Skocz do zawartości
Gość sekman

Sesja....

Rekomendowane odpowiedzi

ath - spoko ja właśnie statystyke w tym semie zacząłem; a co do sesji dziś wywieszono listę z testami z bhp (myślałem ze po prostu kazdy bez gadania dostanie wpis) patrze a tutaj 2 nic tylko się powiesić. Ale to będzie już ostatnia poprawka :D A to co mi doszło w tym semestrze ... n/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mam caly weekend wolnego ;-)

Huh, co za rozpusta, ja jakieś 20 godzin miałem od wyjścia z ostatniego egzaminu do rozpoczęcia zajęć w nowym semie :lol: Co nie zmienia, że teraz wakacje do następnej sesji :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Student ma zawsze pod górke, otóż spiesząc się na rowerze na egzamin z TMM-a, nie dosc ze zimno to jeszcze pod wiatr, w polowie drogi zatrzymuje mnie policjant i pyta się mnie gdzie się tak spiesze, odpiadam ze na egzamin (zgodnie z prawdą), w tym momencie pan porucznik zaśmiał się i mówi, oooo to pewnie jakieś piwko pan walnął :lol: :lol: , zapraszam do radiowozu.

Oczywiscie na alkomacie wyszło 0,0 :lol2:

Jakby tego było mało na egzamin sie nie spózniłem ale nie zostałem dopuszczony bo okazło sie ze nie mam zaliczonych laborek

wiec jak nie wiatr w oczy to [ciach!] w d... :damage_wall:

 

Z pozostaych egzaminow została mi elektra i uwielbiany przez wszystkich PKM :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huh, co za rozpusta, ja jakieś 20 godzin miałem od wyjścia z ostatniego egzaminu do rozpoczęcia zajęć w nowym semie :lol: Co nie zmienia, że teraz wakacje do następnej sesji :lol2:

Ale miales chociaz 20h, bo ja w czwartek o 10.00, siedzialem na komisie z fizyki II, kiedy od 8.00 trwaly juz wyklady z nowego semestru :P Ale zdalem, semestr IV czas zaczac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to są wykłady? Na 4 semie jeszcze masz wykłady? U mnie się na 2 semie skończyły chyba :P

 

A poprawki to u mnie ludzie jeszcze mają w przyszłym tygodniu jakieś mimo iż dawno po sesji, ja na szczęście wolne do czerwca.

 

Wyklady jak wyklady, u mnie sa caly czas z roznych przedmiotow :)

Nie no ogólnie to taki dżołk był :P U mnie też podobno są jakieś wykłady, tzn. niektórzy tak twierdzą, w moim planie zajęć nie ma. Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyy, jak co to sa wyklady ? Chodzi Ci tylko o fizyke, czy ogolnie ? Bo co prawda jestem na IV semie, ale budownictwa to raz, a dwa, ze ta fizyka II to bylo scierwo jeszcze z pierwszego roku, bo na warunku bylem.

Wyklady jak wyklady, u mnie sa caly czas z roznych przedmiotow :)

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 semestr elektroniki i telekomunikacji prawie zamkniety ;)

Tylko nie pocieszony jestem mata na 3 :| teoria sygnalow 3 ;/ no ale coz na polsl nie mozna wybrzydzac ;P

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyy, jak co to sa wyklady ? Chodzi Ci tylko o fizyke, czy ogolnie ? Bo co prawda jestem na IV semie, ale budownictwa to raz, a dwa, ze ta fizyka II to bylo scierwo jeszcze z pierwszego roku, bo na warunku bylem.

Wyklady jak wyklady, u mnie sa caly czas z roznych przedmiotow :)

Pewnie chodzi mu o to, że on nie uczęszcza na wykłady. Jedni chcą się czegoś nauczyć na studiach, inni chcą papierek, trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeś mi tera pojechał...

 

Od chodzenia na wykłady do nauczenia sie daleka droga, wolę sam się nauczyć bez marnowania czasu na bzdurnych wykładach, od tego są książki, skrypty, itp.

 

Ja doszedłem do takiego podejścia po pierwszym roku chodzenia na prawie wszystkie wykłady i nie wyniesienia z tego niczego, nawet mi to ni ułatwiło pozaliczania przedmiotów, i tak się trzeba nauczyć i tak.

Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol,

 

rozumiem ze codziennie czytasz najnowsze czasopisma, i masz dostep do wszystkich najnowszych ksiazek.... (oczywiscie w jezyku angielskim, gdyz po polsku ksiazek o nowych technologiach po prostu nie ma)

 

tez kiedys myslalem ze naucze sie z ksiazek itp - efekty byly dosc mizerne, oczywiscie chodzenie na wyklady naprawde bzdurne, wepchane w plan studiow dla zapchania godzin (ala fizyka - tego mozna nauczyc sie z ksiazki ;) ) jest imho bez sensu, jednak na wyzszych latach, na specjalizacjach nie wyobrazam sobie nie chodzenia na wyklady...

Edytowane przez qbusek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze codziennie czytasz najnowsze czasopisma.

Od czasu do czasu czytam.

...masz dostep do wszystkich najnowszych ksiazek.... (oczywiscie w jezyku angielskim, gdyz po polsku ksiazek o nowych technologiach po prostu nie ma)

Nom.

 

tez kiedys myslalem ze naucze sie z ksiazek itp - efekty byly dosc mizerne...

Nie każdy ma talent, życie ;)

 

...jednak na wyzszych latach, na specjalizacjach nie wyobrazam sobie nie chodzenia na wyklady...

Na 3 roku jeszcze nie mam specjalizacji, jeśli później będą tego warte wykłady to może zaczne chodzić, do tej pory wszystko co było na wykładach było w skryptach i wcale nie musiałem na nauke poświęcać więcej czasu od ludzi którzy chodzili na wykłady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja

Ale nigdy wykladowca nie powie wszystkiego na wykladzie i nigdy nie zdążysz zanotować/zapamiętać wszystko.

