Skocz do zawartości
Tomkoon

Neostrada Na 2 Komputery

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam neostradę 512. Chciałbym rozdzielić ją na 2 komputery za pomocą routera. Wolałbym żeby router był przewodowy, nie miał wewnętrznego firewalla lub przynajmniej żeby dało się go wyłączyć. Co moglibyście mi polecić niedrogiego i dobrego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o, ja sie tez dopisze.

Zaznaczam, ze szukałem, ale nie znalazłem. Moze zle szukałem?

 

W kazdym razie tez rozgladam sie za routerem, ktory mi podzieli neostrade na dwa kompy. Wazne zeby sie nie wieszał, funkcji nie musi miec duzo. I zeby po restarcie pamietal ustawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ten http://www.maxaudio.pl/sklep/artykul/id/7929

"Dodatkowym atutem urządzenia jest możliwość pracy zarówno z łączami ADSL na liniach analogowych (Aneks A –@@@@@@ ADSL over POTS) jak i cyfrowych (Aneks B –@@@@@@ ADSL over ISDN).

 

Do urządzenia dołączony jest program, dzięki któremu proces konfiguracji urządzenia do współpracy z usługą Neostrada oraz Net24 jest wyjątkowo łatwy i szybki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item165175406_neostr...a_24h_lodz.html

czy może być do dzielenia neo 1mb na dwa komputery i bezproblemowe podłączanie i użytkowanie

 

albo coś innego do 150zł no może trochę więcej (ważne musi działać przy p2p) pomoże ktoś

Linksys AG241-EU dobre to?

Edytowane przez waldemas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...