Skocz do zawartości
Gość sekman

Sesja....

Rekomendowane odpowiedzi

Angol +4, IT (TI ??) +3 (wiadmosci z lo), prawo... 2. Koles losowo wystawil oceny. Troszke przegiol, bo niektorzy przginajac odpisywali od siebie i zaznaczyli te same odpowiedzi i przykladowo jedna z tych osob dostala 4, druga 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj miałem egzamy z programowania sieciowego i Języków formalnych ...

O ile programowanie sieciowe było do przejścia o tyle Języki Formalne to jakaś paranoja ...

 

Wykładowca popisał się totalną złośliwością i chyba za bardzo nie zdawał sobie sprawy z tego ile zajmują te jego zadanka :/.

 

5 pytań godzinka czasu.

Pierwsze łatwe - automat ze stosem

 

Drugie drzewa wywodu narysować, dwa (różne) dla podanych wyrazów trzecie na podstawie tabeli pierwszeństw

 

Trzecie - Mamy dany kod parsera w c (zajmuje całą stronę a4) i na jego podstawie napisać gramatykę języka ...

 

Czwarte - mamy daną gramatykę i tablicę pierwszeństw

Sprawdzić czy tablica jest poprawnie wypełniona (złośliwość bo była dobrze u wszystkich :/)

Poniżej mamy gramatykę z usuniętym konfliktem - narysować do niej tablicę pierwszeństw i odpowiedzieć czy nowa gramatyka rozwiązuje konflikt i czy zmienia język ...

 

Piąte - niestety nawet do niego nie dojechałem i za bardzo nie pamiętam...

Było coś o gramatyce, trzeba było ją przerobić żeby nie zmienić języka a pousuwać w niektórych częściach rekursję i inne "ciekawe" kwiatki ...

 

A co do zaliczenia laboratoriów które niestety oblałem to zaliczyło je 6 osób na 50 w czym 3 totalnym fuksem (56 punktów a zaliczenie od 56 ;)

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w pt byla fajna akcja :P

Egzamin z matmy, na sali 2 kierunki (moj budownictwo i budowa maszyn), pan dr M. napisal pytania na tablicy (bylo ich 11 w 1,5h) i powiedzial: Kto zrezygnuje odrazu niedostanie wpisu(2) ale bedzie mial tylko 1 termin poprawkowy. Wystarczy na kartce napisac ze rezygnuje... bla bla bla

 

Z prawie 100osob zostalo 7-8 hehe to jest masakra.

 

A w czwartek na egz z fizy kupilismy dr kawke, paczki (tlusty czwartek) i gazety. Wszyscy mieli te same "pomoce naukowe". Kazdy byl pewny ze 4, 5 bedzie. Wczoraj wyniki: 3 czworki, 6 dwoj i reszta 3, 3- hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni egzamin.....w srode a nie chce mi sie uczyc PORAZKA ;/ ;/ ;/

Wszystko na 4 zaliczone moze uda :|

Juz mialem mysli zeby zostawic to na poprawkowa ale momecze sie w nocy i jutro ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam telekomune w plecy, poprawka dopiero pod koniec lutego :?

 

Środa - sieci.

Czwartek - matematyka - komputerowe metody optymalizacji (egz. ustny!) :-|

Edytowane przez PartyBOY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Studiuje na AGH wydział GiG i kierunek GiG, miałem dzisiaj wyniki z maty... byłem pierwszą osobą pod kreską;/// btw. na 220 osób zaliczenie, a co za tym idzie pierwszy termin egzaminu miało 38 osób, z czego 10 zdało..... Jak to jest dokładnie? Gość zebrał dzisiaj indeksy tylko od tych co zdali od reszty nie chciał. Czy jak podejde do drugiego terminu i powiedzmy, że zalicze to wpisze mi tylko ocene z drugiego terminu, czy 2.0 z pierwszego też?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak podejde do drugiego terminu i powiedzmy, że zalicze to wpisze mi tylko ocene z drugiego terminu, czy 2.0 z pierwszego też?

