Skocz do zawartości
Gość Pacific

Coś Nie Tak Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

juz nie można wysyłac pw przez www?tylko trzeba wchodzić w profil delikwenta

juz znalazłem :lol2:

Edytowane przez Gemmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis juz tak sie drugi raz stało

Rzeczywiście z-index'a zapomniałem ustawić i flashowe reklamy nachodzą na inne elementy.

Poprawie jak tylko będę mógł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kilku tematach na samej górze pojawiły się takie ostrzeżenia:

Warning: parse_url(http://) [function.parse-url]: Unable to parse URL in /home/www-root/forum.purepc.pl/www/modules/minerva/tools/include.php on line 1053Warning: parse_url(http://) [function.parse-url]: Unable to parse URL in /home/www-root/forum.purepc.pl/www/modules/minerva/tools/include.php on line 1053Warning: parse_url(http://) [function.parse-url]: Unable to parse URL in /home/www-root/forum.purepc.pl/www/modules/minerva/tools/include.php on line 1053Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www-root/forum.purepc.pl/www/modules/minerva/tools/include.php:1053) in /home/www-root/forum.purepc.pl/www/sources/classes/class_display.php on line 487Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www-root/forum.purepc.pl/www/modules/minerva/tools/include.php:1053) in /home/www-root/forum.purepc.pl/www/sources/classes/class_display.php on line 488Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www-root/forum.purepc.pl/www/modules/minerva/tools/include.php:1053) in /home/www-root/forum.purepc.pl/www/sources/classes/class_display.php on line 489Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www-root/forum.purepc.pl/www/modules/minerva/tools/include.php:1053) in /home/www-root/forum.purepc.pl/www/sources/classes/class_display.php on line 493Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www-root/forum.purepc.pl/www/modules/minerva/tools/include.php:1053) in /home/www-root/forum.purepc.pl/www/sources/classes/class_display.php on line 495Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www-root/forum.purepc.pl/www/modules/minerva/tools/include.php:1053) in /home/www-root/forum.purepc.pl/www/sources/classes/class_display.php on line 496
Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przenosiny na nowy serwerek. Jeszcze nie wszystko działa poprawnie. Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.

 

PS. Jeśli komuś zniknął avatar, to najszybciej będzie, jak sobie jeszcze raz wrzuci/ustawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie cos dziwnego dzieje sie z forum od dluzszego czasu i niestety nie zauwazylem by ktorykolwiek z uzytkownikow mial taki problem (jesli bylo to juz omawiane wczesniej to sorka)

 

Mianowicie gdy obrazek badz tez cytat jest za szeroki by go wyswietlic na ekranie to mi po prostu ucina posty w poziomie wyglada to tak:

 

post-156088-1210901062_thumb.jpg

 

post-156088-1210901075_thumb.jpg

 

Nie ma znaczenia jakiej skorki uzywam, natomiast przegladarka to firefox 2. problem nie wystepuje na operze

 

(na ie rowniez ucina posty)

 

jakies pomysly ?^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni nie przychodzą wiadomości na maila o inforamacji nt. nowych postów w temacie. W czasie odpowiadania na post na początku pisania bardzo muli, trzeba czekać z 3-4 sekundy aż litery sie pojawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni nie przychodzą wiadomości na maila o inforamacji nt. nowych postów w temacie. W czasie odpowiadania na post na początku pisania bardzo muli, trzeba czekać z 3-4 sekundy aż litery sie pojawią.

Najczęstszą przyczyną czekania są jakieś błędnie działające dodatki do przeglądarki - szczególnie w przypadku FireFoxa problemy mogą generować różne pluginy. Nic nie zmienialiśmy z forum więc problem jest po stronie klienckiej.

 

Co do powiadomień mailowych - wszystkie są wysyłane na bieżąco, jeśli nie dochodzą to proszę sprawdzić:

1) Ustawienia powiadomienia na forum czy rzeczywiście są włączone

2) Folder SPAM w swoim programie pocztowym / na swoim serwerze

3) W przypadku gdy nadal poczta nie dochodzi skontaktować się z swoim administratorem serwera pocztowego w celu przeszukania czemu odrzuca pocztę z adresu forum_wysylka@purepc.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklepując w pasek adresu: purepc.pl pojawia się forum, a dopiero po wpisaniu www.purepc.pl wchodzi portal PPC..

 

 

---EDIT---

Już wszystko działa jak powinno.

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklepując w pasek adresu: purepc.pl pojawia się forum, a dopiero po wpisaniu www.purepc.pl wchodzi portal PPC..

 

 

---EDIT---

Już wszystko działa jak powinno.

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak to było możliwe biorąc pod uwagę, że forum działa z innym serwerem na innym adresie IP. Zagadka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nie będzie stylu- ten ,tego ...nie pamiętam jak się on nazywał :D "pustynny piasek" ,czy cos w ten desen:P? - mam dość poważną wadę wzroku i,on mi odpowiadał najbardziej .Reszta wypala mi oczy po jakiś 5- 10 min czytania.Proszę......

już mi przypomnieli desert :P thx

Edytowane przez Gemmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to tylko u mnie tak, ale wcześniej forum dość wolno chodziło.. Wysłałem posta i wyskoczył mi błąd (Limit czasu HTTP został przekroczony..) Cofnąłem i się okazało, że post został dodany, gdybym nie sprawdził zapewne wysłałbym drugi raz.. z tego co zauważyłem, to kilka osób tez założyło dwa tematy lub wysłało dwa posty..

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy z rejestracją ...

 

Dostałem info od znajomego, że ma problemy z zarejestrowaniem się na forum.

Dostaje e-maila z potwierdzeniem rejestracji ale nie może aktywować konta ani

przez kliknięcie na link ani przez wpisanie id i klucza rejestracyjnego.

 

Przy obu próbach pojawia się komunikat, że wystąpił błąd - czy ktoś z administratorów mógłby na to zerknąć

i powiedzieć co jest nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy PW dobrze dzialaja ?

 

Napisalem w pewnej sprawie do marco a pozniej do romka i 0 (slownie - zero) odzewu... nie wiem czy zostalem totalnie zlany, czy cos nie tak z pw. Prosze w/w o odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...