Skocz do zawartości
Ruonim

Ocena Zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

jak myslisz jaka opinie dostaniesz od kogos kto wqidzil/uzywal w zyciu jeden blok? obiektywna? nie, ktos Ci napisze zebys go kupil, bo jest super fajny i zadnych problemow. Jezeli nie wierzysz w testy jarogniewa to bardzo mi przykro - najlepiej idz sobie stad bo tutaj wszyscy spiskuja, kup co uwazasz i co sobie doczytasz ze jest lepsze. Nie sluchaj opini na forum bo wszyscy kłamią jak z nut.

Kszonek cyz ty zawsze musisz tak dogadywac w wszystkich postach ?;] Kompleksy jakies. A jakbys reality net sklep ogadal to bys wiedzial ze od poand miesiaca blokow nie ma:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kszonek cyz ty zawsze musisz tak dogadywac w wszystkich postach ?;] Kompleksy jakies. A jakbys reality net sklep ogadal to bys wiedzial ze od poand miesiaca blokow nie ma:D

a co to ma do rzeczy, ze blokow nie ma, jak by byly to bys nie pisal ze jarogniew klamie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEhe ale zawsze jakis sponsoring od producentow sie moze znajdzie, zeby lepszy wynik testow byl nieprawdaz?:P

 

czyli placimy za testy!! nooo kurde sie wydalo wlasnie... cholera i teraz co ja zrobie? ech zwolnie wszystkich i sam wroce do oldsqlowego dlubania...

 

podplacanie testow zostaw innym firmom, jesli masz zamiar obrazac mnie i to co robie - kup od kogos innego, nasze produkty chyba nie zasluzyly by byc w Twoim kompie... (w koncu sa podplacone)

 

kup CPC... radza dobrze, maja turbolizatory i wydajny system odprowadzania ciepla (przez 10m Twojego pokoju po podlodze)...

 

Pozdrawiam

Samhain

(wlasciciel Realitynet ktore nie wypada tak dobrze na tle konkurencji kto autor watku GDZIES wyczytal)

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie bardzo to:

 

hahahahha dobre dobre :P. Jakos nie wieze zeby cale chlodzenie za 100zl bylo dobrej jakosci :D

 

a chcesz kupic cos od czlowieka ktory nie daje gwarancji? hmmm (no offence Kyniek) ja bym na Twoim miejscu jednak wybral CPC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kszonek cyz ty zawsze musisz tak dogadywac w wszystkich postach ?;] Kompleksy jakies. A jakbys reality net sklep ogadal to bys wiedzial ze od poand miesiaca blokow nie ma:D

Panowie, dyrekcja zoo uprasza o niedokarmianie trolla...

 

A co do pojedynku Laing DDC vs Coolriver 2, to w tej chwili mam obie na biurku. Obie odpowietrzone i położone na gąbce - DDC jest głośniejszy i kropka. Tak jest z wersją obecną (z cooling.pl), tak było jakiś czas temu z cichszym egzemplarzem z Alphacool.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem tydzien temu w Coolingu no i dwa zdania zamienilem. Uslyszalem cos takiego

Coolriver (czy tam Blackwater, mniejsza z tym :-P ) jest najcichsza, ale dobrze sobie radzi z bloczkiem, no jakos moze dwa pociagnie. Z bardziej rozbudowanym ukladem moze miec problemy

Moze nie cytuje dokladnie, ale sens byl taki. No i co sadzic o Alphacool AP700. Mialem okazje tylko wziac na rece pompeczki i musze powiedziec, ze zaskoczyla mnie roznica w masach obu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coolriver (czy tam Blackwater, mniejsza z tym icon_razz2.gif ) jest najcichsza, ale dobrze sobie radzi z bloczkiem, no jakos moze dwa pociagnie. Z bardziej rozbudowanym ukladem moze miec problemy

Wszystko zależy od bloków / oporów, jakie masz w układzie. Storma czy PowerXa z dużą chłodnicą raczej nie pociągnie (czyt. temperatury nie będą powalające), ale u mnie i u kilku forumowiczów Coolriver 2 dawał sobie radę z trzema Frostami i Cooltekiem Exstream.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samhain a ty nie badz taki madry tylk opowiedz keidy dostawe sprzetu wkoncu bedziecie mieli. i lubie ignorowanie twoje pw co sie pyta cos. Aten coolriver ile cichszy od tego ddc ? cichszy mi duzo nei mowi bo silnik traktora moze byc cichszy od odrzutowca :). I wogule co wy wypowiadacie za bzdury zadnych konkretow do tej pory nei slyszalem poza jakas tam gwarancja i coolriver. Same nabijanie postow i jechanei po ludziach( typowe zachowanie dzieci neo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samhain a ty nie badz taki madry tylk opowiedz keidy dostawe sprzetu wkoncu bedziecie mieli. i lubie ignorowanie twoje pw co sie pyta cos. Aten coolriver ile cichszy od tego ddc ? cichszy mi duzo nei mowi bo silnik traktora moze byc cichszy od odrzutowca :). I wogule co wy wypowiadacie za bzdury zadnych konkretow do tej pory nei slyszalem poza jakas tam gwarancja i coolriver. Same nabijanie postow i jechanei po ludziach( typowe zachowanie dzieci neo).

