Skocz do zawartości
druszek

Problem Z Napisami W Divx . Panasonic Sa-ht845

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupilem kino domowe panasonic SA-HT845 i problem jest z napisami w filmach divx . Ponieważ nie zawsze wyświetla napisy . I nie wiem od czego to zalezy :damage_wall: , ponieważ nagrywam wszystkie cd są nagrane w ten sam sposób .Obiło mi sie o uszy ze trzeba wgrac nowy soft lecz nie wiem jak sie do tego zabrac i czy nie strace gwary przez to. Jeżeli ktos sie zna na tym to prosze o pomoc . Z góry dzięki

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj bo coś modele mi się pomyliły . gwarancji nie stracisz

 

 

ten

http://www.panasonic.pl/obsluga_klienta.ph...;symbol=saht845

 

Oprogramowanie może być identyczne do wielu modeli

edit

Tego właśnie nie lubię w aktualizacji sterowników podajesz model a wywala inny. Jeżeli wgrasz jeden sterownik i nie będzie działa do zainstaluj inny z tej rodziny DVD.

Edytowane przez Dziuby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha no to będe próbowal ale znając mój fart to cos namieszam a wtedy starzy mnie zabiją . No wlasnie mialem pisac ze nie ten model znowu podałeś :-P A swoją drogą to dziwne bo niby pisze ze odtwarza divx a tak nie jest . A zabawniejsze ze mam jeszcze Dvd cienkiej firmy za 150 zl i odtwarza divx bez problemu .

Edytowane przez druszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zaryzykuje i mam nadzieje że masz racje bo ja nie kompletnie nie znam i jestem w szoku ze trzeba updatować nawet stacjonarne dvd :blink: . Ale co poradzic technika idzie po przodu . Dzieki wielkie dziuby :) . Ale nic sie nie uszkodzi jak nie będzie pasował ten update ???

Edytowane przez druszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...