Skocz do zawartości
Gość dawidd64

Layout Na Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dawidd64

Siemka!

Chce zrobić nowy layout dla pewnego forum, ale kompletnie nie wiem od czego zacząć. Jakim programem najlepiej zrobić?? I czy dużo czasu się na to poświęca? Zaczynam od zera rzecz jasna. Może mógłby mi ktoś pomóc na gg osobiście? :?

 

 

P.S. Kompletnie nie wiedziałem gdzie umieścic temat więc umieściłem go tutaj. Sorry, jeżeli złe miejsce wybrałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Adobe.Photoshop.CS.8.0.CE.PL. wystarczyłby czy coś jeszcze oprócz tego?

No niby tak, ale przydałby się kurs html'a+css. Bez tego nie zrobisz layotu pod forum, chociaż jeśli chodzi o phpbb to na ich polskim supporcie masz bardzo fajnie opisane style css w skórkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Adobe.Photoshop.CS.8.0.CE.PL. wystarczyłby czy coś jeszcze oprócz tego?

i chcesz powiedzieć że posiadasz w pełni oryginalna wersję tegoż fotoszopa? :wink:

 

Nie rozumiem czemu ludzie, zwłaszcza laicy (sami się przyznają) od razu sięgają po produkt z najwyższej półki. Rozumiem tylko że akurat takiego fotoszopa zassałeś z emula więc pytasz czy dobry... Zapewniam że nawet wersji 7 czy 6 nie wykorzystałbyś w 20% podczas robienia laya, zwłaszcza jak masz zerową wiedzę nt. szeroko pojętego fotoszopowania...

 

Na początek, póki nie orientujesz się w CSSie czy htmlu proponuję zassać jakiś lay, i pozmieniać grafikę jedynie...

 

No wiadomo przydałby się jakiś porządny edytor html czy tam php a mianowicie - notatnik. ;]

 

Photoshop + Edytor HTML / php czy co tam chcesz żeby ładnie to ułożyć.

wiadomo... ino jak ktoś nie wie co to jest <div>, border: 1px solid black; i tryby nakładania w efektach warstwy fotoszopa to daleko nie zajedzie :D

 

A jako edytor nie notatnik.. a notepad++... Są ludzie którzy piszą w notepadzie? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopie wymaz szybko ten tekst, bo ban poleci!

 

 

 

i chcesz powiedzieć że posiadasz w pełni oryginalna wersję tegoż fotoszopa? :wink:

Jedno slowo - trial, chociaz po powyzszym tekscie dawidd64`a whatever :D

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...