Skocz do zawartości
Gość sekman

Sesja....

Rekomendowane odpowiedzi

Nastepnym razem czytaj temat chociaz od przedostatniej strony... :|

 

fipa drukowałeś na folii czy normalnie na papierze i się nie skapowali??

2848728[/snapback]

Ehehee zapomnialem napisac, bo zaraz po wszystkim poszlismy opijac to zaliczenie :) Tak jak sądzilem - wystarczylo postawic butelke nie doslownie przed soba, ale obok, by nie wzbudzac podejrzen, ze sie nią zasłania. Gladko poszlo. Mialem tam mase wzorów, teorie jako tako kojarzylem, ale wzorow nie chcialo mi sie wkuwać. Fakt faktem, nie ma zbyt wiele miejsca, dlatego trzeba tylko najwazniejsze rzeczy zamieszczac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Nastepnym razem czytaj temat chociaz od przedostatniej strony... :|

No i w Twoim poście nie ma ani słowa o tym, na czym to drukował... Z tematem jestem na bieżąco ;)

 

Drukowałem normalnie na papierze, ale potem okleiłem bezbarwną szeroką taśmą samoprzylepną, zeby się ladnie blyszczala, jak oryginalna etykieta.

O to mi właśnie chodziło ;) Ja wydrukowałem na próbę i było szersze niż etykieta 0,5, wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz troche przyciąć, bo jak skanowałem etykiete to zaznaczyłem podgląd w kreatorze skanowania i samo wybrało obszar skanowania, a ono zawsze troche dodaje.

 

Mogles mieć 0,5cm większe to, co wydrukowałeś, ale skalę obrazka i ogolnie etykiety powinienes mieć identyczną. Zresztą to widać na tym skanie, ze nie nie jest przycięty (górna krawędź po prawej stronie, przyjrzyj sie to zrozumiesz bo moglem troche Cie zakręcic).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyzby sie wszyscy sie ucza ?

TI89 Titanium u mnie roxuje :) polecam calca

http://img153.imageshack.us/img153/6153/imageszv8.jpg

potrafi liczyc na symbolach + obsluga plikow "txt"

Ja za to korzystam z palma. ;]

 

I lepiej nie rób bo to nieuczciwe ściągać.

A czy ja napisalem, ze bede sciagal ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba sobie w życiu jakoś pomagać :D teraz pewnie wszyscy staną murem, że nie ściągają na kolokwiach, egzamach heheh

ja sesje mam za sobą teraz tylko się obronić pozostało :P

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I rok i... I sesja, w ktorej chyba juz biore udzial. Ogolnie studiowanie zaoczne srednio mi sie podoba, stanowczo zbyt duzo odemnie chca. Nokia E50 + uprzednie przygotowanie .doc'ow i .jpg'ow czasem pomaga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xpektor jestes oszustem, tak samo jak inni sciagajacy... nie rozumiem co ludziom da sciaganie poza oszukaniem samego siebie? nie umiesz to nie zdajesz... inaczej to jest nic innego jak oszustwo...

 

za przylapanie na sciaganiu powinno sie wyrzucac z uczelni... albo karac grzywna i/lub wiezieniem jak to jest w innych krajach na zachodzie...

Edytowane przez jekyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za spamietanie 200 pytan i odpowiedzi na zaliczenie (wraz z rysunkami, wzorkami [Fizyka]) takze powinni "karac" wykladowcow. Niektorzy wykladowcy maja troche oleju w glowie i np daja mozliwosc zrobienia "sciagawki" A4 z wzorkami (bez opisow). Student uczy sie jakiejs tam teorii, a odpowiedni wzorek ma na kartce - genialne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oszukiwanie samego siebie? Wiekszej bzdury dawno nie slyszalem. W jakim sensie? Poprostu niektore przedmioty mnie nie interesuja, a wkuwanie dziesiatek stron na pamiec nic mi osobiscie nie daje. Zaliczyc jednak trzeba wsyzstko, stad ta samopomoc. Pewnie moglbym wkuwac 5 dni glupie regulki, jednak praca jak i moje zycie towarzyskie jest dla mnie wazniejsze ;)

Grzywna lub wiezienie za sciaganie? Chyba przesadziles. Gdyby to panstwo nie zmuszalo do nauki, wygladalo by to inaczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za przylapanie na sciaganiu powinno sie wyrzucac z uczelni...

I to z wilczym biletem... ale tak nie będzie. aczkolwiek zmniejszenie ilości ludzi z wykształceniem wyższym pomogłoby im znajdywać jakąś przyzwoitą prace w zawodzie. Ja tam osobiście jestem za ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xpektor jestes oszustem, tak samo jak inni sciagajacy... nie rozumiem co ludziom da sciaganie poza oszukaniem samego siebie? nie umiesz to nie zdajesz... inaczej to jest nic innego jak oszustwo...

 

za przylapanie na sciaganiu powinno sie wyrzucac z uczelni... albo karac grzywna i/lub wiezieniem jak to jest w innych krajach na zachodzie...

