Skocz do zawartości
tobiasz15

osz kurde chłopaki chyba mam poważny problem...

Rekomendowane odpowiedzi

2dni temu około 23:00 grałem w CS i w pewym momencie obraz zrobił sie w kolorowe linie a potem zgasł i pomógł tylko restart ale pomyslałem ze to jakiś bug gry wiec poszłem spac na drógi dzień kom chodził normalnie dopuki nie odpaliłem jakieś gry 3D i wtedy na monitorze pojawiał sie komunikat ,no signal imput or cabel diconect " gasł monitor.. ,pomyslałem ze to może system nawala bo mam już od 2miesiecy troszke zasyfiały windows98 wiec szybko wgrałem XP no i było to samo myslałem se ,,jutro zrobie formata i zobaczymy czy to pomoże a dzisaj se posiedze na necie " i własnie se siedze na tym necie od 2 godzin już raz monitor mi zgasł i tylko restart pomógł .Wyłozyłem wszystkie części kompa na dywan sprawdziłem czy nie zakużone ale nie włożyłem wszystko i to samo:( monitor gasie tak se jak dłużej posiedze na kompie lub odpale byle jaką gre 3D :( co to może być?? karta graficzna nowa od 2 miechów i niesty niewiedząc co to jest poodklejałem te naklejki z jakimiś numerkami na karcie a dopiero potem kumpel mi powiedział żr to pląby i że gware straciłem :( !@!#@! karta SuperGrace RADEON8500LE płyta Matsonic SIS 730s 384SDR Dysk30gb z 10 bed sectors zasiłka colodena 25OW dodam że przedtem nie miałem żadnych problemów z tą kartą:(

 

HELP Me!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm a dotkin grafike po jakims czasie czy sie bardzo grzeje ?? a 2 pytanie to ten kabel od monitora w porzadku ?? i 3 opcja sprawdz na kogos karcie graf ... czy bedzie to samo ale najpierw powiedz nam czy radiator na karcie graf jest zimny po okolo tych 2 h ?? na "palce" sprawdz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niesty niewiedząc co to jest poodklejałem te naklejki z jakimiś numerkami na karcie a dopiero potem kumpel mi powiedział żr to pląby i że gware straciłem :(

 

HELP Me!!

Dobry jestes :P

hehe

pewnie grafa poszla albo kabel w najleszpym wypadku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 90% wykonczyles zasilacz :? 250W Colodenta :lol: to troszke malo jak na R8500... :wink

Ew. zrob tak jak Wodrzu mowi i postaraj sie docisnac mocniej grafe :)

Ale IMO to bedzie wina zasilacza :wink: ...

 

Pozycz od kumpla mocniejsza zasilke i wtedy zobacz ...:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 90% wykonczyles zasilacz  :? 250W

He myślisz ze jak zasiklka padnie to bedzie dziala komp tyle czasu ?? a potem cos sie zacznie dziac ?? hmm no nie wiem ja bym stawial na niedocisniętą grafike w agp albo kabel od montora ? hm :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie albo jest grafa zle do slotu wsadzona - lecz jak ja tak mialem to saiek omp wcale ni wlaczal, albo zasilka - niedosc ze codegen to jeszcze 250W... albo baaaardzo parawdopodobne ze kabel od monitora albo jakos zle lezy albo poprostu zepsuty. Po spraqdzaj na roznych konfiguracjach na innym sprzecierz, zacznij od podlaczenia monitora do innej grafyu na innym kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm zasilacz jest tu problemem poprostu sie konczy mialem to kiedys wlasnie na ati 8500 mialem nie firmowy zasialcz 300W i [gluteus maximus] gry mi sie zacinaly itp dopiero jak kupilem modcoma feela V z zasilaczem Huntkeya wszystko wrocilo do normy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yep sprawdz

1.Czy graf. jest dociśnięta w slocie

2.Czy kabel z monitora do graf jest ok

3.Czy zasilka jest ok ... <pożycz od kogoś mocniejszą...>

4.Czy grafika sie mocno grzeje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...