Naucz się pisać po polsku...

 

miałeś napisane, że coolriver jest wręcz niesłyszalny.. nie jest to konkret wg Ciebie? Naucz się formułować pytania tak by dało się na nie odpowiadać, to może ktoś Ci pomoże

Edytowane przez Jarogniew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naucz się pisać po polsku...

 

miałeś napisane, że coolriver jest wręcz nie słyszalny.. nie jest to konkret wg Ciebie? Naucz się formułować pytania tak by dało się na nie odpowiadać, to może ktoś Ci pomoże

Sa normalnei sformulowane na poczatku postow. I nei gadaj bzdur. Forum to nei zadne oficjalne pismo ze mam ladnie pisac.

Co wedlug ciebie znaczy ledwie slyszalny? Dla mojego dziadka moj zasialcz jest ledwo slyszalny a wieje w cholere. A jak mi sei zechce to popoprawiam troche bledow, ale inteligentny clzowiek powinien sie domyslec jaki mialy sens, chyba ze ty masz z tym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze raz powrócę do coolriver vs laing :) Co prawda osobiście sprawdzałem tylko Coolriver'a 1 ale to chyba ta sama pompka? Ręczę głową, że wydawał mi się głośniejszy nawet od mojego ogąbkowanego Atmana w obudowie z drewna (tj. drewniana obudowa wyłożona gąbkami i matą w środku pompa) i to Atman był cichszy (a jak wiadomo A305 jest pompą głośną nawet bardzo). O laingu przyznam się bez bicia czytałem tylko na forum i nigdy nie dane było mi go usłyszeć, ale komentarze były takie, że porównywalny był z pompkami c.o. Podsumowując :) skoro CoolRiver2 jest tak udaną konstrukcją, że jest cichszy od domniemanie jednej z najcichszych pompek na świecie (laing ddc) to nie mam innego wyjścia jak wymienić swojego Atmana (w końcu stosunkowo szybko się psują) w najbliższym czasie na ów pompkę ;). No... zmiana wirnika też jest wyjściem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa normalnei sformulowane na poczatku postow. I nei gadaj bzdur. Forum to nei zadne oficjalne pismo ze mam ladnie pisac.

Co wedlug ciebie znaczy ledwie slyszalny? Dla mojego dziadka moj zasialcz jest ledwo slyszalny a wieje w cholere. A jak mi sei zechce to popoprawiam troche bledow, ale inteligentny clzowiek powinien sie domyslec jaki mialy sens, chyba ze ty masz z tym problem.

Same nabijanie postow i jechanei po ludziach( typowe zachowanie dzieci neo).

tsaaaa piekne piekne ;)

 

 

samhain a ty nie badz taki madry tylk opowiedz keidy dostawe sprzetu wkoncu bedziecie mieli.

 

a jaki mam byc jak obrazasz mnie, moja firme i to co robie?

 

pozatym NIE bedziemy mieli dostawy tego... nasza firma tego nie sprowadza, a PRODUKUJE...

 

bedzie jak bedzie (koniec przyszlego tygodnia na magazynie naszym i innych sklepow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa normalnei sformulowane na poczatku postow. I nei gadaj bzdur. Forum to nei zadne oficjalne pismo ze mam ladnie pisac.

Co wedlug ciebie znaczy ledwie slyszalny? Dla mojego dziadka moj zasialcz jest ledwo slyszalny a wieje w cholere. A jak mi sei zechce to popoprawiam troche bledow, ale inteligentny clzowiek powinien sie domyslec jaki mialy sens, chyba ze ty masz z tym problem.

Regulamin forum

 

# Staraj się pisać poprawną polszczyzną. Przed wysłaniem posta sprawdź, czy nie ma w nim błędów ortograficznych, interpunkcyjnych lub literówek. Jeżeli zobaczysz błędy już po umieszczeniu wiadomości na forum, użyj opcji "zmień", żeby je poprawić. Posty zawierające rażące błędy ortograficzne lub napisane całkowicie niezrozumiale mogą być usuwane z forum przez moderatorów.

EOT

Edytowane przez Jarogniew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aten coolriver ile cichszy od tego ddc ?[...]

cichszy o dwie i pol parówki :blink: kuzwa Ty chyba nie wiesz co piszesz, jak Ci ktos ma konkretnie napisac ile jest cichszy? W dB i tak nie bedizesz wiedzial w rzeczywistosci ile to, zreszta nikt tego w domowych warunkach nie zmiery. Kup wszytkie pompki i sobie sprawdz, wtedy napisz swoje przemyslenia na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam za tydzień.

Mam nadzieje że wykorzystasz ten czas na chociaż minimalne przestudiowanie pisowni podstawowych wyrazów w języku polskim.

 

@ Bartolomius - myśle że 4 nie ma... a Ty już o 5 wspominasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...