Skocz do zawartości
Gość sekman

Sesja....

Rekomendowane odpowiedzi

Tak może przy okazji, można skończyć studia bez pisania magisterki? Czym to skutkuje, bo w sumie jak dla mnie, magisterka jest dla tych co mają zamiar kontynuować karierę naukową, ci co idą do pracy jakiejś to na chu... im magisterka?

Edytowane przez Xanagaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak może przy okazji, można skończyć studia bez pisania magisterki? Czym to skutkuje, bo w sumie jak dla mnie, magisterka jest dla tych co mają zamiar kontynuować karierę naukową, ci co idą do pracy jakiejś to na chu... im magisterka?

Nauczyciel potrzebuje mgr jak z innymi to nie wiem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre można, jak masz niejednolite 2 stopniowe, wtedy najpierw piszesz prace licencjacką/inżynierską i na tym możesz kończyć.

Licencjat to swoją drogą się pisze, potem idzie się jak się chce na uzupełniające magisterskie i trzeba pisać magisterkę czy nie, aby mieć wyższe wykształcenie?

 

A i może jeszcze to: czy trzeba pisać licencjat, aby móc kontynuować na uzupełniających magisterskich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie trzeba i wlasnie dlatego dla mnie to byl powod by zostac mgr'em, najpier 3.5* roku mozesz zrezygnowac i napisac prace inz a jesli chcesz kontynuowac to nic nie piszesz dopiero po 5* latach prace mgr

 

*) wyidealizowany czas, bardzo czesto ulega znacznemu wydluzeniu dzieki takim przedmiotom jak PPS PTC PUC itd ....

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli jestes na 5 letnich jednolitych musisz zrobic bo jesli nie zrobisz to w CV nie mozesz napisac ze ukonczyles studia czyli nadal masz skonczona srednia szkole

 

w innym przypadku sa osoby ktorzy maja 3+2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlozylem dzisiaj prace magisterska i reszte papierow. Teraz zostala mi obrona a to juz niedlugo --> czwartek :].

Dla ciekawskich zalaczam pytanie na obrone hmmmmmmm raczej zagadnienia :D

 

 

post-9866-1182785686_thumb.jpg

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już do przodu wszystko 7:0 dla mnie, jeszcze tylko dwa autografy z języków i wakacje :D

 

mib

 

No tak na pierwsze 6 pytań mógłbym z grubsza odpowiedzieć po Technologii i Inżynieri Procesów Przemysłowych, ale jakoś miło tego nie wspominam :D mnie jeszcze trochę zostało do obrony, ale jednak dwa lata temu też tak mówiłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie pochwale, ze wczoraj (wreszcie - 2 miesiace zabralo PW wyprodukowanie tego dokumentu <_< ) odebralem dyplom mgr inż. 8)

 

No skads to nam :sad:

Nam powiedzili ze dyplomy dostaniemy okolo grudnia :mur: ehhhhhhh weic porazka na maxa.

 

edit: literowki

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie pochwale, ze wczoraj (wreszcie - 2 miesiace zabralo PW wyprodukowanie tego dokumentu <_< ) odebralem dyplom mgr inż. 8)

Gratuluję, Panie Magistrze Inżynierze!

 

Czy są jakieś plany kontynuowania pracy naukowej (czyt. studia doktoranckie, czy coś takiego)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Jak wygląda sprawa stypendiów naukowych?

I ty studiujesz... straszne...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Na kazdej uczelni inaczej, wystarczy na przykład pomyśleć, zajrzeć na strone uczelni, pójść do dziekanatu... dżizz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sesja za mną, czekam na drugi rok :)

PS. Jak wygląda sprawa stypendiów naukowych?

A bardzo to zalezy.

Na PG jest tak ze tylko iles procent z ludzi z najwyzszymi srednimi dostaje stypy. dopiero to wporowadzili od tego roku i niestety stype na specjalizacji moglo dostac 4 osoby. A ja bylme 5-6 nie pamietam juz. Ogolnie to porazka bo kurde roznica miedzy njawyzsza srednia 0,15 w kasie wyniosla ponad 200pln ( 500 i 300pln).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas na AE jest od 4,4 i są progi co 0,3 albo co 0,2

Ale jest śmiesznie bo 4,4 musisz mieć bez zaokrąglania tzn 4,39 nie kwalifikuje się na stype, ale już w przypadku wyższych progów jak masz 4,55 to masz próg 4,6 a różnice w kasie też są spore od 350 zetek bodajże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, Panie Magistrze Inżynierze!

 

Czy są jakieś plany kontynuowania pracy naukowej (czyt. studia doktoranckie, czy coś takiego)?

Nie. Nie mam po prostu ochoty... Moze kiedys jakies studia podyplomowe z jakiegos niezwiazanego kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co konczyles?? Pytam z ciekawosci :D

Radiokomunikacje i Techniki Multimedialne na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej

 

alez to zajebiscie brzmi w pelnej krasie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...