Skocz do zawartości
gallp

Linksys Am200

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

niedawno konfigurowałem kumplowi instalację do zdalnego monitoringu pomieszczeń opartą o kompa z kartą DVR, modem Linksys AM200, neostradę i DynDNS. Przy włączonym DHCP wszystko działa elegancko ale tylko przez 72h bo taki jest maksymalny czas dzierżawy, przy wyłączonym DHCP podgląd działa tylko 24h do zmiany ip, internet na stacji monitorującej działa dobrze, DynDNS poprawnie pinguje domenę po zmianie ip, ale przestaje działać przekierowanie portów do kompa udostępniającego podgląd przez internet, pomaga dopiero wejście w ustawienia modemu w kartę przekierowania portów i bez zmiany ustawień ponowne zapisanie ustawień. System działa pod winXP SP2 a firewalle są wyłączone. Wie ktoś ocb

 

Pozdrawiam

 

oto mail jaki dostałem z supportu Linksysa, i wszystko w temacie

 

Subject Fw: Ponawiam mail'a: "Linksys AM 200 - problem !!!", tym razem dadaję screen'y z ustawieniami modemu ...

E-mail From (*************)01/22/2007 05:03 AM

 

Szanowny Panie

Dziękuję za skorzystanie ze Wsparcia Technicznego firmy Linksys.

 

Podczas testów na naszym urządzeniu wystąpiły identyczne problemy jak u Pana.

Według nas problem twki w wersji firmwaru.

Niestety jak narazie nie ma nowszej wersji oprogramowania.

My jako wsparcie techniczne bedziemy eskalowac sprawe do naszych głownych technikow.

Mamy nadzieje ze najnowsza wersja firmwaru rozwiaze ten problem.

Nie jestem w stanie udzielic Panu odpowiedzi kiedy ukaże se takie oprogramowanie.

 

W przypadku dalszych pytań, proszę o ponowny kontakt.

 

Wsparcie Techniczne Linksys

support.pl@linksys.com

Telefon: 00800 331 1345 w godz. 9:00 – 18:00 od poniedziałku do piątku.

Edytowane przez gallp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...