Skocz do zawartości
wegorz91

Co Do Kart Tv

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :wink:

Ostatnio testuje różne karty TV i nie mogę się zdecydować jaką sobie zostawić...

 

Pierwsza to http://allegro.pl/item156931393_niesamowit...rt_nowy_gw.html

 

Druga : http://allegro.pl/item154818993_compro_vid...epszy_nowy.html

 

I teraz nie wiem którą wybrać..... :damage_wall:

 

1 ma słabą jakość dźwięku gdy puszczam głośniki na full jest cicho :unsure: takie jest moje odczucie a po za tym wszystko fajnie i ładny obraz i takie tam.....

 

Ze względu na ten dźwięk oddałem i w innym sklepie polecili mi ta kartę nr 2... Powiedzieli mi że jest trochę lepsza od nr1 i że jak mi się nie spodoba to mogę oddać i właśnie ją testuje B-)

 

Spostrzeżenia: Posiadam monitor panoramiczny i jak dam full screen to po bokach zostają takie puste pola, na karcie nr.1 tego nie było jak pamiętam i obraz rozciągało na cały monitor.... Ale na moje ucho lepszy jest dźwięk :unsure:

 

Pytania :razz:

 

Którą kartę sobie zostawić bo jak oddam 2-gą to kupie pierwszą :rolleyes:

I czy z tym dźwiękiem z 1 karta to coś ze sterami czy może jakiś walnięty model dostałem :oops:

I czy w 2-giej nie da się nic zrobić żeby obraz rozciągał się na cały monitor??

 

W grę wchodzi możliwość kupna całkiem innej karty bo nie ma problemu z oddaniem tej co obecnie mam, powiedzmy że cena za bardzo nie gra roli....

Proszę o pomoc

 

Pozdrawiam Wegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...