Skocz do zawartości
Ruonim

Ocena Zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy jeszcze nie miałem wc:P. Co sadzicie o takim zestawiku. Jak cos kupuje to dobre a nie jakieś niewiadomo co.

 

Pomyślalem o takim zestawie:

cpu: Realitynet Frost 3 Duo 119 zł

gpu: Frost2Gpu Rev2 89 zł

nb: Realitynet Frost 2 NB Rev. 2 79 zł

pompa: Coolriver rev. 2 119 zl

chlodnica: Cooltek MAXISTREAM 120 mm Triple + 3x 120mm arctic cooling fan 225,00 + 75zl

Rezerwuar: jakis 5,25" ~80zl potrzebne to wogule?:P

plyn: ? polimerowy, woda destylowana , plyn do chlodnic ?

weze: ? ile m ?

Króćce: ? ile ?

pasta: oczywiście as5 ^^

 

zestaw orientacyjny na przyszlosc :P . narazie nie mam tyle kasy. Reality net wygrywa cos :D. Ach ta cena:P . Może sie skusze na używane ale co do pompy to napewno nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Węże polecam Innovatek, reza nie potrzeba, wystarczy trójnik + ew. AirTrap, płyn to destylka + np. Borygo, złączki 8/10 1/4" pod Innovateki, wentyle polecam Fandery a paste Collabolatory Liquid Pro :) Będzie chyba full RN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Węże polecam Innovatek, reza nie potrzeba, wystarczy trójnik + ew. AirTrap, płyn to destylka + np. Borygo, złączki 8/10 1/4" pod Innovateki, wentyle polecam Fandery a paste Collabolatory Liquid Pro :) Będzie chyba full RN :)

paste napisalem oczywiscie, bo mam tubke w domu:P. Raz nakladana. Powinan starczyc na jakies 9 razy jezcze;]. Czyli plynek borygo, Ile metrow tego weza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zależy jaką masz budę i gdzie chcesz umieścić chłodnicę...możesz pomierzyć przecież orientacyjnie sznurkiem :)

buda jest modowana i robiona od podstaw. na bazie midi tower:P.najprawdpoodbonije srodek . Prawy plat(za mobo)(jedyny jaki bedzie).

 

Polaczenie by bylo pompa -> gfx -> nb -> cpu -> ten zaworek do nalewania -> chlodnica -> pompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocena Zestawu

6 +

 

Rez - nie potrzebny , kup trójnik + ew. AirTrap

Zalej Borygo 50 - 50 Woda Demineralizowana

Imo kup 4 metra węża starczy ci na długoooo.

Po co ci blok NB na tego asrocka ?

 

PS

 

Wszystko na SK 8/10 od RN

Edytowane przez banditos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 +

 

Rez - nie potrzebny , kup trójnik + ew. AirTrap

Zalej Borygo 50 - 50 Woda Demineralizowana

Imo kup 4 metra węża starczy ci na długoooo.

Po co ci blok NB na tego asrocka ?

 

PS

 

Wszystko na SK 8/10 od RN

po to ze jak dotykem nb, to sie idzie oparzyc. A bloczek i tak zostanie po wymianei sprzetu. Mysle ze 4 metrow weza powinienem wzaisc. Pozniej nie bedzie trzeba kupowac.

 

no nic zbieramy kase 250/800 done :P. Jaksi sponsor sei znajdzie?;]

Edytowane przez Ruonim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyz mialem taki plan- te same czesci i podobny bardzo konfig .. jednak troche uzywek i cena o 200-300 zl mniej .. :) tylko teraz czekam na jakas sensowna pompke i blok gpu .. :/ nigdzie nic nie ma .. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako ze juz koncze zbierac kase za niedlugo mam dylemat:

cpu: laserprison pro v2 kynka

gpu: tu wlasnie nie wiem ktory wybrac (katowe wyjscia odrazu odpadaja musza byc proste)

nb: tu tez nei wiem co icon_smile3.gif

chlodnica: cooltek 3x120 + fander x3

pompa: coolriver albo laing ddc (za laingem przemawia wielkosc,wydajnosc,i 3 lata gwarancji(249zl) a za coolriverem cisza i cena(105zl))

pozniejsze mozliwosci blok ram i blok sb

Oczywiscie sprzet musi byc przyszlosciowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako ze juz koncze zbierac kase za niedlugo mam dylemat:

cpu: laserprison pro v2 kynka

gpu: tu wlasnie nie wiem ktory wybrac (katowe wyjscia odrazu odpadaja musza byc proste)

nb: tu tez nei wiem co icon_smile3.gif

chlodnica: cooltek 3x120 + fander x3

pompa: coolriver albo laing ddc (za laingem przemawia wielkosc,wydajnosc,i 3 lata gwarancji(249zl) a za coolriverem cisza i cena(105zl))

pozniejsze mozliwosci blok ram i blok sb

Oczywiscie sprzet musi byc przyszlosciowy.

