Skocz do zawartości
Gość Pacific

Coś Nie Tak Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Od czasu do czasu brakuje grafiki przy działach bez nowych postów. Np dziś o 11:31. Na innym forum na IBP nie mam tego problemu. Przeglądarka ff 3.5.2.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Dj_AnT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z nową wersją wejdzie jakaś ładna skórka?

 

Tak, tak - myślę o desercie :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zalogowaniem się do konta użytkownika na stronie głównej, wpisuję te same dane którymi loguję się na forum ale nie ma szans... wciskam enter i podświetla się na czerwono nazwa użytkownika.

Wywalałem ciasteczka wiele razy, korzystam z FF 3.5.2 ale w IE8 problem jest ten sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zalogowaniem się do konta użytkownika na stronie głównej, wpisuję te same dane którymi loguję się na forum ale nie ma szans... wciskam enter i podświetla się na czerwono nazwa użytkownika.

Wywalałem ciasteczka wiele razy, korzystam z FF 3.5.2 ale w IE8 problem jest ten sam.

Nie to forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy by się pojawić jako zalogowany na portalu, musisz się zalogować na forum, co automatycznie loguje cię na portalu. Problem zostanie rozwiązany w najbliższym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś na forum używa nakładki na IE Maxhtona ? Mam taki problem z forum, kiedy używam tej przeglądarki, że nie widze wszystkich postów, np. w temacie w dziale CPU co lepsze na dzisiaj Q9550 czy PhenomX ( http://forum.purepc.pl/kupic-f59/Phenom-Ii...6#entry3356806) , widze ze wątek założył Kotu i widze drzewo odpowiedzi, że saleen mu odpowiedział, ale żadnych postów poczytać nie moge :/Podobnie mam z innymi wątkami np. 4850/4870 zamiast trzysu -iluś stron tematu mam 93. PRzez to musze właźić IE albo FireFoxem. Ma ktoś podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przez noc rozumiesz okolice 3:30 - 5 rano to jest to normalne. Prowadzone są zautomatyzowane prace porządkowe na forum i maszyna jest baaaardzo zajęta operacją Waiting for IO ;)

 

Jeśli było to o innej godzinie to proszę doprecyzuj co rozumiesz przez noc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Ja mam problem z brakiem paska do poprzecznego przewijania.

 

Wystarczy jakiś temat, gdzie ktoś wrzucił jakiekolwiek zdjęcie i moja rozdzielczość 1920x1080 przestaje wystarczać do wyświetlenia. Wiem, że to wina osób którze wrzucają takie wielkie foty, ale wiadomo, że takie osoby zawsze się znajdą a rozjeźdzanie się forum możnaby naprawić jakoś systemowo ( np. ustawić maks szerokość lub właśnie pasek)?

 

Lub nawet zmniejszać standardowo wszystkie obrazki do 250x200 i wtedy nic by sie nie rozjeżdzało :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil, to było przed trzecią i to na pewno nie na minutę czy dwie :P. Koło stosuję zamiennie dla słowa przed, niedługo przed/minimalnie po, a jakby było po to już bym raczej napisał po po prostu ;)

Edytowane przez blood2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO coś niedobrego dzieje się z PPC. Zauważyłem ogólnie spadek zainteresowania dla portalu i forum. Coraz mniej postów, odpowiedzi, rzeczowych tematów. Coś mi się wydaje, że się zestarzeliśmy i coraz mniej świeżej, dobrej krwi. Gdzie się podziały statystyki (np największa ilość użytkowników miała miejsce w xxx itp)? Forum chodzi bardzo wolno, dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...