Skocz do zawartości
Gość sekman

Sesja....

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe... tja... zależy jak ty sobie ten przedmiot wyobrażasz :P

i to jeszcze żeby było śmieszniej pytania otwarte punktowane na zasadzie 0 - 1 :lol:

takie egzaminy to ja moge zdawac banal :| nie dziwie sie ze nie sciagasz :)

to akurat wyglada ma mikroklocki, zadanie w stylu:dlaczego niebo jest niebieskie ? znajdz przepustowosc max przepustowosc kanalu? zbuduj fdp o wg=100Hz rzedu 3 czebyszewa :) .... takie cos mozna znalez na polsl

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie egzaminy to ja moge zdawac banal :| nie dziwie sie ze nie sciagasz :)

To kolokwia nie egzamin. Banał nie banał kupa ludzi uwaliła, bo jak trza wymienić w pytaniu 10 rzeczy a się wymieni 7 czy 8 to już 0pkt a nie 1. A wykuć się na pamięć po 90stron materiału na każde koło też nie tak hop siup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja to lubie typowy mail od wykladowcow :D

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Witam!

Odnośnie wyników kolokwium z logistyki, chciałem poinformować, że niestety NIKT z Państwa nie uzyskał oceny pozytywnej.

Pozdr

Axxxxxxx Hxxxx

 

oczywiscie pierwszy termin

Edytowane przez bryken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy rok - pierwsza sesja - Informatyka, a ja na wtorek w całkach, pochodnych i limesach siedzę :/ ;) , w dodatku na piątek będzie trzeba nauczyć się na pamięć, na Podstawy Programowania: 600-stronicową żółtą biblię od Delphi. No nic, wracam, bo mnie wzór Taylora z zeszytu wzywa (o reszcie Lagrange'a nie wspominając)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...trzeba nauczyć się na pamięć, na Podstawy Programowania: 600-stronicową żółtą biblię od Delphi.

Podstawą jest umiejętność filtrowania, odrzucania treści "które są niepotrzebne i ich nie będzie na egzaminie" oraz wyłuskiwania tych najważniejszych ;] Kto by się tam wszystkiego uczył.

 

Ja jutro mam zalke z filtrów cyfrowych, zaraz zacznę się uczyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawą jest umiejętność filtrowania, odrzucania treści "które są niepotrzebne i ich nie będzie na egzaminie" oraz wyłuskiwania tych najważniejszych ;] Kto by się tam wszystkiego uczył.

Byłoby to niezłe, gdyby nie to, że nasz wykładowca, to facet który napisał tą książkę (i 10 poprzednich wydań) i zna delphi na wylot :), podobno na ustnym wyjmuję książeczkę i karze sobie dyktować co jest na tej i na tej stronie ;).

 

Naszą nadzieją na zdanie są testy z zeszłych lat i to że w zeszłym roku, wrzucił pytania na swojego ftp'a na 24 godziny przed egzaminem (forum było wtedy w intensywnym użyciu...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Studiuję zaocznie informatykę na głupiej uczelni.

 

Egzamin z podstawy informatyki dziś miałem, masakra, możliwe że zdałem lub oblałem. Trudno wyczuć.

 

Muszę C++ trochę podszkolić, bo z niego kuleję i kolosa poprawić wkońcu, bo to wstyd kręcić procki a nie znać C++.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limes - był, ale teraz doszła mu kompania w postaci funkcji kilku zmiennych, Caushy'ego, de l'Hospitala i de Lamberta. Zresztą nigdy porządnie nie rozumiałem granic, już wolę pochodne i całki oznaczone/nieoznaczone. I tak mniejsza z tym, zobaczymy jak to wszystko pójdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytania na zarządzania mam przechwycone.

Fakty są takie że gość od 10 lat prowadzi ten sam system egzaminowania. Klient wchodzi, mówi trzy liczby i dostaje takie same pytania. Problem może być jednak po stronie kolejności tych pytań. Myślę że zauważył brak buchniętej teczki z pytaniami ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę C++ trochę podszkolić, bo z niego kuleję i kolosa poprawić wkońcu, bo to wstyd kręcić procki a nie znać C++.

Co w tym wstydliwego? Na czym jesteś w c++?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

programowanie to nie wszystko na infie ;], niewiem gdzie studiujesz ale matma sciga mnie az do teraz , tylko nazwy zmienia ;] , metody numeryczne, metody identyfikacji, teraz kryptografia czyli arytmetyka modulo itd itd ;] ale sa tez przyjemne przedmioty, zalezy co kogo obchodzi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? U mnie pierwszy semestr jak narazie mija dosc spokojnie, bez ogromnych stresow i problemow :)

 

btw tez nie umiem C a krece :D

 

Bo ty masz zbyt lajtowa uczelnie ;] U mnie jest pogrom na Poli w Poznaniu :mur: W tym chyba ja odpadam... ale za rok mozna znowu sie przeciez tam dostac :D

 

 

