Skocz do zawartości
exyte

K7VZA & BiOS "overclockerski".

Rekomendowane odpowiedzi

Co oferuje dokładnie bios opisany na : www.dwa.glt.pl zwany biosem overclockerskim.

 

Mianowicie mam wspomnianą płytę i procek z niezablokowanym mnożnikiem i w tym kierunku bym pragnął podziałać. Czy ktoś wie co daje tenże bios?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bios ten dodaje mozliwosc zmiany z poziomu biosu czestotliwosci magistrali od 100 do 166MHz, i nic pozatym. Najlepszym biosem do tej płyty głównej jest versja 3.4. Na tym biosie moge najwiecej podkrecic magistrale i sie nie wiesza, a na innych (próbowałem wszystkie) wiesza sie przy nizszych czestotliwsciach magistrali. Najnowszy bios wcale niejest do tej płyty najlepszy. Magistrale podkrecam w windowsie programem CPUFSB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bios ten dodaje mozliwosc zmiany z poziomu biosu czestotliwosci magistrali od 100 do 166MHz, i nic pozatym. Najlepszym biosem do tej płyty głównej jest versja 3.4. Na tym biosie moge najwiecej podkrecic magistrale i sie nie wiesza, a na innych (próbowałem wszystkie) wiesza sie przy nizszych czestotliwsciach magistrali. Najnowszy bios wcale niejest do tej płyty najlepszy. Magistrale podkrecam w windowsie programem CPUFSB.

850@1054, wiec 3.4 najlepszym niejest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tej płycie do niedawna chodził mi d750 @ 1000 (133 x 7,5) podniosłem tylko napięcie rezystorkiem na stabilizatorze napięcia.

 

Ale mi wciąż chodzi o ten mnożnik. Bardzo mi zależy, aby móc go modyfikować na tej płycie. Ktoś ma jakieś DOŚWIADCZENIE na tym polu z tą płytką ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

----------Connect to: (13.03.2003 11:43:25)hostname=ftp.shuttle.comusername=anonymousstartdir=ftp.shuttle.com=208.138.159.188220 ftp.shuttle.com FTP server (Version wu-2.6.1(5) Thu Nov 29 10:40:09 PST 2001) ready.USER anonymous331 Guest login ok, send your complete e-mail address as password.PASS ***********230-The response 'zsdf' is not valid230-Next time please use your e-mail address as your password230-        for example: joe@blah.com230 Guest login ok, access restrictions apply.SYST215 UNIX Type: L8FEAT500 'FEAT': command not understood.Connect ok!CWD /BIOS/ak32a/250 CWD command successful.PWD257 "/BIOS/ak32a" is current directory.Get directoryTYPE A200 Type set to A.PASV227 Entering Passive Mode (208,138,159,188,89,7)LIST150 Opening ASCII mode data connection for /bin/ls.DownloadWaiting for server...226 Transfer complete.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...