Skocz do zawartości
Gość sekman

Sesja....

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie masz ;] też skończe za kilka(naście :P) lat :lol:

 

Hehe spoko ja koncze 1 kierunek (Inzynieria materialowa na mechanicznym) na PG®, jeszcze jeden (oceanotechnika inzynierskie) mi zostal.

Jeszcze sobie troche postudiuje :]

 

 

Moze jakis spot purepcowcow z pgr bysmy zrobili?? :>

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jakis spot purepcowcow z pgr bysmy zrobili?? :>

Ano można :P Ale nas tu chyba niewiele, tzn ja kojaże tylko Ciebie i Igomako. I jeszcze jakaś dziewczyna chyba jedna była ale nie pamiętam jaki nick. Wielu się pewnie ukrywa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano można :P Ale nas tu chyba niewiele, tzn ja kojaże tylko Ciebie i Igomako. I jeszcze jakaś dziewczyna chyba jedna była ale nie pamiętam jaki nick. Wielu się pewnie ukrywa :P

 

:] cos sie wykombinuje a ze nas tylko tylu a co z tego. Reszta sie pewnie ukrywa. Moze jeszcze ktos dolaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wy macie lekkie studia coponiektórzy :lol: tu czwóreczka, tam czwóreczka...

 

a ja nawet angola w tym semie nie zaliczyłem... :lol:

 

i wczoraj się dowiedziałem że profesorek ( co za debil...) zgubił sprawdzając moje kolokwium i następny przedmiot na wrzesien...cudowny miesiąc będzie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jutro mam i piwko pije i co? norma ;]

 

To ja tez sie z Wami napije wirtualnego piwka <piwo>

Sesja zaliczona calkiem niezle, ale nadal mecze sie z magisterka :(

Pomimo ze prawie koniec to i tak w pip roboty nadal, a tu popraweczki a tu cos.

Ehhhhhhh a do egzaminu zostalo niewiele :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lion heart

Kulturówka i Historia WB zaliczone na 3. Ale i tak kampania wrześniowa rusza. :sad:

Studiuję filologię angielską zaocznie w Krośnie - 8 egzaminów miałem. Będzie kampania wrześniowa, bo z jednego mnie nie dopuściła babka (British Studies - kultura), psychologii nie zaliczyłem oraz lingwistyki... czekam na dalsze wyniki.

 

To wszystko jest fajne, szczególnie, że powiedziano nam co dokładnie będziemy zdawać 2 tyg. przed sesją - w dodatku ja pracuje na dwóch etatach i walili terminy z dnia na dzień :-)

 

Nie przeszkadza mi to, ale trochę mnie denerwuje, że inne kierunki mają po 2-3 egzaminy i wszyscy narzekają, jak to ciężko mają - ja miałem do nauki z samej historii GB z jednego semestru ponad 100 kartek, a tu cały rok trzeba zaliczać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi na wrzesień tylko dwa zostaną heheh no jeszcze czekam na wyniki z matmy ale raczej jestem przekonany, że polegnę ;)

Tak że zarządzanie finansami przedsiębiorstw i prawdopodobnie zastosowanie matematyki w zarządzaniu --> wrzesień/październik :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sesja zaliczona :) Były ogromne problemy z zaliczeniem prawa gospodarczego. Kolo miał przyjechać na 9. Zdziwił mnie fakt, że widziałem go na uczelni przed 8 rano, jak przyjechał po jakieś papiery i pojechał. W dziale dydaktyki dowiedzieliśmy się, że egzamin odbędzie się o 10:30. Ok, wszystko było by w porządku gdyby nie fakt, że było nas tam chyba ze 100 osób do przepytania. Koleś przyjechał, wzruszył ramionami i powiedział że nic go to nie obchodzi. Jak zaczęła się robić awantura powiedział że idzie do swojego pokoju i że mamy po niego przyjść, jak w sali będą 2 osoby. Koleżanka nieco się wkur***** i poszła do naszej opiekunki roku, która zrobiła dodatkową awanturę. Na szczęście kolesia, pytanie każdej osoby trwało tyle, ile wpisanie oceny do indeksu ;-). Przepuścił wszystkich i chwała mu za to :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...