Skocz do zawartości
RS

Era - Abonament

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, dziwi mnie cos w abonamecie Ery

 

Mam oferte ktora sie zwie: uniwersalna 3x40minut.

 

Co jakis czas sprawdzam stan konta i dzisiaj ZONK. Dlaczego majac 570 darmowych minut, mam saldo 10zl ?(nie korzystam z internetu przez tel.)

 

Wszedlem na I-boa, sprawdzilem zestawienie polaczen/sms. Za niektore polaczenia jest 0 zl a za inne - na ten sam numer sa naiczane koszta !.

Tak samo z sms, poprzeplatane sa darmowe i takie za 0,2zl.

 

Moze mnie ktos oswiecic o co chodzi ?

 

 

 

Dołączona grafika

Screen z zestawienia polaczen.

 

Podkreslilem ten sam nr jednym kolorem polaczenia, drugim sms..... raz sa koszta innym razem 0zl.

 

To pierwsza strona zestawienia - wiadomo, ze jeszcze darmowe minuty nie wykorzystane...

Edytowane przez RS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo skonczyli Ci sie darmowe minuty do wszytkich sieci (Orange, Plus), a te 570 minut masz do wykorzystania na rozmowy w sieci ERA i na telefony stacjonarne. Podejrzewam ze te 570 min pochodza z pakietu promocyjnego (10 h na rozmowy przez 10 miesiecy) a to dotyczy tylko polaczen do ERY i na tel. stacjonarne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie - polecam przyjrzec sie uwaznie posiadanemu pakietowi bezplatnych minut.

Do wszystkich sieci masz 120minut (wspomniane przez Ciebie 3x oferta uniwersalna), reszta to zapewne tylko do stacjonarnych i Ery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo:)

szkoda ze najpierw mi zzera caly abonament - mimo ze dzwonie tylko na ere - potem uaktywnia sie ten bonus, a za polaczeina poza siec - płać

 

wolalbym zeby mi po wykorzystaniu 200min do ery od razu na tego bonusa przeszlo, a tak korzysta z uniwersalnej 40min do wszystkich siecil;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...