Skocz do zawartości
piotralek

Black Water Silent Pump 12v @ Cooling.pl

Rekomendowane odpowiedzi

W Cooling.pl pojawiły sie nowa pompka. Czy czegoś Wam nie przypomina? Cena wyższa od CoolRivera rev.2 o 10zł. Widać, że to identyczna konstrukcja pod inną nazwą. Ciekawe czy z głośnością jest podobnie. Co Wy na to? :D

 

Black Water Silent Pump 12V

Edytowane przez piotralek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samhain nie produkuje tej pompki ;) Cooling.pl najwidoczniej tak się dogadał z producentem, że sobie będzie sprzedawał pod własną marką. Marką i cena... to nie jest głupie zagranie ze strony Cooling.pl, bo na pewno się sprzeda ta pompka, w końcu wylansowali markę Black Water :wink: .

Głupie jest jak widzisz 2 identyczne pompki ;) z różnymi cenami i nazwami :blink:. W sumie masz trochę racji, jest to nie w porządku, ale nic na to nie poradzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że cooling daje 2 letnią gwarancje, a Sam tylko roczną...

a gdzie jest napisane ze tylko roczna?

 

24 miesiace jest na Coolrivera rev.2 a ze Cooling sprzedaje pod swoja marka... nikt im nie zabroni

 

Osobiście wolę dopłacić te 10 zł do dłuższej gwarancji (szczególnie, że Cooling mam pod nosem :) i nie płacę za przesylke ;)

 

o wyzszosci niektorych sklepow nad innymi juz ktos kiedys probowal dyskutowac, szybko temat zamkneli, kazdy ma swoje powody dla ktorych kupuje w tym konkretnym sklepie... ja tez mam powody dla ktory kupuje w tych a nie innych sklepach a w niektorych nie kupuje :)

 

Tobie gratuluje Coolinga pod nosem... ;) (jesli faktycznie pod nosem to musi byc to jeden blok, bo jeden jest tak wysoki by byli POD Twoim nosem :lol:), szczerze?, jako klient tez bym chcial miec profesjonalny sklep 'pod domem'

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwarancji moze byc nawet i rok, ale na niezgodnosc towaru z umowa mozesz sie powolywac przez dwa

true...

 

w kazdym razie, ta sama pompa, ten sam producent, inny dystrybutor, inna cena inna nazwa... kazdy kupi tam gdzie chce - proste :)

 

"O takem Polskem walczylym"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki stawiasz wc na cieniutkich wężach to owszem, spróbuj porządne 3 bloki z większymi oporami i niezłą chłodnicę. Sytuacja może się zacząć komplikować, no ale na węże innovateka i 3 frosty wystarcza.

 

ergo... frosty nie sa porzadnymi blokami? :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie jest napisane ze tylko roczna?

 

24 miesiace jest na Coolrivera rev.2 a ze Cooling sprzedaje pod swoja marka... nikt im nie zabroni

o wyzszosci niektorych sklepow nad innymi juz ktos kiedys probowal dyskutowac, szybko temat zamkneli, kazdy ma swoje powody dla ktorych kupuje w tym konkretnym sklepie... ja tez mam powody dla ktory kupuje w tych a nie innych sklepach a w niektorych nie kupuje :)

 

Tobie gratuluje Coolinga pod nosem... ;) (jesli faktycznie pod nosem to musi byc to jeden blok, bo jeden jest tak wysoki by byli POD Twoim nosem :lol:), szczerze?, jako klient tez bym chcial miec profesjonalny sklep 'pod domem'

Powiedzmy, że parę minut jazdy tramwajem :wink: Ale jest blisko :D

 

na rev1 tak, rev.2 ma 24mc

 

kupując rev. 2 na stronie było napisane, że gwarancja wynosi 12 miesięcy, a na fakturze jak byk nie ma żadnej wzmianki, więc zwracam honor :wink:

 

BTW miło wiedzieć, że mam dłuższą gware :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ergo... frosty nie sa porzadnymi blokami? :damage_wall:

Nie bo nie są wyposażone w te sławne już supersprężynki :lol2:

 

A co do pompki - każdy sklep ma swoją marżę i swoją ustaloną cenę zakupu. Jedni jak widać chcą zarobić więcej inni mniej - a produkt ten sam.

Edytowane przez nazir123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mi tez sie wydawalo ze na stronie pisalo jak byk 12 miesiecy.... wiec albo teraz sam zmienil -albo tylko mi sie wydawalo . moze jeszcze ktos sie wypowie co kupil ta pompke . jak widac konkurencja sluzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mi tez sie wydawalo ze na stronie pisalo jak byk 12 miesiecy.... wiec albo teraz sam zmienil -albo tylko mi sie wydawalo . moze jeszcze ktos sie wypowie co kupil ta pompke . jak widac konkurencja sluzy :)

 

nie bylo informacji, dopisalem ze 24miesiace...

 

nie bylo zadnego info o gwarancji przy rev.2 - przeoczenie, no ale juz sie znalazla :)

 

konkurencja sluzy... tylko pytanie komu... bo na dluzsza mete 'walka miedzy firmami' (nie twierdze, ze do takiej tutaj wlasnie dochodzi) niszczy marki i produkty a co za soba idzie... dobro dla klienta w bardzo krotkim czasie, a pozniej zostaje pustynia... vide produkty Aerocoola... byla walka kilku dostawcow o niego, i nagle jak walka ucichla zrobilo sie cicho o produktach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

propo wydajnych bloków 3 kroćce są dużo lepsze?? Ja tam sie ciesze z cpc ( cicho :lol: ) tylko musze wykminić chłodnice jakąś dobrą od kadeta:D a nie robiąc OT - to "znane" sklepy nie mają litośći w cenach zawsze dowalą 20 % górki a potem dają 5% promocje . A szczerze to najdroższe jest allego :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...