 

Od dobrego profesora może i można się sporo dowiedzieć jeśli jest chętny do współpracy w ramach konsultacji, a zazwyczaj jak człowiek pójdzie i się o coś pyta to często nie uzyska odpowiedzi, doktor/profesor też człowiek i też wszystkiego nie pamięta, mowa o rzeczach których nie wykłada, czyli coś co wykracza poza zakres materiału.

 

U mnie wiele wykladów mogłoby być ciekawych, ale skutecznie można z ciekawych zrobić nieciekawe poprzez odpowiednie dobranie wykładowcy.

 

Zazwyczaj jestem na jednym wykładzie z każdego przedmiotu aby się dowiedzieć czy jest sens na to chodzić, dawno się nie znalazł odpowiednio prowadzony wykład, ostatnio jeden na 4 semie był fajny (na 10 czy jakoś tak wykładanych przedmiotów).

Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja walczę z C++ teraz. Podstawy inf, podst programowania komputerow, podstawy techniki cyfrowej zaliczone(egzaminy). Ostatniego zaliczenia z podst programowania komputerow nie moge zdobyc i zaczely sie schody, jestem na 1 semestrze. Niebawem mam ostatni termin, ktorys z kolei, musze przez to przejsc, bo bedzie lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam w poniedziałek... ja jeszcze w czerwcu mam termin z jednego pechowego przedmiotu :P Można w zasadzie powiedzieć, że w tym semestrze moja sesja się jeszcze nie kończy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

A ja walczę z C++ teraz. Podstawy inf, podst programowania komputerow, podstawy techniki cyfrowej zaliczone(egzaminy). Ostatniego zaliczenia z podst programowania komputerow nie moge zdobyc i zaczely sie schody, jestem na 1 semestrze. Niebawem mam ostatni termin, ktorys z kolei, musze przez to przejsc, bo bedzie lipa.

To co ty takiego masz z tego C++?????? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby mam proste rzeczy, mniej więcej coś takiego:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

1. Dla tablic zadeklarowanych jako int tab [100]; napisać program, który, do tablicy tab wprowadzi w pętli liczby {-1,-1,-1, 1,1,1, -1,-1,-1, 1,1,1…},czyli na przemian trzy wartości -1 i trzy wartości 1. Program należy napisać z wykorzystaniem pętli while lub do…while. .

 

2. Napisać funkcję int Max(int n1, int n2, int n3), zwraca maksymalną wartość z trzech wartości przekazanych jako parametr (n1, n2, n3).

 

3. W pewnym kraju gdy kierowca przekroczy dozwoloną prędkość zapłaci mandat proporcjonalnie do tego przekroczenia. Jeśli przekroczenie wyniosło 100% to mandat wynosi 1000$. Jeśli mniej niż 100% to będzie obliczony proporcjonalnie. Jeśli więcej niż 100$ to do kwoty wyliczonego mandatu dodatkowo zapłaci 1500$.

Np.

 prędkość dozwolona 100km/h, prędkość zmierzona 150km/h mandat: 500$,

 prędkość dozwolona 50km/h, prędkość zmierzona 120km/h mandat: 1200$+1500$.

Napisz program, który dla podanych wartości prędkości dozwolonej i prędkości zmierzonej, podanych przez użytkownika, wyliczy wysokość mandatu.

 

4. Napisz program, który tablicę tab o 20 elementach typu int wypełni tak, aby w tab były liczby następujące

{-1, 2, -4, 8, -16, 32, …} itd. czyli kolejne potęgi liczby 2, z tym, że na przemian ujemne i dodatnie.

 

5. Napisać funkcję int ile_max(int tab[ ], int n), która na podstawie tablicy tab o liczbie elementów n zwróci jako rezultat swojego działania liczbę wartości maksymalnych w tablicy, np.:

Np. dla tab = {2, 5, 6, 9, 2, 6, 1, 9, 5} mamy maksymalną wartość 9. Występuje ona w tablicy dwa razy, więc funkcja powinna zwrócić wartość 2.

 

Takie zadania i podobne były na zaliczeniu.

 

EDIT

Jestem na pierwszym semestrze, wszystko pozdawane na 0 i na 1 terminie jeden egzamin... Muszę poświęcić na to więcej czasu i przestać szpilać w fps'y.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 3 roku jeszcze nie mam specjalizacji, jeśli później będą tego warte wykłady to może zaczne chodzić, do tej pory wszystko co było na wykładach było w skryptach i wcale nie musiałem na nauke poświęcać więcej czasu od ludzi którzy chodzili na wykłady.

Nie bedzie nic lepiej :wink:

90% wykladow to totalna strata czasu, sa nudne, zle prowadzone, i przekazywana tam wiedza jest kompletnie nieadekwatna do tego co jest wymagane potem w pracy/przy rozwiazywaniu jakichs konkretnych problemow. Juz samo siedzenie 5 lat na tej uczelni mocno ogranicza, bo naprawde wiele sie nie umie niestety, o wiele wiecej daje praktyka zawodowa ktora dobrze jak najwczesniej zaczynac (obowiazkowe zajecia skutecznie to utrudniaja).

 

Chodzenie na wyklady zostawilbym totalnym pasjonatom ktorzy nie chca pracowac, a studiuja ze poszerzac swoje teoretyczne horyzonty, dla siebie i wlasnej satysfakcji (ciezko mi to sobie wyobrazic :)). W praktyce naprawde wiele to nie da..

Warto sie skupic na projektach, robic samemu, szukac, kombinowac - to jeszcze czegos uczy. Wyklady to czasem az zal komentowac :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...