Skocz do zawartości
loco_pl

Spotkal Sie Ktos Z Was Z Taka Sytuacja [policja]

Rekomendowane odpowiedzi

Troche sie odzwyczailem od tego cyrku bedac pare miesiecy w Irlandii - przechodzisz tam przez ulice jak i gdzie chcesz przy policji, jesli tylko nie stwarzasz zagrozenia na drodze. Normalnym jest, ze jesli na przejsciu dla pieszych swieci sie czerwone ale nawet nie widac zeby cos jechalo, to ludzie ignoruja to swiatlo a w Polsce ludzie stoja i stoja i stoja... Ktos przejdzie, 30 ludzi stoi a ten który przechodzi to walczy z systemem i najlepiej mandat mu.

 

taka polska specyfika ;) doregulować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on to zignorowal i idzie dalej bo zabawa przeciez a oni to odebrali jako opor przy zatrzymaniu czy cos i w suce spisali go na 500 PLN.

to i tak dobrze ze nie oberwal.. koles z ekipy znajomego "zucal sie" jak chcdeli dac mandat za picie w miejscu publicznym. wsadzili glowe miedzy drzwi samochodu trzasneli pare razy, a pozniej na dolek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arnie podniosles mi cisnienie z rana, jak czytam takie rzeczy to sie we mnie gotuje. Takich cwaniakow w mundurach to tylko przekop.., mysla ze maja odznake to moga kozaczyc i robic z cywilow zwykle szmaty do poniewierania. Oczywiscie nie chce tu uogolniac ale czesto na miescie widze takich plakow w mundurach, ida rozbujani ulica (zazwyczaj dwojkami no bo jeden moze sobie nie poradzic w razie czego :D ) jakby swiat do nich nalezal, i to cwaniackie spojrzenie. Dziwic sie pozniej ze ludzie maja "dziwne" podejscie do policji/strazy miejskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze 2 lata temu miałem prawie identyczną sytuację co loco_pl tylko że dostałem mandacik ;] Sytuacja była o tyle ciekawsza że przeszedłem przez pasy na czerwonym świetle (ale akurat nie jechały żadne autka) a tu nagle wyłoniło się dwóch gliniarzy... hehe :) Tłumaczenia nic nie dały a 50zł poszło w błoto... Teraz wolę poczekać te pare sekund. Rok temu byłem świadkiem jak złapali babke w tym samym miejscu jak sobie przeszła na czerwonym (a ja stanąłem i czekałem na zielone) i mandacik ;]]]]

spoko R.i.P., przyjedziesz do Irlandii to będziesz chodził na czerwonym a nawet nawet .... na żółtym! :D

 

w bidopolandii też mnie kiedyś złapali, była wieczorowa pora, zasuwaliśmy z chłopakami na halę grać w nogę, nie chciało nam się schodzić przejściem podziemnym i poszliśmy górą, zatrzymali nas "stróże prawa"

na pytanie dlaczego nie dołem odpowiedzieliśmy, że się boimy, bo przejście zdezelowane, ciemne i nie wiadomo co tam można spotkać, zaśmiali się komentując - 3 takich chłopów i się boją, ale nas puścili

policjant też człowiek, ale czasem można trafić na ciężkie przypadki, tak jak wszędzie...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w okolicy jest troche takich co nie boja sie "w[ciach!]lic", ale sporo jest tez takich co wojsko odrabiaja z nimi to sobie mozna pozwolic bo nie chca sie narazac za tak mala kase ;)

 

edit:

jeszcze taka sytuacja jak kumple(inni) byli na dolku ;) zaprowadzili kolesia do pokoju przesluchan, Policjant ktory tam byl szarpnol go za ubranie, zucil o sciane i wyskoczyl z jakims tekstem w stylu filmow amerykanskich nie pamietam dokladnie. za chwile przychodzi inny policjant i mowi "ej zostaw go, ten od rozboju pozniej bedzie." ten przsluciach!acy puscil go powiedzial sorry i kazal usiasc na krzesle :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest mandat za przejscie na czerwonym swietle?

 

Bo te barany mowily, ze 250zl n/c

Kurde po godzinie 23, zadnych aut o tej porze nie widac w moim miescie (zapadlej dziurze), a swiatla dzialaja :mur:

W koncu wlepili mandat na 50zl za smiecenie...

 

edit:

 

http://www.motofakty.pl/artykul/mandat_za_czerwone.html

 

Paranoja :mur:

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest mandat za przejscie na czerwonym swietle?

 

Bo te barany mowily, ze 250zl n/c

Kurde po godzinie 23, zadnych aut o tej porze nie widac w moim miescie (zapadlej dziurze), a swiatla dzialaja :mur:

W koncu wlepili mandat na 50zl za smiecenie...

 

edit:

 

http://www.motofakty.pl/artykul/mandat_za_czerwone.html

 

Paranoja :mur:

Dokładnie znam to miejsce w Poznaniu jest tam dosc spory ruch ale nie czest tamtedy przechodze wiec nigdy nie widziałem tam policji moze mam szczescie bo przechodze na czerwonym swietle na 80% przejsciach w miescie no i w miejscach nieoznakowanych

Oczywiscie staram sie zachowac dystans i duze odległosci od pojazdow poruszajacych sie po drodze osobiscie uwazam ze stwazam znikome zagrozenie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[/u]Część mam pytanie jezeli Policjanci mnie spisali za przejście na czerwonym świetle a ja ich wybłagalem żeby mi nie wlepiali mandatu.To mandat moze domnie przyjść lub jakies upomnienie czy mandat by mi wręczyli odrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...