Skocz do zawartości
Dorer

7900gs Galaxy 256mb Vs. X1950pro Sapphire 256mb Ddr3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem nowy tutaj, ale chciałbym się dowiedzieć która z tych dwóch kart jest lepsza? Konkretnie chodzi mi o karty:

GeForce 7900GS Galaxy 256MB, DDR3, HDTV, 2xDVI, PCI-E (540/1500)

oraz

Radeon X1950Pro Sapphire 256MB DDR3, 2xDVI, PCI-E

Głównie chodzi mi o różńce wydajności, oraz sam system chłodzenia, coby za głośny nie był :wink:

 

A może jeszcze coś innego w cenie do 700 pln??

 

Pozdrawiam

Dorer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorer cena jest jak najbardziej normalna, wiec bierz póki gorące :) Ja sam troche żałuje że dopiero wczoraj zauważyłem te oferty dlatego ze tydz temu kupiłem 7900GS no ale takie życie, ty masz szanse nie popełnić takiego błędu jak ja :-P :-P :-P :-P Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=2468 i po podsumowaniu bedziesz wiedzial juz co wybrac

Tradycyjnie już przy każdym temacie odnośnie x1950 vs 7900 będę wspominał o tym że te porównanie na egieldzie bardzo ,ale to bardzo nie pokrywa się z faktami. Już wspominałem to we wcześniejszych tematach. Nie mam zamiaru tego powtarzać po raz n'ty. Chodzi mi tylko głównie o to że x1950 wcale nie jest gorsze od 7900 GS :) Za to za 7900 GS przemawia niska cena i IMO bierz 7900 GS. Wiadomo co tańsze a podobne lub nieco lepsze (po O/C ) to się bardziej opłaca ,ale autor tego porównania (egielda) opisał te problemy z x1950 tak przesadnie ,że karta nadaje się tylko do sapera chyba. Niech może wreszcie wypowiedzą się inni posiadacze x1950 PRO ,a nie tylko ja muszę udowadniać że jest zupełnie inaczej. Bo co ja mogę powiedzieć jak na 9800 PRO w takim Call Of Duty 2 miałem z 8-19 FPS (DX9 i wszystko na max) ,a tu mam od 40 do 120 i więcej i prawie 10K w 3DMakr05.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=2468 i po podsumowaniu bedziesz wiedzial juz co wybrac

 

A może byś poczytał więcej recenzji, serwisów, nie tylko polskich. Każdy z nas ma pewne awersje do czegoś lub kogoś. Szukaj i porównuj,a a nie wyręczaj się kimś lub czymś, bo ten tak powiedział. I co z tego?

Edytowane przez niko2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już się zgubiłem co jest lepsze, jeden serwis mówi ATI drugi NVIDIA, a do boju weszły jeszcze 2 karty:

:arrow: PINE XFX GF 7900GS 256 PX 2DVI/TV BOX<---zupełnie nie znam tej firmy jak i sklepu i nie wiem czy warto??

:arrow: Galaxy 7900GT 256MB 256BIT DDR3 TV DVI<---o tym sklepie też nic nie wiem, kupował już tam ktoś??

 

Pozdrawiam

Dorer

Edytowane przez Dorer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed chwila dostałem telefon że "producent sie pomylił w oznaczeniu" :lol: jest to wersja GS !!!

marzenia na bok panowie :D

he he

Do mnie też dzwonili.

A już miałem puszczać przelew.

Swoją drogą jestem ciekaw ile osób kliknęło? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...