Skocz do zawartości
Ouara

Lego Star Wars II - The Original Trilogy

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem ostatnio grać w Lego Star Wars II - polecam serdecznie - gierka wciąga jak bagno.

No ale zatkałem się w 5 misji 4 epiozodu (nowa nadzieja)

 

Mianowicie jest to misja w której należy wyrwać z gwiazdy śmierci falcon millenium

Udało mi się podnieść falcona o 4 poziomy i został tylko 1.

Została jedna dzwignia i jedne drzwi do otworzenia. Ale nie mogę ich otworzyć gdyż dostać się tam mogą jedynie łowcy głów. Za tymi drzwiami (przynajmniej tak to wygląda) walczy Vader z Obi Wan (pozstałe drzwi otwierane przez szturmowców, r2d2 czy c3po są już poprzełączane).

Nie wiem skąd wziąć strój łowcy głów. No chyba że przełącznik jest gdzie indziej.

Niecierpliwiwie oczekuję na podpowiedzi.

 

EDIT:

podobno niewystarczająco szybko przejechałem transporterem po przełącznikach - sprawdzę po weekendzie.

nie usuwam tematu bo nie mam takiej możliwości...

/EDIT

Edytowane przez Ouara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak przejść 3 misje 6 epizodu? Na samym początku trzeba rozwalić kwiatki i zbudować platforme, ale co dalej? Nawet jak stane na plaformie i podniesie mnie do góry to i tak nie można przeskoczyć takiego pniaka. Wie ktoś jak to przejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...