Skocz do zawartości
djsilence

Folder Nie Będący Folderem

Rekomendowane odpowiedzi

Podczsa odzyskiwania systemu kopiowałem pod dosem pliki z C na inny dysk.

Skopiował się katalog, ale to co jest na drugim dysku to pojedynczy plik z nazwą tamtego folderu.

Ten "plik" właściwie nie ma rozszerzenia i ma ikonę nieznanego pliku.

Waży 19,5mb, tyle ile powinien zajmować.

 

Czy da się jakoś sprawić, aby był on widziany jako folder ?

 

 

Probowałem dopisywac mu rozszerzenie .folder ;) ale to nie działa, a jedynie uruchamia w jakiś sposób pobieranie !? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecenie copy w założeniu kopiowało zawartość pliku do innegop pliku. Jeśli docelowy katalog nie istniał, polecenie mogło skopiować zawartość wszystkich plików do jednego dużego (http://www.info.ar.szczecin.pl/infoz/dos/dos.html)

 

Poza tym składnia "c:\copy download d:\" nie jest poprawna :)

Zakładając, że źródłowym folderem jest c:\download, a docelowym d:\ powinno być coś w guście:

copy c:\download\*.* d:\

Edytowane przez seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, a czy Twoim zdaniem jest jakaś możliwość odczytania zawartosci tego pliku ?

Nie mam zielonego pojęcia :) Za to mam nadzieję, że nie były to ważne pliki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu znalazłem program/sposób na to, aby można było zmieniać atrybut folderu w taki sposób, aby był widziany jako plik. Nie pamiętam jednak jak to się robiło i ewentualnie czym. W każdym razie bez problemu zmieniało się w obie strony.

Nie wiem, czy przypadkiem z poziomu programowania API nie da się czegoś takiego zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...