Skocz do zawartości
Gemmy

Nowy Rekord Spi 16m 4.4xxx...

Rekomendowane odpowiedzi

Zimny weekend na zachodzie :wink: .Wiele rekordów zagościło dziś na forum oto jeden z nich

P5B-dl all mod by ent

CPU E6600 1.83V

DDR2 CellShock 2*1GB 2.75V

Vmch 1.95V

Ln2 30L

Dostawa ln2

Dołączona grafika

Niestety proc kończy się w okolicach 4.8GHz :sad: .Z wysokiego strapa boot na 520fsb i up clockgen,i tylko 1M .Z wiadomych przyczyn, szkoda było czasu na 16M :wink:

Dołączona grafika

Po lekkim rozczarowaniu przyszedł czas na pomęczenie się z niskiego strapa boot na 400fsb i up clockiem.Za to tutaj spotkała nas duża niespodzianka.

NOWY REKORD PL SPI 16M

Dołączona grafika

Poniżej parę fotek

Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Później więcej fotek i może jakiś filmik :wink: Wszystkie FOTY

Podziękowania dla enta za wytrwałość

c.d.n....?

Edytowane przez Gemmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie w Polsce ta czwórka z przodu...

dewar wypożyczony od BOC'a? dobra firma, ciekły azot z dostawą do domu...

Edit: zapomniałem....

 

GRATKI!!!

Edytowane przez KonradGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx wszystkim za cieple slowa, ale one naleza sie Gemmiemu :D, ja tam tylko pilnowalem co by LN2 bylo akurat.

 

Z mojej strony dziekowki dla Gemmiego za umozliwienie mi zabawy z LN2 :D. Plycie odbijalo na -128 (monitoring wywalimy nastepnym razem juz na pewno). Wieksze V memkom nie pomagalo, po prostu wygladalo na to ze to cep nie daje rady, choc ciezko bylo nam w to uwierzyc. 16M mielibysmy lepsze gdybym nie dal ciala przy probie na 9x523. Na razie uczymy sie Ln2. Przygotowany byl tez kontener na NB (zimno baaaardzo pomaga przy niskim strapie), ale niestety zapinka nie pasila zbytnio, nastepnym razem zalozymy. Generalnie chyba moge powiedziec ze to nie ostatnie slowo, co Gemmy? :D

 

BTW: Gemmy wrzuc swoje foto, pls, bo nastepnym razem przy okazji jakiegos PGA czy czegos innego znowu wszyscy beda pytac kto jest na fotach :P

 

@bryce >> po prostu łes kost sie bawi to rekordy musza padac :P

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu łes kost sie bawi to rekordy musza padac :P

Noo, hehe :D

 

Gratz pięknego wyniku B-)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
ludzie się bawią a ja musze nad teorią pola ślęczeć, a idzie jak przysłowiowa krew z nosa... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki B) Gemmy jesteś wielki, a ent dobrze dolewał azotu :wink:

 

Wprawdzie wyniki poznawalismy z rybkiem na bierząco, ale dalej pierwsze <5min w Polsce robi wrażenie :wink:

 

Ogolnie sobota 13 była udana dla zachodniej dywizji

 

west cost is the best i tyle B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie sobota 13 była udana dla zachodniej dywizji

U nas dzis jeszcze udalo sie wynik podciagnac :D, ale kolo 17 niestety zabraklo Ln2 :D 30l to dosc nie wiele jak walczy sie non stop.

 

@victor >> z tym to do Gemmiego, ja nie jestem upowazniony do podawania takich info :D

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bralismy z BOC'a, ryba tez podawal cene z BOC'a z wliczona miesieczna kaucja za dewar. Z tego co rozmawialem z Gemmym to maja tam ladny bajzel i roznie podaja ceny. Jak chce sie brac to najlepiej do nich zadzwonic, dogadac sie i zamowic (trzeba wziac na firme, ale byle jaka nawet na piekarnie da rade), nie wiem czy cena nie zalezy od tego gdzie azot trzeba dowiesc, w Poznaniu maja baze z cysterna wiec mozliwe ze tutaj troche taniej jest.

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widome było ze jak Gemmy dorwie pamięci i znajdą się możliwości to rekord w 16M pęknie :) Ent ze swojej strony uczynił co tylko można i jak widac się powiodło.

Gratulacje dla obu i oby lepszy proc następnym razem bo reszta widać śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekord na rekordzie i rekordem pogania ... aż się znowu żyć chce :D :D :D .. btw. fajnie mieć w PL kogoś z c2d w kategorii 4,5 GHz > :D :D :D Walczcie dalej :D ryba i Tomcat na plecach .. może nie z rekordem SPI ale na HWBocie dajcie palmę pierwszeństwa :D jedni i drudzy :D

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze fajniej miec kogs z c2d >5 giga :P

 

thx za wszystkie gratulsy

wiesz doskonale ze to nie jest problem, nawet dla mojej kaskady, ale to jest B1 :mur: chociaz imho was fsb trzyma nie cep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz doskonale ze to nie jest problem, nawet dla mojej kaskady, ale to jest B1 :mur: chociaz imho was fsb trzyma nie cep.

Tez nam sie wydawalo ze to FSB, ale wyszlo na to ze CPU. To 6600 przy 4.8 zaczelo lapac CB :D, przy nizszych taktach moglismy trzymac jakies -110 na parowniku, przy 4.8 wywalal sie na -97, a zeby stabilnie przejsc Pi musial miec nie wiecej niz -93, taki pr0 to ja nie jestem zeby trzymac temp w tych grancach. Przy dobrych wiatrach to to p5b dlx zrobilo by tyle samo z niskiego strapa co i z wysokiego :D

 

wielkie gratki, bylo sie usmiechnac ladnie to ic anniversary by mogly pomoc troche w tym wyniku bo u mnie ostatnio na stock ganiaja :D

CellShocki zmiotly by te Cruciale z powierzchni ziemi. :D 1:1 to inna bajka niz 4:5 i 2:3. Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...