Skocz do zawartości
Gość gladiac

Final Fantasy 13 Oraz Versus

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wiecie tam jest napisane , ze oni go pisza na pecetach bo tak im wygodniej , a nei ze maja zamiar wydac na PC :D

 

A co do ilosci to mysle , ze rynek jednak sie zmienil i FF maja zdecydowanie inna pozycje niz w momencie gdy 7 wychodzila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie tam jest napisane , ze oni go pisza na pecetach bo tak im wygodniej , a nei ze maja zamiar wydac na PC :D

Drugie zdanei w tym artykule zdanie

On the first day of the show, the Japanese game publisher announced that Final Fantasy XIII is coming to PlayStation 3, Xbox 360 (in Europe and North America only) and PC

A jak dla mnie to niech na PC sobie bedzie, konwersja x - pc, nie powinna im zajac duzo czasu, a zawsze to pare kopi wiecej sprzedanych :)

 

Ja i tak na X'a kupuie, bo po prostu przyjemniej sie gra na 46" HD TV niz na monitorze.

 

A gdyby nie FF7 na PC to bym nigdy w to nie zagral :) wiec wdziecznty jestem ze wydali 7 na pc :) ( fakt ze z 500 godzin z zycia wyciete ale warto :) )

Edytowane przez Maly83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na marginesie- dość oryginalna wielkość matrycy te 48"- ja szukając swoich 50" + natknąłem się na jeden taki odbiornik w polskich sklepach ;) Nie lepiej było już dopłacić minimalnie do 50"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, nie znasz liczb. Final 7 i 8 na pc to byly wielkie porazki i mialy sladowe ilosci sprzedanych egzemplarzy.

a ty znasz? Nie wiem czemu, ale na takim vgchartz nie ma zadnego info o sprzedaży gier na PC. Jesli posiadasz jakieś źródło z którego czerpiesz tego typu info, to bardzo byłbym wdzięczny za linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Wikipedii zaden z pecetowych Finali nie zalapal sie na liste gier, ktore zeszly chociaz w milionie kopii, podczas gry FF7 na PSX sprzedalo sie w prawie 10 milionach egzemplarzy a FF8 w 6 milionach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na marginesie- dość oryginalna wielkość matrycy te 48"- ja szukając swoich 50" + natknąłem się na jeden taki odbiornik w polskich sklepach ;) Nie lepiej było już dopłacić minimalnie do 50"?

Typo 46" mialo byc, juz poprawiam.

 

A co do 50 to akurat mialem wybor albo FULL HD LDC 46" albo 720p 50" Plazme.. wiec wybor padl na LCD. i nie nazekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

blisko coraz blizej... :)

 

FFXIII na PS3 już skończone?

 

 

ff13_xbox2

 

Nie wiem czy pamiętacie, ale Square Enix zapewniało, że prace nad Final Fantasy XIII w wersji na 360 nie ruszą, dopóki te na PS3 nie zostaną zakończone. Czyżby więc ten moment już nadszedł? Na zdjęciach uchwyconych z japońskiej telewizji widać wyraźnie pada do konsoli MS na stole, przy którym deweloper pracuje nad postacią z gry. Gdy podobne zdjęcia z siedziby Konami obiegły świat, to Kojima zaraz wyjaśnił, że po prostu pokazywał swoim współpracownikom amerykańskie gry. Czy tutaj jest podobnie? Nie wiadomo. Może pad stoi ot tak sobie, może skończyli już wersję na konsolę Sony i wzięli na ruszt 360, a może po prostu wcześniej skłamali i jednocześnie robią na dwa fronty. To pierwsze jest mało prawdopodobne, więc może jednak chcą się wyrobić z konsolą MS na premierę w… Japonii? Kto wie, czy czasem to nie będzie ogłoszenie Square Enix na TGSie. Wiele pytań, wiele niewiadomych i niewiele dni do targów - zaczekajmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po FF XII magia serii - dla mnie - nieco przygasła. Twórcy poszli na kompromisy; całość stała się zbyt konwencjonalna i schematyczna ; zabrakło oryginalności i polotu; nie wykorzystano potencjału.

