Skocz do zawartości
Gość Pacific

Coś Nie Tak Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Problem w tym ze nie placisz za szybkosc a transfer, pozatym skoro juz mobilny internet to z reguly bez obrazkow.

 

No to skoro bez obrazkow, to tym bardziej mobilnych uzytkownikow nie powinien rozmiar avatarow obchodzic.

 

Poza tym operatorzy daja teraz takie pakiety, ze sciskanie sie o 5KB zakrawa na zart...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ostatnio rozwijałem spojler dawno temu i działały ( parę tygodni temu). ctrl + f5 nie pomaga

 

2. np: To czy to ( na końcu posta )

 

3. Firefox/3.6.13, IE 8.06, opera wersja 11. Sprawdzałem w domu i obecnie w firmie gdzie pracuję bo interesuje mnie np ten temat o wc co podałem link.

 

Skin forum wszędzie to cethin, ale sprawdzałem na wszystkich w pracy

 

Dzięki. Rzeczywiście to się posypało w efekcie upgrade'u do invision boarda 3.1.2 albo 3.1.3 i przestał działać mój mały, bardzo brzydki work around dla starych spoilerów. Niestety nie umiem obiecać kiedy zostanie poprawione, ale na pewno będzie (chociaż może być tak, że będą widoczne na stałe)

 

Dając "plusa" cała strona się odświeża. IE9beta

 

Producent forum nie wspiera wersji beta przeglądarek. Ja też ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcąc oddać głos na „plus” bądź „minus” na posta jakiegokolwiek użytkownika, pojawia mi się oto taki komunikat. Wszystko mam (chyba ;]) zainstalowan i dalej bida.

1.png

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wykorzystał bo nie ma żadnych wpisów. Pewnie dręczy go bug taki jak w przypadku jonasa.

 

A możesz coś więcej napisać na ten temat - jest na to jakaś rada? :) Mam z tym zgrzyt od czasu kiedy wprowadzono P/M, ale dopiero teraz coś mnie tknęło żeby to wyjaśnić. Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej grupa 'redakcja' została pominięta podczas konfigutacji limitów (patrzę na ustalenia, nie wymyślam!) więc marco będzie musiał się przyjrzeć sytuacji.

 

Done. Nie ja konfigurowałem taką grupę, więc w przyszłości skargi proszę kierować do odpowiedzialnego za redakcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Done. Nie ja konfigurowałem taką grupę, więc w przyszłości skargi proszę kierować do odpowiedzialnego za redakcje.

 

OK, na przyszłość będę pytał o takie sprawy Romka - w każdym bądź razie dzięki :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa. Od rana próbuję wbić bezskutecznie w ten temat:

 

http://forum.purepc.pl/Microsoft-Windows-f34/brak-obrazkow-programach-t333228.html.

Taki link, jeżeli to coś pomoże:

http://forum.purepc.pl/Microsoft-Windows-f34/brak-obrazkow-programach-t333228.html

Pojawia mi się biała strona - w dowolnej przeglądarce, o dowolnej porze. Aha - kiedy piszę "biała" mam na myśli "biała" - żadnej treści, żadnego html, po prostu odpowiedź "200 OK" z serwera i to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZlyUser

Nie potwierdzam.. ale potwierdzam. Strona działa, ale to pewnie dlatego ze mam niesuportowaną na forum przeglądarkę w wersji beta(f4b9) :lol: bo na Operze i ie rzeczywiscie nie lata.

 

Ostatni post jest troszke długi, moze dlatego nie chodzi ...

Edytowane przez ZlyUser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ee, to nie przez to, ostatni post widać w podglądzie usera.

Aczkolwiek mogę się mylić ;]

 

Btw, z ciekawości sobie zainstalowałem lynxa - też pusty ekran.

 

O.. nawet szybka odpowiedź działa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest jak się okazuje bardziej złożony. Interpreter PHP nie zgłasza żadnych błedów do logów, z FastCGI też nic nie wypluwa, pusto też w error logu serwera http. Niestety nie umiem jeszcze podać daty rozwiązania problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam opozniena w dostarczaniu powiadomien na poziomie 1-2 minut. Robiles cos marco czy samo sie? :D

 

Rekonfigurowałem kolejkę dla niektórych dostawców poczty. Gmail jak się okazuje nie przepada za dużą ilością wiadomości w krótkim czasie do swoich serwerów. Nie umiem jeszcze powiedzieć czy to definitywnie zamyka temat, więc nie było się czym chwalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas jak przeglądam tematy na forum wyskakuje mi czarny banner który zasłania cały ekran i nic nie widzę. Proszę coś z tym zrobić.

 

Możesz zrobić jakiś zrzut ekranowy? Nic takiego nie powinno mieć miejsca, nie zezwalamy na żadne formy reklamowe pływające na ekranie i nigdy takich nie puścimy, więc wygląda to na jakiś błąd. Profilaktycznie - odświeżenie z pominięciem cache (CTRL+F5) i wyłączenie AdBlocka pomaga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Adblocka nie mam, chyba że instaluje się razem z Firefoxem albo aktualizacjami i działa w tle ale w to wątpię. Na początku to było we wszystkich tematach teraz tylko w moim. To nie jest reklama, tylko wyświetla się jak ona, czarne tło. Chyba to jakaś kara za coś co nie spodobało się któremuś moderatorowi, jakby tak było to powinien poinformować o tym.

Edytowane przez ByTheWay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...