Skocz do zawartości
shrek999

Jak Sie Dobrac Do Recznej Zmiany Taktowania Radeona W Nhc?

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie jak w temacie. Jak chce zmieniac taktowania reczie to nhc wywala blad o braku wpisow w rejestrze dotyczacych zegarow jakie ustala powerplay ;/ a chce zjechac w dol z zegarami pracy na batrerii

 

pozzatym omeg nie moge zainstalosac wywalam ccc i stery od ati a i tak mowi mi ze nie usunolem oryginalnych... a stery pasuja tylko od della ze strony ati nie moge zainstalowac tych na mojego lapka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec z tego co wiem to twoj x1400 posiada funkcje Powerplay czyli mozesz tak zbic jego taktowanie. O over/downclocku raczej nie masz co marzyc bo probowalem prawie wszystkich progsow i niestety bez zadnego sukcesu.

To samo z prockiem - nawet nie udalo mi sie znalezc swojego numeru PLL

 

Co do drugiego pytania to dziwne objawy, u mnie wszystko dziala. Ale jesli masz problem to polecam program http://www.drivercleaner.net/

Jesli dobrze pamietam to dziala zajebicho

Hey Ho

(czy ktos zna PLL asusa A6ja?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbujcie AtiTool 0.25 Beta 14 - ta i nie żadna inna (nowsza u mnie nie wykrywa taktów grafy)

tylko tym softem idzie u mnie podkręcać i odkręcać grafikę

 

ale mówię od razu, że odkręcanie grafy nie da Ci nawet kilku sekund więcej na pracy na baterii, powerplay to nie tylko takty w dół, to przede wszystkim obniżenie napięcia - a to pociąga za sobą konieczność zmniejszenia taktowania, downclocking według mnie nie ma sensu

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...