Skocz do zawartości
k a m e r e k

Dysk Na Usb Albo Firewire?

Rekomendowane odpowiedzi

No i ja też ostatecznie skusiłem się na Western Digital My Book Premium Edition tylko, że rzuciłem się na 500GB :lol2: bo ostatnio dużo filmów HD wpada na mój dysk i się zrobiło bardzo ciasno, mam dosyć walających się po biurku dwóch hdd 2,5cala które tak naprawdę nic nie potrafią pomieścić, brakujących portów usb itd.

Zostawiam sobie jednego do przenoszenia plików, a WD ma służyć jako magazyn plików i mam nadzieje, że się spiszę, mastha zachwalał - wierze mu :D

Oczywiście obowiązkowo podłączenie za pomocą FW - odciąże USB no i będzie szybciej, żałuje tylko, że nie mam w lapku FW w rewizji 1394b, tam dopiero to wszystko by zap*ło :D

Ogólnie jeżeli planujecie magazynować pliki to zapomnijcie o 2,5 cala - moja rada, bo przepłacicie tylko i nic więcej.

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam cos takiego tylko w wersji na 2,5 cala, uwazam, ze to bardzo solidna aluminiowa obudowa, z fantastycznym wygladem, co prawda trzeba troche sie wykosztowac na nia, ale mysle, ze warto!

 

AKASA Integral

 

ale i tak zapomnij o kosmicznych transferach, specyfika usb ograniczy dysk jakichs 25 MB/s przy odczycie, nic nie pomoze ci fantastyczny przetwornik itd., po prostu z dysku wiecej nie wycisniesz po usb 2.0

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście posiadam obudowe z podpisu. taką mi poradzili forumowicze i jestem 100% zadowolony. obudowa prezentuje sie rewelacyjnie (kolor czerwony :] ) jednak nie to jest najwazniejsze. działa bardzo dobrze. tranfer poniżej ;) w obudowie praktycznie dysk całkowicie jest wykozystany, średnia jego prędkość podłączonego ide to 28MB/s (powyłączane wszystkie programy w tle) a tutaj minimalnie mniej (wszystkie programy powłączane co na pewno spowodowało mniejszy wynik).

post-128731-1171885307_thumb.jpg

Edytowane przez GRANDMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WD 500GB My Book, porównanie prędkości na usb 2.0 i fire wire

 

Dołączona grafika

 

na firewire zużycie procka spadło praktycznie do 0 - myślę, że jest to spowodowane tym, że cały ciężar na siebie wziął kontroler :blink:

żałuję, że nie mam fw 1394b, tam dopiero jest power :blurp:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...