To już zależy od uczelni/wydziału. U mnie na PG nie wpisują nigdy 2.0, nawet jak się nie zaliczy i warunek ma. Po prostu puste miejsce do uzupełnienia w przyszłym roku zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem wyniki z matematyki dyskretnej i... po sesji :)

Miałem jeszcze egzaminy z algorytmów i struktur danych oraz z równań różniczkowych. Ciężki semestr był...

A z tym, że nie wpisują oceny 2 do indeksu to na PW chyba też tak zazwyczaj jest. Na moim wydziale napewno.

Edytowane przez Dziobak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee to Hary masz spoko na PG. ja na ETI mam łamańce typu 2/2/3 :D. rekord guinnessa ma mój kumpel, ma 2/2/2/2/2 :D...studiuje nadal i się przymierza do kolejnego terminu xD.

Jakby nie te łamańce to niektórzy te rekordy by pobili... :lol: Z drutów po drugim semie to u nas było chyba 6 czy 7 terminów a i tak nie wszyscy zaliczyli :lol: Już nie wspomnę o 3 roku powtarzania procesów losowych czy elektrodynamiki gdzie tez się po 3 terminy zdarzały w sesji :lol: iejsca w indeksie by nie starczało.

 

A wykładowców to mam y bardzo niefajnych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziobak, jesteś na PW na MiNI?

Matematyka może?

 

EDIT:

Widzę po przedmiotach, że to jednak Informatyka.

Ja jestem na pierwszym roku matmy i dzisiaj uwaliłem pierwszy termin z ustnej algebry.

Szkoda, bo doktorek miał dobry humor i niektórych puszczał, a jak oblewał, to po dwóch minutach.

Ja siedziałem ponad 30 minut i w końcu walnąłem się okrutnie na rozwinięciu Laplace'a, a to było chyba już ostatnie pytanie.

Edytowane przez lamero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się zdało wszystko w pierwszym terminie to można uznać sesję za zakończoną i nie czekać do 13.

Jak sie ma 11 przedmiotów z czego 8 to egzaminy a reszta zaliczenia to zdając w 1 terminie nadal możesz nie mieć końca sesji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hary. ty mi powiedz jak można zawalić procesy losowe, jak się domyślam to przedmiot prowadzony przez Wojtusia :D?

 

z drutami się nie wywyższam, bo sam to pisałem chyba 7 razy ;D. ale już to mam za sobą... jedyny taki przedmiot z którym się męczyłem. Wredna babka prowadząca... potrafiła z uśmiechem na twarzy powiedzieć, że wyników nie wywiesiła...bo chciała zobaczyć nasze miny gdy nam powie "nikt nie zaliczył" xD. zabrakło mi wtedy 0,5 pkt z 30 do zaliczenia ;]. Jak już się dopchałęm do egzaminu, to zaliczyłem go w pierwszym podejściu. uroki studiowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hary. ty mi powiedz jak można zawalić procesy losowe, jak się domyślam to przedmiot prowadzony przez Wojtusia :D?

Jakiego Wojtusia? Absolutnie, u wesołego Romka zwanego także Romryk'iem, średnio połowa ludzi nie zalicza w 1 terminie, a niektórzy się męczą kilka lat. Ogólnie to część wykładowa przedmiotu to ostra pamięciówka i trza naprawdę do tego usiąść parę dni wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: Proclosy.. Roman to zupelnie inna historia.

Wystarczy rzucic okiem na liste wynikow na jego stronce, zeby zobaczyc ze oprocz normalnego ciagu kolejnych numerow indeksow jest pewna czesc zupelnie dziwnych numerow jakby kazdy z innego rocznika, ktore pojawiaja sie regularnie co semetr :) Sam znam pare osob co na 8 semestrze jeszcze nie maja tego zaliczone.

Dla mnie (mimo ze fartem odrazu to zdalem bo mi zgubili prace i potem dodali X punktow w ramach "rekompensaty") to byl jeden z glupszych przedmiotow na tym wydziale. Skrypt pamieciowki, az sie rzygac chce jak sie o tym pomysli. W ogole cale to ich pietro (np koza) bylo "udane"...

 

Ale potem jest juz tylko lepiej. Specjalizacje i robimy bardziej to co chcemy, latwiej sie zalicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...