Skocz do zawartości
pix3l

Telbeskid Nowy Sacz/wimax

Rekomendowane odpowiedzi

O widze ze na forum sa koledzy z NS. Ja moze tak troche OT bo nie mam telbeskidu tylko neo wiec nie pomoge.

Ale dobrze wiedziec ze jest ktos z mojego miasta.

Kolego pixel a co masz teraz za lacze?

kablowke z rtk czy cos w tym stylu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widze ze na forum sa koledzy z NS. Ja moze tak troche OT bo nie mam telbeskidu tylko neo wiec nie pomoge.

Ale dobrze wiedziec ze jest ktos z mojego miasta.

Kolego pixel a co masz teraz za lacze?

kablowke z rtk czy cos w tym stylu?

Neostrade 512kbps posiadam obecnie.

W chwili obecnej nawet nie moge sie polaczyc z serwerami z USA....Oczywiscie u tepsy jest 'wszystko ok' :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mój kumpel ma. Mówi że ładnie chodzi i nie ma żadnych problemów. Do tego stałe IP, synchroniczne łącze i brak limitów :D tylko ta cena....

 

@britfanka

A Netia w sączu działa? bo mi sie cos wydaje ze jeszcze nie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mój kumpel ma. Mówi że ładnie chodzi i nie ma żadnych problemów. Do tego stałe IP, synchroniczne łącze i brak limitów :D tylko ta cena....

Moglby kumpel zarzucic tracert www.lineage2.com i ping www.yahoo.com ? Tak dla porownania. Bylbym dźwięczny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kain-x podaj jaka masz przepustowosc od/do w KB/s ile idzie Ci ze stron , jakies sa pingi np do onetu:

start- uruchom - ping -t www.onet.pl

Powiedz ogolnie jak sie sprawuje lacze ile placisz ile aktywacja co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 1024/1024 kb/s czyli łącze synchroniczne, pingi na onet przeciętnie ok. 60ms. Na razie łącze sprawuje się poprawnie tzn jeszcze nie było trudniejszych warunków pogodowych, więc nie wiem jak to działa np. przy burzy itp. Net wykorzystuję głównie do ssania z torrenta - na azorku DL bez problemu 115 kB/s, UL czasem pójdzie 115 kB/s - najczęściej w granicach 50 kB/s, ale nie wiem czy to wina łącza czy możliwości leecherów. Jeśli chodzi o ceny http://www.telbeskid.com.pl/inet.html ale jak weźmiesz opcję z telefonem to u mnie ceny wychodzą za net 89 PLN (+ VAT?) i telefon 17.50 PLN (w tym 60 min gratis) (+ VAT?) http://www.telbeskid.com.pl/promocje.html. Co do VATu to jeszcze nie dostałem 1-go rachunku więc nie wiem na 100% jak to wychodzi (umowę na siebie podpisywała teściowa). Podsumowując wszystko lepsze od TP (u mnie NEO rozłączało co 5 -10 min, często w ogóle nie działało czyli nadawało sie tylko do www).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja użytkuję WiMax`a z Telbeskidu już dobre kilka miesięcy i nie miałem żadnych problemów ze złą pogodą, czy spadkiem prędkości transmisji. Jestem bardzo zadowolony i za nic nie wróciłbym do TP. gdzie rozłączało mnie co chwilę :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wimax w nowym saczu w telebeskidzie od miesiaca i nie jest to takie kolorowe, gram na necie wiec chodzi mi o pingi ktore wcale nie sa okolo 60ms tylko strasznie skacza od 50 od 900ms srednie sa oklol 150-200ms wiec gra na tym odpada, jezeli wie ktos jak zmniejszyc te pingi i co moze byc powodem prosze o pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...