A co powiesz na to: w czwartek mialem kolosa z historii gospodarczej na ktorego praktycznie nic nie umialem, poza jednym tematem (juz sie szykowalem na poprawke bo stron do wykucia bylo tyle co ma dobry podrecznik) i wyobraz sobie ze na kole to byl jeden z tematow do wyboru ;) Wiekszego szczescia student chyba miec nie moze :D I co mam teraz zrobic? Przeciez umialem moze z 1/30 tego co powinienem umiec i przedmiot zaliczylem. Mowie powaznie... A przedmiot jest beznadziejny i praktycznie niepotrzebny. Cale szczescie juz jest moja przeszloscia

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgoda sciaganiu ostre NIE !

Tylko jeden warunek material wymagany na egzaminach powinien byc dobrze opracowanych na zajeciach ...

Sytuacja z jednego moich egzamow :)

Pytanie z sali: "Moze nam Pan powiedziec co to jest modulacja MPSK albo przynajmniej podac inna jej nazwe ?"

odpowiedz:"hmmm, szczerze to nie wiem a macie przy sobie wyklady ? (wertuje wyklady).... no w wykladach jej nie ma. no to piszcie co wiecie."

 

Studia daja tylko podstawy do dalszego rozwijania sie ile z tego wyniesiesz zalezy tylko od Ciebie wiele rzeczy jest zbednych :) wole sie nauczyc gdzie stosowac dany wzor niz nauczyc sie samego wzoru ;] takie jest moje zdanie :)

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgoda sciaganiu ostre NIE !

Tylko jeden warunek material wymagany na egzaminach powinien byc dobrze opracowanych na zajeciach ...

Sytuacja z jednego moich egzamow :)

Pytanie z sali: "Moze nam Pan powiedziec co to jest modulacja MPSK albo przynajmniej podac inna jej nazwe ?"

odpowiedz:"hmmm, szczerze to nie wiem a macie przy sobie wyklady ? (wertuje wyklady).... no w wykladach jej nie ma. no to piszcie co wiecie."

Pogratulowac wyboru uczelni i ambitnych wykladowcow. :lol2:

Studiujac np. na AWF nie oplaca sie sciagac, bo np. z takiej fizjologii czlowieka jak nie bedziemy nic umiec, to w przyszlosci mozemy nieswiadomie przyczynic sie do swojego lub czyjegos kalectwa pracujac w jakims pokrewnym temu kierunkowi zawodzie, wiec nieraz warto sie postarac - dla samego siebie. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za przylapanie na sciaganiu powinno sie wyrzucac z uczelni...

U mnie w Lodzi jak zlapia na sciaganiu to najlzejsza kara przewiduje banie z przedmiotu + blokowanie nastepnych i $$ za pkt ects trzeba zaplacic, wersja srednia kary to poprawka calego roku, wersja hard to "panu juz dziekujemy i wiecej sie nie zobaczymy" czyli wykop ze studiow, ban na rekrutacji i telefon do wku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz na to: w czwartek mialem kolosa z historii gospodarczej na ktorego praktycznie nic nie umialem, poza jednym tematem (juz sie szykowalem na poprawke bo stron do wykucia bylo tyle co ma dobry podrecznik) i wyobraz sobie ze na kole to byl jeden z tematow do wyboru ;) Wiekszego szczescia student chyba miec nie moze :D I co mam teraz zrobic? Przeciez umialem moze z 1/30 tego co powinienem umiec i przedmiot zaliczylem. Mowie powaznie... A przedmiot jest beznadziejny i praktycznie nie potrzebny. Cale szczescie juz jest moja przeszloscia

He, he CarsonPoland pisałem to w czwartek czy czasem nie śmigasz na 1 rok ekonomi w ASPT? :D Fakt przedmiot kompletnie nie potrzebny, nuda na maxa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaliczylem jeden przedmiot, dziś piec, jutro tez z dwa wpadna, za tydzien z 2-4... i praktycznie po wszystkim bedzie. Narazie same zerowki, kompletne zero nauki :lol: - bardziej chcialem zobaczyc jak wygladaja egzaminy niz zaliczyc :) . A 80% moich wykladow polega na graniu na lanie w ut/nfs czy ogladaniu topgeara [; . Tuuuuaa studenty [;

 

btw na 13 przedmiotow moze 3 sa zwiazane z moim kierunkiem, a az jeden scisle, nie wiem po co mi jakas socjologia czy ergonomia pracy.

 

Podoba mi sie opcja zaliczenia semestru przed wlasciwymi egzaminami :lol:

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masell, a co Ty studiujesz w ogole?:D

podobno informatyke, dokładniej sieci ;) Ahhhh nie moge sie doczekac architektury komputerow, wykladowca nie bedzia mial latwo przy kazdym bledzie/niescislosci :lol:

 

Tak na przyszlosc - nigdy nie bylem i nie bede informatykiem, nie jest to moj cel zyciowy ani wielkie marzenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahhhh nie moge sie doczekac architektury komputerow, wykladowca nie bedzia mial latwo przy kazdym bledzie/niescislosci :lol:

Hehe... tja... zależy jak ty sobie ten przedmiot wyobrażasz :P

 

Popatrz jak wyglądają przykładowe pytania na koła u mnie na uczelni na elektronice:

czesc1

czesc2.1

czesc2.2

;]

 

i to jeszcze żeby było śmieszniej pytania otwarte punktowane na zasadzie 0 - 1 :lol:

Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...