BTW. Ja nie znam zandego jezyka programowania i krece procki :lol: ... no dobra AWK ponoc umiem i zaliczylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz ci to rybek pisalem - trzeba bylo myslec wczesniej :D . Lepiej miec papier z lajtowej uczelni niz nic nie miec ;)

 

Na szczescie trafilem na elo wykladowcow od matmy, jak ich nie zmienia do konca to mysle ze problemu ogromnego nie bedzie... za to ziom od fizyki, typowy pasjonat co wie wszystko, kazda rzecz to dla niebo banal, a zamiast uczyc opowiada ciekawostki jakie to fale radiowe byly w kazdym kraju europy przed 2 WŚ :lol: i jakie to mierniki byly kiedys, bo do tych cyfrowych to ciezko mu bylo sie przyzwyczaic :D

 

Dzis cwiczenia z matmy 3+, piknie ;)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslisz ze dlaczego srednio na polibudzie na 1 semestrze polowa osob leci, zeby bylo smieszniej warto na dzien dobry sprawdzic ile licza grupy ostatnich lat ;] to sie zdziwicie . Dla kolegi z poli z poznania , wiem co znaczy poziom matematyki ;] , btw masell twierdzisz ze lepiej miec papier niz nie miec, ano tutaj cos powiem: studiuje tez na drugim kierunku zarzadzanie uniwerku szczecinskiego i uniwerek a polibuda to niebo a ziemia albo i nizej, ludzie z uniwerku nie wiedza co to jest logarytm na matematyce, no to sorry , w stydzniu mieli ledwo 3-4 kola a juz chca sesje poprawkowa, a co ja mam powiedziec jak mam 11 egzaminow ? (w sumie 8, bo 3 to zaliczenia) ;] , ale przynajmniej ocenilem swoja uczelnie widzac ta roznice, no i zobaczylem ile w tym prawdy ze roznica jest tak wielka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie bujda na resorach... taka sama jak to, że niektórych rzeczy nie da się zdać w pierwszym terminie.

Leci czy nie leci - no coz, jak nie leci to powinna, bo srednio przynajmniej polowa sie na studia nie nadaje...

Z tym ze sie nie da zdac w pierwszym terminie to roznie jest, sa tacy wykladowcy co nigdy, przenigdy maxa nie dadza. Mialem z takim jednym ostatnio egzamin, dostalem 41,5/42 pkt a odjal mi bo "charakter pisma mam jakis niepewny" :lol:, jak zaczalem z tego smiac to wymyslil ze jednostki gdziestam nie napisalem :lol:, ale dopial swego, maxa mi nie postawil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym odpadaniem co semestr połowy ludzi to chyba lekka przesada, u mnie na 5 semestrze polsl, zostało około połowy ekipy startowej więc nie ma tak źle :)

 

Macie czasem tak, że coś umiecie i nie możecie zdać, a o czymś nie macie zielonego pojęcia i fartem zdacie? Ja mam z automatyzacji 4 na koniec, choć ani jednego sprawka nie zrobiłem, nawet instrukcji na labore nie drukowałem, na kolosie udało się ściągnąć, z innego przedmiotu za to zrobiłem projekt, zdałem wykłady, z labor 4 kolosiki zdałem, 2 sprawka sam robiłem, na zadania umię wszystkie wzory, ale koleś co termin daje zadanie z haczykiem i zawsze się walne :/ 5 luty ostatni termin nie dam rady to -250zł w kieszeni :/

 

Dobra ja mykam jutro przepływ ciepła egzam część II teoretyczna (3/4 wzory) a ja nic nie umiem :)

Edytowane przez Garfield^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ty masz zbyt lajtowa uczelnie ;] U mnie jest pogrom na Poli w Poznaniu W tym chyba ja odpadam... ale za rok mozna znowu sie przeciez tam dostac

Gdzie jesteś ryba na poli w Poznaniu (jaki wydział i rok), bo też na niej jestem - I rok Informatyki na IiZ.

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jesteś ryba na poli w Poznaniu (jaki wydział i rok), bo też na niej jestem - I rok Informatyki na IiZ.

Ja jestem na tym lepszym wydziale z informatyka ;] I rok na elektryku.

 

 

Chcialbym wlasnie publicznie oglosic, ze zaliczylem cwieki z fizyki :D na 3, ale zaliczylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh a ja dzisiaj skonczylem egzamy infa w piatek na 3 wstyd ale w sumie wazne ze poszlo w pierwszym terminie i egzam ze staty (ale nie takiej zwyklej bo statystyka procesow transportowych) stata na 3,5 jeszcze zaliczenie z logistyki i elektroniki i wakacje :D ten semestr lajtowy na maksa a przyszly 5egzamow i to przedmioty z [gluteus maximus]: dynamika maszyn (koles prowadzacy to obcokrajowiec), podstawy konstrukcji maszyn (dziekan), automatyka i robotyka, jezyk obcy (zwolniony bede) i jeszcze jakis chory przedmiot... a teraz zycze wszystkim powodzenia na egzamach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...