Skocz do zawartości
kris03

Toshiba Tecra S3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ja w temacie, zakupiłem Tecre s3 1,73 proc. 1024 ram wgrałem do niej wszystkie stery również program "pawer saver" lecz podczas normalnej pracy tzn. przeglądarka internetowa wiatrak pracuje bezustannie,nie wiemm czy to normalne czy potrzebny jakiś dodatkowy

program/ z góry dziękuję za podpowiedzi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ja w temacie, zakupiłem Tecre s3 1,73 proc. 1024 ram wgrałem do niej wszystkie stery również program "pawer saver" lecz podczas normalnej pracy tzn. przeglądarka internetowa wiatrak pracuje bezustannie,nie wiemm czy to normalne czy potrzebny jakiś dodatkowy

program/ z góry dziękuję za podpowiedzi..

normalka...a powiedz mi..czy jak wlaczasz lapka..to przy ładowaniu sie biosa....wyje ci wiatrak po czym ci sie scisza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalka...a powiedz mi..czy jak wlaczasz lapka..to przy ładowaniu sie biosa....wyje ci wiatrak po czym ci sie scisza?

wyycisza sie po chwili ale potem znowy prawie na stałe sie załacza a co tej grafy która mam w tej tekrze to wydaje mi sie że tak ma być-niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyycisza sie po chwili ale potem znowy prawie na stałe sie załacza a co tej grafy która mam w tej tekrze to wydaje mi sie że tak ma być-niestety

mam dokładnie tak samo....wiec toshiby takie juz sa po prostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dokładnie tak samo....wiec toshiby takie juz sa po prostu

sprzet ktory nabylem mozna powiedziec jest nowy jego parametry wysokie wiec nie wydaje mi sie żeby bylo to spowodowane uszkodzonymi np. pamieciami w grafie czy tym podobnym, mysle ze Tochiba nie do konca dopracowala system chlodzenia bo problem z wntylatorem (chłodzeniem)pojawia się czesto, moze potrzebny jakis program do regulacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest doskonałe :D Czasami trzeba właśnie trochę pokombinować, żeby tak było :-P

 

Tak jak napisał baxxxio zainstaluj NHC i powinno być o niebo lepiej. NHC "uciszył" :wink: mojego HP nx6110 i jest super.

 

Pozdrawiam i powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FSC czytam twoje posty i wydaje mi sie ze duzo piszesz a bardzo malo wiesz niestety :( Zastanow sie 3 razy znowu palniesz jakas glupote :roll:

no no.....do kogo ta gadka. jak kupujesz samochod..to tez odrazu robisz chip tunning?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no.....do kogo ta gadka. jak kupujesz samochod..to tez odrazu robisz chip tunning?

Nie porownuj kolego chip tuningu do EIST (Enhanced Intel SpeedStep Technology) bo tak sie nazywa

supportowana przez Intel technologia, majaca na celu dopasowac moc procesora do

aktualnego zapotrzebowania, wlasnie poprzez odpowiednia manipulacje mnoznikiem.

 

A co do napiec, to jesli procesor pracuje tak samo stabilnie przy napieciu 1.02V jak fabrycznym 1.35,

a przy tym wydziela znacznie mniej ciepla, to dlaczego w/g Ciebie nie skorzystac z tego ?

 

kris03:

Jesli znasz sie na C#, mozesz napisac wtyczke ACPI do NHC wylaczajaca wentylator, albo poszukac w necie

takowej do Twojego modelu laptopa.

 

U mnie przy wylaczonym coolerze przez NHC w lapku ASUS a6va podczas surfowania w Necie

CPU osiaga max 60st.

 

Do gier oczywiscie sie to nie nadaje. Pewnego dnia zapomnialem wlaczyc wentylator i jak zawsze

chcialem skopac sasiada w Quake'a... Niestety po 5 minutach grania obraz mi sie rozjechal i komp

sie zresetowal ;-) Na szczescie pacjent przezyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...