Skocz do zawartości
fa2m

Fatal1ty Vs X-718bf/750bf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pisałem jakiś czas temu na temat problemu z wyborem myszy. Wtedy zastanawiałem sie tylko nad X-718 i X-750. Teraz znalazłem oferte nieco zbliżoną cenowo do tych własnie myszy. Mianowicie Creative Fatal1ty. Sądzicie że warto dołozyć te 30zł i kupić Fatal1ty? Podobno A4 nie są najlepsze jesli chodzi o budowe i wygode użytkowania (duze przeswity, male gabaryty do malych rąk). Jak stoi z tym Fatal1ty? Chce sie w końcu zdecydować na jakąś DOBRĄ mysz. Może proponujecie coś innego w cenie do 100zł? :damage_wall: Dzieki i pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pisałem jakiś czas temu na temat problemu z wyborem myszy. Wtedy zastanawiałem sie tylko nad X-718 i X-750. Teraz znalazłem oferte nieco zbliżoną cenowo do tych własnie myszy. Mianowicie Creative Fatal1ty. Sądzicie że warto dołozyć te 30zł i kupić Fatal1ty? Podobno A4 nie są najlepsze jesli chodzi o budowe i wygode użytkowania (duze przeswity, male gabaryty do malych rąk). Jak stoi z tym Fatal1ty? Chce sie w końcu zdecydować na jakąś DOBRĄ mysz. Może proponujecie coś innego w cenie do 100zł? :damage_wall: Dzieki i pozdro!

Mam przeciętne ( może lekko większe ) dłonie i X-718 to wygodna mysz więc nie wiem skąd wziąłeś takie info

 

ps. fatality 1010 bardzo szybko wpada w akcelerację wst. - nie polecam

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygoda, wielkość i wykonanie było opisane pclab. Porównane byly tam myszy dla graczy i była tam m.in. właśnie x-718 (bez f czy bf) i fatal1ty. Porównanie wypadło na korzyść Creative'a. Czepiali sie ze w x-718 są prześwity i widać w niej czerwone swiatlo, dodatkowo wygoda tez stala na niskim poziomie poniewaz stwierdzili ze jest za mala. Pewnie gabarytowo x-718 od x-718bf czy x-750bf nie różni sie wogóle.... Może coś innego do 100zł ?? Mieszane uczucia mam do A4. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygoda, wielkość i wykonanie było opisane pclab. Porównane byly tam myszy dla graczy i była tam m.in. właśnie x-718 (bez f czy bf) i fatal1ty. Porównanie wypadło na korzyść Creative'a. Czepiali sie ze w x-718 są prześwity i widać w niej czerwone swiatlo, dodatkowo wygoda tez stala na niskim poziomie poniewaz stwierdzili ze jest za mala. Pewnie gabarytowo x-718 od x-718bf czy x-750bf nie różni sie wogóle.... Może coś innego do 100zł ?? Mieszane uczucia mam do A4. :)

Testy z pclaba to mozna sobie odpuscic.. Jezeli juz o wielkosci mowa, to przeciez creative jest znacznie mniejsza mysza.

To zupelnie inny ksztalt, jezeli nie miales do czynienia z mysza typu logitech Wingman albo mouseman95 to bedziesz mial duze problemy z przyzwyczajeniem sie do fatality 1010/2020. To specyficzna mysz, ktora ma bardzo nietypowy ksztalt i sposob trzymania, w zasadzie unikalny z myszy ktore dzisiaj sa dostepne na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygoda, wielkość i wykonanie było opisane pclab. Porównane byly tam myszy dla graczy i była tam m.in. właśnie x-718 (bez f czy bf) i fatal1ty. Porównanie wypadło na korzyść Creative'a. Czepiali sie ze w x-718 są prześwity i widać w niej czerwone swiatlo, dodatkowo wygoda tez stala na niskim poziomie poniewaz stwierdzili ze jest za mala. Pewnie gabarytowo x-718 od x-718bf czy x-750bf nie różni sie wogóle.... Może coś innego do 100zł ?? Mieszane uczucia mam do A4. :)

 

to Ty myszkę kupujesz pod dłoń redaktora pclab czy swoją ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem zauważyć, że istnieją 2 rodzaje myszek A4Techa o różnych wielkościach (cyctat ze strony A4Techa specyfikacja dla myszy X-750BF):

Product Dimension

Big hand model:4.78"(L)X2.70"(w)x1.55"(H)

•Mouse weight:0.27 ib.

Common hand model:4.5"(L)X2.3"(w)X1.6"(H)

•Mouse weight:0.26 ib.

ale niestety nie w Polsce :( (dodatkowo dla BF'a są 2 kolory) Edytowane przez Sanjuro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu a jakie kolory? Ja znam tylko BF Snake. :) Ja mam dużą łape i im wieksza mysz tym dla mnie lepiej. Przy Logitechu MX510 czuje sie swietnie. Szkoda ze ich juz nie ma bo chetnie bym sie skusil.

Na stronie globalnej A4Techa masz pokazane wszystko. Ten drugi kolor to tez jakis snake, ale szary i plastik jest bardziej matowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem A4Tech X-750F na ten właśnie Creative Fatlity1010, więc należy się porównanie. Zaważyła na tym jakość wykonania. Do a4Techa siadało się jakby za karę, natomiast przy Creative to jest sama przyjemność. Odczuwalna precyzja jest na takim samym bardzo dobrym poziomie (2500DPI laserowy sensor A4Tech'a). Bez obaw, nie doznałem akceleracji wstecznej w normalnym użytkowaniu (czyli ostre granie w fpp na szmacianej podkładce), może ktoś ją wykazał w jakichś ekstremalnych warunkach. Kształt mi pasuje oraz jakość wykonania i użyte materiały. Wymienne ciężarki też bardzo fajny bajer. Warto bo teraz w promocji dałem tylko 99zł. Przy takich możliwościach nie warto przepłacać za Logitecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może format? :D

 

Fatality 1010 to badziwie - średni czas reakcji to chyba 93Hz (LOL) i akceleracja wsteczna od 0.67 m/s (ROTFLMAO a sensor ten samo co w MX518), super mysz nie ma co ;/

 

Możecie też podkręcić na 1000Hz, ale wyciągnie tylko 333, hahaha.

 

ŻENADA.

 

 

Link do testu: http://www.esreality.com/?a=longpost&i...679&page=18

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może format? :D

 

Fatality 1010 to badziwie - średni czas reakcji to chyba 93Hz (LOL) i akceleracja wsteczna od 0.67 m/s (ROTFLMAO a sensor ten samo co w MX518), super mysz nie ma co ;/

 

Możecie też podkręcić na 1000Hz, ale wyciągnie tylko 333, hahaha.

 

ŻENADA.

Link do testu: http://www.esreality.com/?a=longpost&i...679&page=18

Ciekawy ten test. Ja mam 1010 i bez "podkręcania" mysz wyciąga 125 czyli standard (jak diamondback). Po podkreceniu na 1000 mysz wyciąga max 450-60.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...