Skocz do zawartości
Gość sekman

Sesja....

Rekomendowane odpowiedzi

Obiboki ;) Sam nie uwazam tego za madre wyjscie, lepiej sie wysilic teraz, ale ok, moze jeszcze sie zmienie, bo w sumie dopiero zaczynam studiowanie.. Ale widze jednak po znajomych, ze oni rowniez wola podkuc przed sesja zeby miec komfort do listopada.. :P I gdy sie słyszy ze ktos bedzie miał kampani wrzesniowa.. eh tak dziwnie wiekszosc reaguje (jakby ze wspołczuciem ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie pochwale zadnej poprawki z egzamu :P

 

a teraz imprezay jutro potem w czwartek and juwenalia w poznaniu a potem juwenalia w lodzi , ale to i tak jakos malo :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wam troche popsuje humory... HeHe brutalnie... Te wszystkie oblane egzaminy i pały w indeksach polecą na koniec studiów po średniej, że szczeny opadną... Mój kumpel skończył studia ze średnią 2,98... Sam miałem olewcze podejście do pierwszych terminów ;) Nie pyli sie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas nie wpisują do indeksów ocen 2 ani nie wliczają ich do końcowej średniej, poprostu w bazach danych w dziekanacie i w indeksach mamy puste miejesce ;) tyle dobrego jest na tym moim wydziale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wam troche popsuje humory... HeHe brutalnie... Te wszystkie oblane egzaminy i pały w indeksach polecą na koniec studiów po średniej, że szczeny opadną... Mój kumpel skończył studia ze średnią 2,98... Sam miałem olewcze podejście do pierwszych terminów ;) Nie pyli sie...

nie patrze na srednia aby zaliczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas nie wpisują do indeksów ocen 2 ani nie wliczają ich do końcowej średniej, poprostu w bazach danych w dziekanacie i w indeksach mamy puste miejesce ;) tyle dobrego jest na tym moim wydziale :)

 

Dokladnie hary PG rulez.

 

Policzylem sobie srednia z 9 semestrow i wyszlo mi okolo 4,0 wiec nie jest zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie co tu tak cicho - toć to przecież już czerwiec nadszedł ;)

 

Ja za 10h mam pierwszy egzamin w tej sesji. Na pierwszy ogień idzie makro = tona materiału.

Byle do przodu... :)

Powodzenia wszystkim studentom [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

makro cwiczenia 5 phi

 

egzam z makro phi banaly

jutro marketnig cos sie napisze i programowanie phi

 

w dlugi weekend kadry na ruszty

 

jednym slowem co to za sesja ;D LOL LOL LOL piatek i sroda imprezy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W środę mam 6 egzaminów

yyy to jest legalne?

 

makro cwiczenia 5 phi

 

egzam z makro phi banaly

jutro marketnig cos sie napisze i programowanie phi

 

w dlugi weekend kadry na ruszty

 

jednym slowem co to za sesja ;D LOL LOL LOL piatek i sroda imprezy :P

na jakiej uczelni jesteś? żebym przypadkiem tam kiedyś swoich dzieci nie wysłał [; Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omijaj szerokim łukiem Uniwersytet Łodzki!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ehhhhh

Po za tym mozna sie uczyc w czasie semstru a na egzaminy juz sie prawie wiekszosc umie wiec nie wysowaj pochopnych wnioskow.

 

ide na 2 zerowki a w czasie sesji bede mial 3 egzaminy jeszcze

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po za tym mozna sie uczyc w czasie semstru a na egzaminy juz sie prawie wiekszosc umie wiec nie wysowaj pochopnych wnioskow.

:lol2: :ploom: :ploom: :lol2: Tak, jasne :P

 

Ja tez sesyjka dopiero od 18 :D, na razie zaliczonka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się ma ćwiczenia :P Ja w tym semestrze miałem łącznie całe 2 (słownie dwie) godziny ćwiczeń tygodniowo, reszta laborki z przedmiotów zaliczanych w poprzednim semie i dużo godzin samych wykładów ;]

Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się ma ćwiczenia :P Ja w tym semestrze miałem łącznie całe 2 (słownie dwie) godziny ćwiczeń tygodniowo, reszta laborki z przedmiotów zaliczanych w poprzednim semie i dużo godzin samych wykładów ;]

w tym semestrze miałem tylko 1h ćwiczeń tygodniowo, a poza tym same laborki i troche wykładu + projeky

samą sesje zaczynam 19-tego, ale tak późno chyba wszystkie polibudy zaczynają. z jednej strony dobrze, ale z drugiej uniwerki będą już po sesji, kiedy my będziemy dopiero zaczynali...

 

pozdrawiam

m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym semestrze miałem łącznie całe 2 (słownie dwie) godziny ćwiczeń tygodniowo,....

w tym semestrze miałem tylko 1h ćwiczeń tygodniowo....

Sporo tych cwikow mieliscie :D ja lajtowo godzinka na 2 tygodnie :D albo jak kto woli 0.5h/tydzien :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...