Skocz do zawartości
badcopy25

Delta Dps-350 Pb-2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Mam pytanie , czy zasilacz delta dps-350 pb-2 jest dobrym zasilaczem i czy bedzie odpowiedni do takiej konfiguracji: athlon 2600xp , plyta ecs n2u400-a , grafika ati 9550 , pamiec 512 mb , dysk twardy samsung 80gb , karta dzwiekowa sb ct-5808. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię lekko temat...

Lekko bo nie taki stary :)

 

http://allegro.pl/item160770994_hit_zasila...er_fvat_gw.html

 

Wźiąłbym coś takiego... mój Taganik jest na serwisie. Potrzebuje coś co utrzyma mojego potwora.

 

A64 X2 3800+ AM2

M2N-E

2x512 GoodRAM800

GF7900GS

WD250GB S2

 

Tak to mniej więcej wygląda, chwilowo bez OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

zastanawiam sie nad kupnem tego zasilacza do sprzętu jak poniżej. Niedługo planuję także dokupić dwa moduły ramu 512mb i dlatego mie mam zaufania do aktualnego zasilacza (Megabajt 350W :zonk: ). Czy będzie to dobry wybór?

THX za rade :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Funio1985

12V - 18A <_< raczej Fortrona 350-60 MDN R jeśli masz mało kasy.Ja bym na twoim miejscu zakupił Topowera 400SPW ale to jest 200zł więc jeśli nie masz więcej siana to myślę że Fortron będzie najlepszym wyborem.

Edytowane przez Woodie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem użytkownikiem Delty 350ab.

 

Ciągnie Celerona D 3.2Ghz i słabą grafe

 

Przy OC na 3.76Ghz komp zalicza restary, na 3.74Ghz komp śmiga ale napięcie na lini 12V wynosi 11.25V dane z everesta, przy 3.2Ghz jest 11.95-98V.

 

Co wymagać od zasilacza kupionego za 25zł na giełdzie.

 

Miałem też Fortrona 400-PNF jeżcze gorszy, na podkręceniu (nie pamietam jakim) wSP2004 po 20s wywalał errora, a przy Delcie 350PB po 1min 40s.

Edytowane przez kpawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dane z everesta to wiesz gdzie sobie mozesz wsadzic...

restarty pewno sa bo CI proc nie wyrabia :]

Proc nie wyrabia bo nie mam na mojej płycie (Asrock 775Dual-880Pro) możliwości podwyższenia napięcia proca i chodzi na standartowym.

 

W biosie napiecie 12V wynosi 11.89V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

poczytałem troche i zastanawiam się nad zakupem któregoś z tych zasilaczy:

DELTA 350W (DPS-350PB-2)

Forton FSP 350-60HLN ( 350W )

Forton 350 W FSP MDN ( R )

 

Za drugim przemawia to, że ma dwie linie 12V natomiast w ostatnim zastanawia mnie wysoka moc linii 12V - 25A.

 

Proszę o opinię kogoś, kto zna się bardziej niż ja :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Mam pytanie , czy zasilacz delta dps-350 pb-2 jest dobrym zasilaczem i czy bedzie odpowiedni do takiej konfiguracji: athlon 2600xp , plyta ecs n2u400-a , grafika ati 9550 , pamiec 512 mb , dysk twardy samsung 80gb , karta dzwiekowa sb ct-5808. Pozdrawiam!

Moje doswiadczenia z tym zasilaczem sa bardzo niedobre, kupiony na allegro za 29.90. Trzyma gorzej napiecia na +12 niz Rubikon 300W z 13A na 12V... Bez obciazenia, wg. miernika, przy sempronie 2200 @1,8Ghz 1,6V, jednej kosci 512 2.6V, nagrywarka, dysk, geforce 7600GS, mam 11.44V ~~ nie warto sie kusic na niska cene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze mi napisz, ze nie masz resetów.

Może bateria w mierniku kończy żywot?

Mam, dlatego jade na jednej kosci ramu, druga lezy obok kompa czekajac na lepsze czasy... Gdy ja wloze mam ciagle restarty juz przy ladowaniu windy, po zmianie timingow na 2,5-4-4-8 udaje sie uruchomic xp, ale w grach crashe co 1-2 minuty.

 

btw, miernik pokazuje prawie identyczne napiecia jak czujniki na plycie glownej, jestem milo zaskoczony:). Bateria sprawna, kumpel mierzyl dzien wczesniej i mial ponad 12V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to mozliwe, bo ja uzywalem tej zasilki przez kilka lat i moge jedynie powiedziec, ze lepszego zasilacza w swojej karierze nie mialem. Jakiego sprzeta nie podpinalem, to zawsze napiecia byly praktycznie idealne (12,02V; 5,03V) i niezaleznie czy to stres, czy idle. Z zalem ja ostatnio sprzedalem, ale jednak mnie juz troche bolala ilosc kabli. Teraz oczywiscie tez kupilem Delte ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to mozliwe, bo ja uzywalem tej zasilki przez kilka lat i moge jedynie powiedziec, ze lepszego zasilacza w swojej karierze nie mialem. Jakiego sprzeta nie podpinalem, to zawsze napiecia byly praktycznie idealne (12,02V; 5,03V) i niezaleznie czy to stres, czy idle. Z zalem ja ostatnio sprzedalem, ale jednak mnie juz troche bolala ilosc kabli. Teraz oczywiscie tez kupilem Delte ;)

Coz, jak ktos napisal w innym temacie, pewnie z tymi deltami za 29.90 jest loteria, mi sie nie poszczescilo specjalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...