Skocz do zawartości
case

moze ktos sie chce dolaczyc do zakupow w usa

Rekomendowane odpowiedzi

planujemy ze przesylka od zamowienia do odbioru bedzie trwala max 14dni.. lae moze byc krocej. zreszta.. niebede za duzo zdradzal :P jak tylko stronka wystartuje t osie all dowiecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

planujemy ze przesylka od zamowienia do odbioru bedzie trwala max 14dni.. lae moze byc krocej.  zreszta..  niebede za duzo zdradzal :P   jak tylko stronka wystartuje t osie all dowiecie :)

jesli o mnie chodzi, to może być nawet miesiąc - no ale mnie się nie spieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Case Kiedy dokładnie składasz zamówienie bo jeśli miałbym kase 3 dni przez złożeniem zamówienia to bym sie pisał na zasilacz i jakies katody .... tylko musze wiedziec kiedy robicie zamówienie

jesli chodzi o enermaxa to ja bym go niebral, sprzedaz seri eg???p ve-fc na terenie unii europejskiej zostala zabroniona

http://europa.eu.int/comm/enterprise/elect...es/chapfive.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem... na dniach bedzie...    mamy troche problemow od strony technicznej..  wiec czekajcie a bedzie wam dane(srzedane) :D

:arrow: GoLo - mozesz realnie oszacowac, kiedy start sklepu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 99% jutro serwis i sklep startuje.

tia ......

 

 

 

A tak poważnie - doliczcie mnie do grona oczekujących na możliwość złożenia zamówienia.

Co dokładnie jeszcze nie wiem, ale troszku na pewno będzie.

( mam na myśli to co organiuje case )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz zrezygnowalem z tego sklpu co golo mowil :?

czekam , czekam i nic

jesli dalej chcecie zamowic ze mna w tym sklepie w usa to w sobote napisze co dokladnie i jak to zrobimy bo mam troszke tydzien zawalony robota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Niestety tak wyszlo ze mielismy problemy techniczne.

 

troche mi glupio ze niewyszlo tak jak to planowalem :(

Mam nadzieje ze do konca tego tygodnia uporamy sie ze wszystkimi problemami i sklep ruszy. Ale nic nie obiecuje.. bo moze znoof nam cos nawalic i beda kolejne opuznienia :/.

 

Przepraszam wszystkich oczekujacych na sklep za opoznienia.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa ma sie tak ze kumpel bedzie wracal ze stanow za okolo miesiac :twisted:

mi sie nie spieszy i na pewno bede kupowal 2*sk7 , jest za 20$ za sztuke , jak ktos chce to moge odsprzedac jedna sztuke bo i tak bede wystawial na allegro , bo potrzebuje jednego ale za dwa jest nizsza cena

moge ewentualnie jeszcze jedenej osobie cos ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> najlepiej z wrocka to wtedy odbior osobisty

koszt przesylki to okolo 6$ za calosc wiec grosze a vat i cla chyba nie wlepia :P

jeszcze miesiac czasu wiec poczekam na ten sklep polski moze do teogo czasu otworza ;)

z zamowieniem dla wiekszej ilosci ludzi dalem sobie spokoj , koszty o wiele wieksze i duzo wiecej roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...