Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam

kupilem dysk wd caviar 250 giga (wd2500js ) i niemoge zainstalowac wina wiem ze bylo duzo takich tematow ale w moim przypadku przestawianie zworki nic nie daje poza tym ze jak wejde w raid utility to dysk niema nazwy i ma 0 giga gdy zworke wyjme dysk wykrywa ale podczas instalacji wina pisze ze nie wykryto dysku zebym sprawdzil czy kabel od zasilania jest podpiety itp

z dyskiem niedostalem zadnej dyskietki z oprogramowaniem

posiadam plyte abit nf7-s zasilacz chefteca

 

prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qr.... kupilem stacje dyskietek sciagnolem sterowniki od sata i jak do stacji wkladam obojetnie jaka dyskietke to jej nie czyta wyskakuje komunikat wloz dysk do stacji dyskow A:

w necie wyczytalem ze to moze byc wina tasmy fdd wiec pozyczylem od kumpla tasme i jest to samo

ludzie poradzcie cos bo wyp.... zaraz tego zloma przez okno bo trace nerwy

 

qr.... kupilem stacje dyskietek sciagnolem sterowniki od sata i jak do stacji wkladam obojetnie jaka dyskietke to jej nie czyta wyskakuje komunikat wloz dysk do stacji dyskow A:

w necie wyczytalem ze to moze byc wina tasmy fdd wiec pozyczylem od kumpla tasme i jest to samo

ludzie poradzcie cos bo wyp.... zaraz tego zloma przez okno bo trace nerwy

 

dobra juz to zrobilem z ta stacja

 

 

qr.... kupilem stacje dyskietek sciagnolem sterowniki od sata i jak do stacji wkladam obojetnie jaka dyskietke to jej nie czyta wyskakuje komunikat wloz dysk do stacji dyskow A:

w necie wyczytalem ze to moze byc wina tasmy fdd wiec pozyczylem od kumpla tasme i jest to samo

ludzie poradzcie cos bo wyp.... zaraz tego zloma przez okno bo trace nerwy

 

dobra juz to zrobilem z ta stacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kombinuje i ciagle po 1 restarcie dalej win botuje sie z plyty ze zworkami czy bez chocbym niewiem co robil ciagle to samo wypinalem kosc ramu i na 1 tez to samo mem testem bralem zadnych bledow nie bylo

macie jeszcze jakies pomysly???

bo ja juz trace wiare ze da sie do tego zloma ten dysk podlaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich! (pierwszy post :unsure: )

Chciałem zadać pytanie, bo też mam problem z dyskiem SATA! Otóż jakich potrzeba sterowników aby dysk Seagate ST3160811AS 160GB sATA II działał na płycie głównej Gigabyte GA-8I915P DUO, żeby dało się go sformatowac z poziomu instalatora wina (po bootowaniu z cd) bo tak to wyrzuca komunikat, że nie widzi dysku chociaż w biosie go widzi :/! Proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam, mam :mur: ! Udało mi się podłączyć ten dysk na innym kompie, wygrzebałem jakieś sterowniki z CD ze sterami od płyty głównej (tego Gigabyta) no i udało się sformatować ten dysk i wgrać wina, ale to było na innej kompilacji sprzętowej i teraz po podłączeniu tego twardziela do kompa, w którym ma być na stałe winda nie chce wystartować! System się ładuje i reset i znowu się ładuje i znowu reset... przy próbie reinstalacji znou nie widzi tego dysku (chociaż używałem tej samej dyskietki ze sterami :blink: ) Proszę pomóżcie bo to nie mój komp!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...