Skocz do zawartości
Bliss

Problem Z 2x512mb A-data + 512mb Kingston

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z pamięciami obecnie mam 2x512MB a-data na tccc te dwustronne.

Dziś do mnie przyszły 512MB od Kingstona, i tu się zaczyna problem ponieważ komputer nie chce się uruchomić cały czas słysze tylko powtarzający się dźwięk podczas włączenia. Myślałem że pamięci się gryzą więc wymieniałem się z kumplem na inne pamięci ale z nimi jest tak samo. Bios resetowałem, zamieniałem także sloty pamięci.

Reszta kompa to :

Amd64 venice 3000+

DFI LanParty Ultra-D

ATI X1900XT

Tecens Valeo 480 smart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z pamięciami obecnie mam 2x512MB a-data na tccc te dwustronne.

Dziś do mnie przyszły 512MB od Kingstona, i tu się zaczyna problem ponieważ komputer nie chce się uruchomić cały czas słysze tylko powtarzający się dźwięk podczas włączenia. Myślałem że pamięci się gryzą więc

przeczytaj instrukcję do płyty, to poznasz odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mach82 wielkie thx, czytałem ale nic nie znalazłem :/

Sprawdzałem czy z 4x512MB będzie dobrze ale jest tak samo.

3 moduły na S939 nForce4=no boot. W przypadku 4 modułów już nie powinno być problemów. Jak nie masz modułów na takich samych kostkach, to problemy mogą sie pojawić. Zawsze można poróbować róznych biosów oraz umieścić moduły w różnych slotach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...