Skocz do zawartości
marcys--

Bluetooth Do Komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Do dwóch kolegów wyżej --> autor tematu nie prowadazi badań statystycznych, kto jaki ma BT, więc jeśli nie chcecie pomóc, to nie musicie wypisywać co tam ciekawego posiadacie.

 

Do autora --> Nie wiem po co chcesz kupować takie drogie, skoro nawet najdroższy BT będzie wolny w porównaniu z kablem w przypadku przesyłania większej ilości muzyki. Nauczyłem się, że nie warto kupować tych najdroższych. Wystarczy wziąć coś niedrogiego i w solidnej obudowie. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

Poza tym, już był temat o wyborze BT, zawsze można by odkopać, rajt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dwóch kolegów wyżej --> autor tematu nie prowadazi badań statystycznych, kto jaki ma BT, więc jeśli nie chcecie pomóc, to nie musicie wypisywać co tam ciekawego posiadacie.

Do kolegi moderatora. Autor tematu wyraźnie napisał "a może polecicie coś innego?".

Mój post to była moja propozycja. :wink:

 

A zatem szczerze polecam przedstawiony przeze mnie BT. Instalacja oprogramowania zarządzającego nie stanowi problemu i jest bardzo przyjazna. Po instalacji wystarczy podłączyć urządzenie do wolnego portu USB komputera. Następnie korzystając z owej aplikacji kojarzymy BT z telefonem i mamy połączenie.

Jako że posiadam Nokię to używam Nokia PCSuite. Oprogramowanie to współpracuje z linkowanym przeze mnie BT.

Sam moduł jest mały (nawet bardzo mały) i wygodny w użyciu.

Jeżeli coś jeszcze chciałbyś się o nim dowiedzieć to chętnie odpowiem.

 

//edit

Wybacz, ale Twój post w żaden sposób nie wyglądał na polecanie czegokolwiek. "Mam ten. Działa" - w żaden sposób nie można się tu doszukać, czemu miałbyś go poleciać, bo chyba nie tylko dlatego że działa.

I kończymy OT, jeśli masz do napisania coś wartościowego merytorycznie, to będzie to mile widziane.

narcyz

Edytowane przez Pigmej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2463533[/snapback]

Do dwóch kolegów wyżej --> autor tematu nie prowadazi badań statystycznych, kto jaki ma BT, więc jeśli nie chcecie pomóc, to nie musicie wypisywać co tam ciekawego posiadacie.

w takim razie polecam ten co podałem wyżej bo ma przystępną cenę, dobre wykonanie, przyjemną w dotyku gumowaną obudowę i nie ma problemu z instalacją i kompatybilnością.

 

@marcys-- poza tym tak jak napisał narcyz to do zgrywania muzyki lepiej nadaje się kabel, ale nie napisałeś do czego przegrywania ten BT więc to mogą być tylko nasze domysły

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam coś takiego i tez daje radę http://www.allegro.pl/item154281754_blueto...d_z_softem.html transfer i odległość przesyłu danych może nie są imponujące ale da się przeżyć ;)

...też mam taki i polecam. Najważniejsze że jest malutki i nie wadzi przy grzebaniu przy USB i ma przesuwaną zakrywkę wbudowaną w obudowę - nie ma obaw, że kapsel się zgubi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...