;>

Które więc wybrac?

 

LINK1

LINK2

LINK3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehs.. podczepiam się z pytaniem ;]

Byłem wczoraj na lodowisko pierwszy raz w życiu i strasznie mi sie spodobało [;

Całkowity początkujące jestem i chce moje pierwsze łyżwy - szczerze to wolałbym aby była najprostsze i najtansze - bo nie trzeba mi jakichs pro ;>

Które więc wybrac?

 

LINK1

LINK2

LINK3

wydaje mi sie ze lepiej dolozyc te 50zl do jakichs k2 bauerow czy nike itp. niz co roku kupowac nowe;) bo te te z linkow na zbyt solidne nie wygladaja:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że lepiej dołożyć kilkanaście złotych więcej i mieć porządny sprzęt.
Tutaj masz ciekawy poradnik o tym jak wybrać łyżwy zawarte są w nim wszystkie przydatne informacje odnośnie zapinek, sztywności, materiału, rodzaju płozy itd.
Mam nadzieję, że Ci się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat stary, ale chcę go odświeżyć bo niedługo zacznie się sezon na lodowiska ;). 

Jakie łyżwy polecacie do 200zł? (do jazdy rekreacyjnej, nie wyczynowej ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam Bauer Silverlighting i sluza mi juz ladnych 5-6 lat. Troszke sa zniszczone ale ogolnie trzymaja sie dobrze lodu i nogi. Bardzo wygodne, dobrze dobrane ulozyly sie do stopy jak talala :)

Moge polecic te firme, robia tez lyzwy profesjonalne dla hokeistow ale za 200-300 tez da sie kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...