Skocz do zawartości
Gość sekman

Sesja....

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już po makro. Mam nadzieję, że zdam choć punktowanie w systemie binarnym nie jest zbyt pomocne ;] Dodatkowo nie dość, że była tona materiału to nie miałem ostatniego wykładu - no i oczywiście musiało być z 5 pytań z niego :? (łącznie było ok 50 pyt.)

Jutro ciężka przeprawa z polityki ekonomicznej ;/ ciężka dlatego, że: materiału też się troche nazbierało, cały materiał to jeden wielki bełkot - gorszy od polityki społecznej, ciężko się tego uczyć, no i sam egzamin trwa z 15 min max ;] 1 pytanie - 2 min na odp, 2 pytanie 3 min na odp, 3 pytanie 4-5 min na odp. Dziękuję ;]

A później będę miał całe 2 dni żeby wkuć stosunki międzynarodowe, żyć nie umierać :D

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cwiczenia marketing 4

 

dzis 0 z makro :) 1 zadanie cale , 2 cale 3...pograzyla mnie inflacja...napisalem w sumie 2 zdania...ale mysle ze spokojnie 3 bedzie jutro kadry i.....czas na odreagowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yay. jak fajnie, super rady jak zdać sesje! omg omg omg ! tego mi bylo potrzeba! jaj, jacy wy fajni jesteście :D

 

/a tak na serio - czy jak będziecie mieli kobiete to też będziecie pytać na forum "jaką pozycję wybrać? jak bardziej widowiskowo eiakulować jej na twarz" itp... rozwalacie mnie...

 

ide po fajki, projektów i sprawozdań mam jeszcze kilka na dziś, jutro koło, pojutrze koło, w piątek koło, a potem juz sesja... sielanka na ETI@PG jest, mówie wam!

Edytowane przez igomako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ide po fajki, projektów i sprawozdań mam jeszcze kilka na dziś, jutro koło, pojutrze koło, w piątek koło, a potem juz sesja... sielanka na ETI@PG jest, mówie wam!

pewnie że sielanka, też mam fajnie, wczoraj 2 koła, dzisiaj koło, jutro 2 koła, jeszcze projekt z Javy do anpisania, ale to se już na wrzesień odłoże no i sesja :P z 5-6 wrześni będzie, w wersji optymistycznej :lol: Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/a tak na serio - czy jak będziecie mieli kobiete to też będziecie pytać na forum "jaką pozycję wybrać? jak bardziej widowiskowo eiakulować jej na twarz" itp... rozwalacie mnie...

 

ide po fajki, (..)

weź puknij się w czoło nim następny raz coś napiszesz bo chciałeś chyba wyjść na elo dorosłego zioma i coś ci nie wyszło. Większość tematów na oślej można posądzić o brak sensu itd. Skoro Ci coś nie pasuje to po co wogóle tutaj wchodzisz? Pozatym nie widze, żeby ktoś z piszących w temacie oczekiwał tutaj jakiś "super rad".

Ot gadka o sesji i tyle. Nie pasuje? poszukaj innego tematu / forum.

 

ps.

podpisuję się pod tym co napisał qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czy inaczej kadry pozytywnie i mysle ze juz moge o nich zapomniec :> najlepsza byla babka "WIem ze niektorzy siedza na tym przedmiocie pierwszy raz na tej auli " :D no a zdjecie na wikipedi ma inne po jej nie poznalem hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Oto moja literatura na jeden egzamin. Miałem go wczoraj i modlę się, żby dostać 3=. Geeezas !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weź puknij się w czoło nim następny raz coś napiszesz bo chciałeś chyba wyjść na elo dorosłego zioma i coś ci nie wyszło. Większość tematów na oślej można posądzić o brak sensu itd. Skoro Ci coś nie pasuje to po co wogóle tutaj wchodzisz? Pozatym nie widze, żeby ktoś z piszących w temacie oczekiwał tutaj jakiś "super rad".

Ot gadka o sesji i tyle. Nie pasuje? poszukaj innego tematu / forum.

Zwracaj uwagę na poprawną pisownię i interpunkcję, ok?

Zabronisz mu wchodzić do tego tematu? Jakim prawem?

 

Niemniej uwaga o partnerce była totalnym debilizmem, tyle że skoro wiekszość tematów pozbawiona jest sensu, to takie wypowiedzi raczej nie powinny dziwić. Jakich rad można się spodziewać, skoro dyskutanci są tu chyba tylko po to, aby pochwalić się ile to mają egzaminów/zaliczeń w przeciągu kilku dni lub zwyczajnie chcą ponabijać posty. Tak, ośla łączka. :?

 

Oto moja literatura na jeden egzamin. Miałem go wczoraj i modlę się, żby dostać 3=. Geeezas !

Oj, nie przesadzaj. :P Przecież z tej literatury i tak trzeba "przerobić" tylko kilka(-naście) stron.

 

Studentom życzę szczęścia na studiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

367 dokładnie tych "stron" jest. I na TEN egzamin trzeba przeczytać co najmniej 300 ;]

Jeśli się chwalimy liczbami, to na egzaminie z farmakologii na AM są pytania z 800 stron, z których każda jest ważna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracaj uwagę na poprawną pisownię i interpunkcję, ok?

Zabronisz mu wchodzić do tego tematu? Jakim prawem?

...na ogół staram się nie robić błędów. Troche się czepiasz imho :P no ale ok. Mój błąd.

 

...a do tematu - wchodzić nie bronie ale denerwują mnie takie zaczepki, które nic nie wnoszą do dyskusji. Tym bardziej, że wypowiedzi na poziomie 'bravo.pl' nie zwracaja uwagi moderacji w takim stopniu jak 2 (słownie: dwa) błędy w pisowni.

 

eot.

 

zavader - > z tą literaturą to troche tak wygląda jakbyś miał pierwszy raz w życiu egzamin :-P

Wiadomo, że literatury zawsze jest sporo.. nawet w ilościach nie do przerobienia. W praktyce jednak wiadomo, że student potrafi sobie poradzić ze zdaniem takiego egzaminu bez zapoznania się chociażby z okładkami tych książek ;)

 

Jutro mój 3 egzamin w tej sesji. Wish me luck [;

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a do tematu - wchodzić nie bronie ale denerwują mnie takie zaczepki, które nic nie wnoszą do dyskusji. Tym bardziej, że wypowiedzi na poziomie 'bravo.pl' nie zwracaja uwagi moderacji w takim stopniu jak 2 (słownie: dwa) błędy w pisowni.

'Uwielbiam" ten argument. Oczywiście wiesz najlepiej co zrobił moderator w tej sprawie, jak zareagował, nie? :? Z pewnością wiesz też o tym, kto i za co dostał %.

Dwa błędy zostały zaznaczone, a oprócz tego jest jeszcze interpunkcja.

 

No to teraz będziemy mieli wyliczankę kto ile materiału musi przerobić. Nice. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...