Skocz do zawartości
Gość Pacific

Coś Nie Tak Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Są jakieś problemy ze "Skocz do Strony"

Dołączona grafika

Wpisuje powiedzmy żeby skoczył do 10-tej strony w tym temacie i klikam to mnie przerzuca na główną stronę forum.

Dzieje się to na FireFoxie 3.0 RC3 a także na IE 6.0 na innych nie sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś problemy ze "Skocz do Strony"

Dołączona grafika

Wpisuje powiedzmy żeby skoczył do 10-tej strony w tym temacie i klikam to mnie przerzuca na główną stronę forum.

Dzieje się to na FireFoxie 3.0 RC3 a także na IE 6.0 na innych nie sprawdzałem.

Na FF 2.0.0.14 to samo więc jakiś błąd skryptu pewnie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pojawil sie problem ze sledzeniem tematow. Dalem sobie sledzenie na jeden z tematow, najpierw nie przychodzily powiadomienia wcale, teraz dostaje tylko dla niektorych wiadomosci + nie moge wylaczyc sledzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dziale kultura, topic "filmy co warto obejrzeć"

gdy chce wybrać przejscie do strony np 20 albo 190, przekierowuje mnie na głowną forum

praktycznie jak wszedzie przy uzyciu "skocz do strony"

 

 

oczywiscie "go to last unread" nie dziala. no moze u SGJ paca jak trzeba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Em, dodawanie tagów do tematu jest w zdecydowanie złym miejscu - bezpośrednio pod okienkiem wyszukiwania w temacie i dzięki temu np. w temacie o Test Drive Unlimited w grach są tagi "64bit", "screeny". Przykład prosty, ale we wielu wątkach jest taki syf, sam wielokrotnie szukając w temacie dodawałem tagi przez przypadek tylko po to, żeby za chwilę je wywalić. Dało by się to przenieść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas przeglądania działu hardware/karty graficzne "GF 9600GT/9600GS" forum przesunęło się kilka cm w prawo. Ucięło tak na oko 5 cm od prawej strony. Korzystam z Firefox 3.0 Final na Windows XP Prof. JavaScript, Flash i Java mam włączone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy było, ale nie działa cytowanie selektywne, wcześniej mogłem sobie zaznaczyć kawałek tekstu i pojawiał mi się przycisk w oknie szybkiej odpowiedzi, teraz tego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Mam problem- potrzebuję funkcji zapisywania wysłanych wiadomości - Sent items

Całkiem niedawno miałem to włączone i świetnie działało, ale ostatnio samo się wyłączyło i teraz całkiem już nie moge znaleźć tej funkcji- czy ktoś może mi pomóc?

 

Jeśli tak to poprosiłbym o informację na PW.

Z góry przepraszam za kłopot.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja mam problem z przechodzeniem do pierwszego nieczytanego posta. Dobre i to choć małe to pocieszenie..

 

Jedno pytanie (które już zresztą zadałem, ale jak widzę, niewiele osób tam zagląda) - czy jest na forum możliwość wyświetlania jedynie dyskusji, w których bierze się udzial, a w których od ostatniej wizyty pojawiła się jakaś nowa odpowiedź?

 

Mam tu na myśli przykładowo nowy temat, w którym coś napisałem, później wychodzę w forum. Jak na nie wracam, to właściwie jedyny sposob, żeby ten temat znaleźć, to wejść w nowe posty, ale tam oprócz tej jednej dyskusji będzie kilkadziesiąt innych, które mnie nie interesują. Czy jest inny sposób?

 

W tym momencie po prostu daję śledzenie dyskusji, ale to żadne rozwiązanie, bo bez sensu robić to przy każdym temacie, poza tym powiadamianie na maila przy niektórych tematach (gdzie nowe odpowiedzi pojawiają się co kilka minut) jest bez sensu, a z kolei bez tego również nic to nie daje. Co z tego, że później te tematy mam wymienione w panelu, jeśli są tam bez względu na nowe odpowiedzi i na dodatek nie ma skrótu do nowych postów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie da sie. po co drazysz jak juz otrzymales odpowiedz w temacie ktory zalozyles kilka dni temu?

Ponieważ widzę, ile osób zajrzało do tamtego tematu, a ile zagląda do tego.

A że jest to dla mnie (i nie tylko dla mnie), wraz z przechodzeniem do nowych postów, najważniejsza funkcja, która ułatwia sensowne przeglądanie forum, to chyba warto się upewnić, że na pewno jej nie ma. Trudno mi to zrozumieć przy tak dużym forum (gdzie toczy się tyle dyskusji i zakładanych jest tyle nowych tematów). Może po prostu nie jest uaktywniona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam tylko jedno forum z taką opcją i napewno nie jest na skrypcie IPB, a te które znam na IPB nie mają takiej opcji... Koniec OT.

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam pewien problem.

Od kilku dni nie mogę przeglądać normalnie topicu śmiechu (w innych nie sprawdzałem) tzn gdy kliknę przycisk przejdź na ostatnią stronę przekierowuje na główną.

Opera 9.50, xp sp3, skórka darkness

Edytowane przez Efyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nadal nie działa, tzn przenosi na główną i nie ma na to sposobu

W innych działa normalnie, przynajmniej nie trafiłem na takie same objawy.

Ale widze, że chyba nic z tym nie rusza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli kogos klikniecie w link przenosi do strony glownej, to niech sprawdzi, czy jest "/" na koncu (bez cudzyslowu) - dopisanie slasha zazwyczaj pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...