Skocz do zawartości
Gość sekman

Sesja....

Rekomendowane odpowiedzi

No to sie pochwale.

 

Wlasnie zostalem magistrem inzynierem Politechniki Gdanskiej Wydzialu Mechanicznego :DDDDDDDDDDD

 

Teraz to tylko opijac :DDDDDD

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzieki dzieki!!!!!!

 

Nawet nie wiem jak te 5 lat minelo. Az mi sie lezka w oku kreci.

No ale co zrobic takie zycie, czas zaczac nowy etpa zycie.

 

Z uczlenia sie nie zegnam, jeszcze sie 2,5 roku pomecze na PG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graty tez moze kiedys zostane ;]

update:

boj z mikroprocesami za mna :) jeszcze projekt z analogow oddac no i sprawko i kartkowka z miernictwa no a potem wakacje ;)

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkopuje poniewaz

Panowie i Panie

 

sesje letnią uwazam za oficjalnie zakończoną :lol::lol::lol:

 

jutro składam indeks i będe dwiema nogami na 5 semestrze :lol:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
mechaniczny rox :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slow, na tym samym wydziale i kierunku? :lol:

 

Znam paru kolesi którzy po trzecim razie na pierwszym roku u nas na wydziale już se odpuścili i zaczęli inny kierunek, i jak dla mnie to byli już rekordziści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5x pierwszy semestr informatyki, 4x marketingu, teraz juz nawet nie wiem jaki mam kierunek ;) Po kazdym semestrze zaczynam od poczatku, na ogol jedyne wizyty na uczelni to wlasnie zeby zalatwic formalnosci rekrutacyjne i miec papier do WKU :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widze ze nie jestem sam w lubianiu uczelni ;)

Pozatym kto odgrzebal ten nie lubiany topic :P 4 rok eit a mnie sie uczyc karza mata zapowiada sie nie ciekawie rachunek rozniczkowy i roznicowy ;/a gdzie tam jeszcze teoria sygnalow czy teoria informacji kodowania i inne dziwne nazwy przedmiotow, jedno jest pewne od jutra sie ucze ;)

a tak pozatym zostal jeszcze tydzien miejmy nadzieje dobrej zabawy :P

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehehee zapomnialem napisac, bo zaraz po wszystkim poszlismy opijac to zaliczenie :) Tak jak sądzilem - wystarczylo postawic butelke nie doslownie przed soba, ale obok, by nie wzbudzac podejrzen, ze sie nią zasłania. Gladko poszlo. Mialem tam mase wzorów, teorie jako tako kojarzylem, ale wzorow nie chcialo mi sie wkuwać. Fakt faktem, nie ma zbyt wiele miejsca, dlatego trzeba tylko najwazniejsze rzeczy zamieszczac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robienie sciagi samo w sobie jest skutecznym sposobem na nauke. Sciaga - jak powszechnie wiadomo - ma to do siebie, ze zamieszczamy w niej najwazniejsze informacje. Ja czasami w szkole korzystalem, ale w wiekszosci przypadkow samo jej robienie pomagalo mi na tyle, ze nie musialem z niej korzystac ;] Pomysl z Colka jest genialny, miejsca tam sporo, zalezy jak sam sie rozlokujesz. Pozostaje tylko problem czytelnosci. Zeby nie brac butelki i na hardkorze nie czytac etykiety [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...