po cholere zakladales ten topic wtedy skoro i tak teraz sobie wymyslasz jakies inny zestaw :| jak na sile chcesz cos innego to co sie pytasz o rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloków masz wiele... zastanów się nad blokami od Misia15go albo kup SZTORMa :) i jeszcze pompka.. przeca laing jest cichszy

Mam Laing'a (z tych cichych :lol: ) i miałem w domu Coolriver'a 2 , ta druga pompka jest cichsza, wręcz niesłyszalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po cholere zakladales ten topic wtedy skoro i tak teraz sobie wymyslasz jakies inny zestaw :| jak na sile chcesz cos innego to co sie pytasz o rady.

bo poczytalem wiecej i to realitynet wcale tak dobrze nie wypada z konkurencja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chce troche bezstronnosci a nie fanboyow rn tylko widziec :P

co mówisz że tester sprzetu do wc jest postronny ? :lol: :lol: chyba wie co dobre skoro miał to w swoich rękach prawda ? :rolleyes: Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mówisz że tester sprzetu do wc jest postronny ? :lol: :lol: chyba wie co dobre skoro miał to w swoich rękach prawda ? :rolleyes:

HEhe ale zawsze jakis sponsoring od producentow sie moze znajdzie, zeby lepszy wynik testow byl nieprawdaz?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEhe ale zawsze jakis sponsoring od producentow sie moze znajdzie, zeby lepszy wynik testow byl nieprawdaz?:P

czytając jego artykuły :) wątpie żeby załatwiał to w ten sposób :) Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEhe ale zawsze jakis sponsoring od producentow sie moze znajdzie, zeby lepszy wynik testow byl nieprawdaz?:P

Tak, dostałem Maybacha za dobre wyniki, tak naprawdę nawet nie podłączałem bloku po co? Dobrze, że jesteś na tyle rozgarnięty i nie dałeś się złapać na ten wałek. Twoje źródła mówią prawdę bloki z RN są gorsze nawet od CPC, spody są tak naprawdę z plastiku:) i powodują zmniejszanie mnożnika cpu. Jednak mają jedną pozytywną cechę obniżają temperaturę wody poniżej temp. otoczenia.

 

Musiałem to napisać nie mogłem już żyć dalej ze świadomością, że się sprzedałem :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dostałem Maybacha za dobre wyniki, tak naprawdę nawet nie podłączałem bloku po co? Dobrze, że jesteś na tyle rozgarnięty i nie dałeś się złapać na ten wałek. Twoje źródła mówią prawdę bloki z RN są gorsze nawet od CPC, spody są tak naprawdę z plastiku:) i powodują zmniejszanie mnożnika cpu. Jednak mają jedną pozytywną cechę obniżają temperaturę wody poniżej temp. otoczenia.

 

Musiałem to napisać nie mogłem już żyć dalej ze świadomością, że się sprzedałem :damage_wall:

załatw mi taka robote też chce :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

załatw mi taka robote też chce :lol: :lol: :lol:

hahahahahhah slabe nerwy macie :P. Apisze tak bo bym paru osob opini chai lsei dowiedziec a nei ciagle te same :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahahahhah slabe nerwy macie :P. Apisze tak bo bym paru osob opini chai lsei dowiedziec a nei ciagle te same :)

jak myslisz jaka opinie dostaniesz od kogos kto wqidzil/uzywal w zyciu jeden blok? obiektywna? nie, ktos Ci napisze zebys go kupil, bo jest super fajny i zadnych problemow. Jezeli nie wierzysz w testy jarogniewa to bardzo mi przykro - najlepiej idz sobie stad bo tutaj wszyscy spiskuja, kup co uwazasz i co sobie doczytasz ze jest lepsze. Nie sluchaj opini na forum bo wszyscy kłamią jak z nut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...