Skocz do zawartości
achper

Hp Pavilion Z Serii 5000 Z Core Duo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem tu pierwszy raz i chcial bym sięgnąć waszej porady.Interesuje mi notebook Hp Pavilion dv5163cl, oto parametry

Procesor: Intel Core Duo T2300 (1.66 GHz)

Prędkość CPU: 2x1.66Ghz

Pamięć RAM: 1GB (2x512MB) (mozliwosc zmiany na wieksza)

Rodzaj pamięci: DDR2

Max. wielkość pamięci: 2 GB

Wolne banki pamięci: 0

Pojemność dysku: 80GB (SATA 5400RPM)

Przekątna wyświetlacza: 15.4"

Rozdzielczość max. LCD:

15.4" WXGA BrightView Widescreen (1280x800)

Karta grafiki: 256MB Ge Force Go 7400

Wielkość pamięci karty graficznej: 256MB wlasnej

Napęd optyczny: Super Multi 8X DVD+/-R/RW w/Double Layer Support

Obsługiwane nośniki - zapis: Integrated DVD-Super Multi double-layer drive

Read – 24X CD-RW, 24X CD-ROM, 24X CD-R, 8X DVD+R, 8X DVD-R, 8X DVD-ROM, 4X DVD+RW, 4X DVD-RW, 3X DVD-RAM, 2.4X DVD+R (double-layer)

Write – 24X CD-R, 8X DVD+R, 8X DVD-R, 4X DVD+RW, 4X DVD-RW, 4X CD-RW, 2.4X DVD+R (double-layer), 2X DVD-RAM

Stacja dyskietek: opcja przez USB

Karta dźwiękowa: Altec Lansing

Wbudowane głośniki/mikrofon: Tak/Tak

Złacza zewnętrzne: 3 x USB 2.0, VGA, LineOut, Mikrofon, LAN (RJ-45), Modem (RJ-11), 1 gniazdo kart CardBus typu I/II, DC-in), S-video TV- out, FireWire (IEEE 1394), Consumer IR (Remote Receiver), Miejsce na Zamek

Urządzenie wskazujące: Touchpad (zintegrowane przewijanie)

Modem: V.92

Karta sieciowa: 10/100/1000 MBit LAN

 

Akceptuje karty : 6 standardow (sd,xd,cf,etc)

 

Karta Bezprzewodowa:

Intel PRO/Wireless 3945ABG Network

System operacyjny: Microsoft Windows XP Media Center

Oprogramowanie dodatkowe:

HP PhotoSmart Premier

RealRhapsody

Muvee AutoProducer DVD Edition with Burning

Adobe Acrobat Reader

Microsoft Works

Microsoft Money

Microsoft Windows Media Player

HP Games Powered by Wild Tangent

Intuit Quicken New User Edition

Sonic Digital Media Plus

HP QuickPlay

Rozmiary: 10.4" D x 14.1 SZ x 1.38(min) in. /1.77"(max) W

Czas pracy na akumulatorach: 2.5h

Waga: 2.9 kg

 

,tylko mam mętlik w glowie,niewiem czy zrezignowac sie z powodu ze HP POLSKA nie akceptuje tych modeli,bo sprowadzane, (firma która sprzedaje udziela swoją gwarancje),czy poszukac innego które mają serwisy tu?Generalnie mi sie podobają Hp paviliony z serii dv5000 a nie dv6000.Slyszalem uzytkownicy dv6000 mają problemy,a poza tym mi sie podoba jak wewnątrz jest czarny i zrobione z dobrego materialu,a srebrne ..róznie z tym bywa.Czy ktoś mial do czynienia z lapkiem z serii dv5000,jak one sprawuje sie itd.Nie musi byc akurat tę model moze byc inny,tylko prosze o porade.Z góry dziękuje

Edytowane przez achper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat wczoraj miałem przyjemność pracować na tym lapku :)

 

Obudowa jest ładna, w kolorze głębokiej, błyszcącej czerni. Niestety zostają smugi po dotknięciu palcem.

Klawiatura wygodna i cichutka.

Matryca - tu chyba jest najgorzej... Słabe kąty świecenia i do tego jakieś 2-3 cm od dołu są o wiele słabiej podświetlone od reszty matrycy. Ale kolory są super.

Wbudowana sieciówka WiFi jest świetna - Złapała 6 sieci, podczas gdy sieciówka w mojej Toshibie zaledwie 3.

Wydajność jest niezła - Core Duo i 1GB RAM mówią same za siebie... Nie miałem okazji, żeby w coś pograć ale jednocześnie kodowałem wideo i surfowałem po necie - 2 rdzenie to świetna sprawa.

Do notebooka dołączony jest pilot. Można nim zrobić wiele rzeczy, aczkolwiek nie możliwe jest poruszanie kursorem za jego pomocą. Pilot łapie z 6-7 metrów bez problemów.

 

Ogólnie polecam, gdyby nie ta matryca, byłoby suuuper :), aczkolwiek filmy DVD przyjemnie się ogląda :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...