Skocz do zawartości
kamilo23

Topic Roku 2006

Rekomendowane odpowiedzi

A ja proponuje Nudę na forum PPC, niestety temat został zamknięty i gdzieś zniknął, ale to była dopiero zabawa

Od maja do sierpnia, chyba ze 200 stron czystej głupoty, w tym opisy moich wycieczek rowerowych (tych o 5tej rano), dzielenie się linkami do DB na MegaUploadzie i takie tam rozmowy o [gluteus maximus] Maryny - po prostu fajnie było ;)

I ta szkółka ortograficzna dr Sikora - tylko jeden błąd popełniłem przez te parę miesięcy

Po tym skrócie nie ma kropki.. Procenciki? :lol:

:D Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje Nudę na forum PPC, niestety temat został zamknięty i gdzieś zniknął, ale to była dopiero zabawa

Od maja do sierpnia, chyba ze 200 stron czystej głupoty, w tym opisy moich wycieczek rowerowych (tych o 5tej rano), dzielenie się linkami do DB na MegaUploadzie i takie tam rozmowy o [gluteus maximus] Maryny - po prostu fajnie było ;)

I ta szkółka ortograficzna dr. Sikora - tylko jeden błąd popełniłem przez te parę miesięcy

jestem za ;)

 

oprocz tego chyba wszystkie topici na temat serwisu tweka.pl tez by sie nadawaly ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...mhz+Full+Stabil

 

ahh to był spoko temat ale jako "Topic roku 2006" a nie lol 2006 ;)

 

 

dobry typ był, nie pamietam jak to się skończyło ale nawet na dysku sobie wtedy zapisałem z myślą na nominację na topic 2006 ;)

 

no i sentymencik bo to jest tweak.pl był... ;)

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym skrócie nie ma kropki.. Procenciki? :lol:

:lol2:

 

Coś chyba jednak nie do końca :-P

doktor - dr

ale doktora - dra lub dr.

 

Jakby nie patrzył to dopełniacz tam lepiej pasuje.

 

Ale wspominacie :-P Nuda na forum... to był temat! Ach te % rozdawane półdarmo ;]

Edytowane przez MRJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2:

 

Coś chyba jednak nie do końca :-P

doktor - dr

ale doktora - dra lub dr.

 

Jakby nie patrzył to dopełniacz tam lepiej pasuje.

 

Ale wspominacie :-P Nuda na forum... to był temat! Ach te % rozdawane półdarmo ;]

Potwierdzam. W tym przypadku powinna występować kropka, albo skrót "dra" (dużo mniej popularna forma), bo mój pseudonim podlega odmianie.

 

BTW, jakie półdarmo :?: Zasady były proste i procenty się należały. :razz:

 

 

Przywróciłem ze śmietnika, skoro chcecie nominować:

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...199&hl=Nuda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...