 

Póki co materiały dot. FF XIII nie pokazują nic nadzwyczajnego. Ale zobaczymy :wink: Pozdrawiam świątecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tak banalnie zaprojektowany, że aż sprawia wrażenie zrobionego na "odwal się"... jak piwo, które nosi nazwę marketu w którym je kupiłeś - beznadzieja

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

takie tam.. ;)

 

polygamia:

 

PS3 jest tak mocne, jak Final Fantasy XIII

 

Dołączona grafika final fantasy xiii

 

W ostatnim numerze Dengeki poświęconym PS3 ukazał się dość obszerny wywiad z Yoshinorim Kitase, producentem Final Fantasy XIII. Poza ujawnieniem kilku informacji na temat samej gry, o których przeczytacie w rozwinięciu, Japończyk wylał też nieco wody na młyn wszystkich fanbojów. Obwieścił bowiem wszem i wobec, że FFXIII użyje "prawie 100%" mocy PS3. Widzę tutaj już dwa nie do końca zgodne z wcześniejszymi informacjami punkty. Po pierwsze, gra wyjdzie także na 360, która przecież wedle Sony nie posiada aż takiej mocy jak konkurencja. A skoro Square mówi, że obie wersje będą identyczne, to jasnym staje się, że ktoś tu nie mówi prawdy. Druga sprawa, to wcześniejsze wypowiedzi złotoustego Kaza Hiraia zapewniającego, że potencjał PS3 odkrywany będzie dopiero przez najbliższe lata i samo Sony już się o to postarało, aby deweloperzy mieli co robić. W związku z powyższym oczekiwać można jakiegoś sprostowania, no chyba, że stosunki Sony i SE są aż tak złe i wydawca gry nie zgodzi się pod presją Sony na publikację korekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gamersyde.com/news_7707_en.html

 

wiadro screenow i filmik HD z gameplayu w demie FF XIII

 

edit: to jest pelny filmik z przejscia dema.

 

edit2: a przynajmniej bedzie jak dadza wszystkie czesci

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

walka z "Behemot'em" nie wygladala za ciekawie, wyglad postaci i Bossa calkiem fajny ale nie wybijajacy ie na tle innych podobnych RPG'ow

 

ps.jest filmowo ,troche sztampowo a co najwazniejsze nie ma przerysowanych postaci.Jak zwykle ratujemy swiat ,krolestwa itp itd .Wszystko co bylo w poprzednich czesciach.....jednak mimo to i tak kupie ;)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo, a pełna wersja. Lista zmian.

 

* Battle difficulty will be greatly increased. In fact, Toriyama expects XIII to be “the most difficult FF ever”.

* In the demo, party members are CPU controlled. In the final, you’ll be able to issue them directives.

* Continuing your “Chain” in the demo isn’t very important in the demo, but will vital in the final.

* The classic FF victory fanfare isn’t present in the demo, but will be in the final.

* Victory poses may be incorporated into the final; the matter is currently under consideration.

* If the first hit of a chain kills an enemy in the demo, your character continues attacking air for the duration of the combo. This will be remedied in the final.

* Snow is barehanded in the demo, but will have weapons available to him in the final.

* Encounters occur solely from the front in the demo, but various encounter styles will be present in the final.

* The final will have a level system.

* The demo only allows you to control one character, but the final will have a new system for managing other party members in battle.

* The final will have command shortcuts.

* Selecting your target in the demo can be a bit of a chore; the final will have a more streamlined targeting mechanism.

* The final will have an “item” command in battle.

* NPC dialogue will be subtitled in the final. In the demo, there is only voice.

* Sazh’s rather bizarre battle animation will be altered to be less strange, and more “jolly”.

* The Time Gauge maxes out at 3 in the demo, but you’ll be able to add more segments in the final through a new character growth system.

* Summons will be present in the final. The mysterious “TP Bonus” that appears after battles in the demo relates to them.

* The occasional frame rate drops in the demo will be fixed, according to Toriyama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Pokazali wrescie wersje na xboxa i to w angielskiej wersji, a takze przywolanie Summona czego nie prezentowali wczesniej- bedzie goraco podczas premiery ;)

 

filmik

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupilem, I powiem jak narazie bylo warto. Pogralem nie duzo bo okolo 3h, niestety juz nie te lata ze cala noc mozna bylo grac I zasnelo mi sie z padem w reku :)

 

Zapowiada sie ciekawie, jedynym minusem jaki narazie zauwazylem jest to ze podczas walki steruje sie tylko glowna postacia, a reszta druzyny zachowuje sie odpowiednio do sytuacji.

 

Po 3h jak narazie bardzo przypomina FF7 jak dla mnie duzy plus. Graficznie wyglada nie najgozej, animacje, na najwyzszym poziomie jak to na FF przystalo. Mam wersje na X360, podobno PS3 ma lepsza grafike, ale i tak na X wyglada calkiem ladnie.

 

Jak pogram troche dluzej to napisze troche wiecej, narazie bardzo zadowlony jestem z zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...